ارسال پیام انبوه تبلیغاتی با تخفیف ویژه

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیامک تبلیغاتی | ارسال تلگرام | ارسال اینستاگرام

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی , تخفیف ویژه برای تمام شیوه های ارسال انبوه پیام تبلیغاتی به مخاطبان هدف

تمام روشهای ارسال انبوه پیام تبلیغاتی در اختیار شماست ؛

ارسال پیامک تبلیغاتی ( تخفیف ویژه)

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی با شیوه های گوناگون و به تفکیک محله , منطقه , سن و جنسیت , بانک موبایل مشاغل کشور و یا ارسال از دکل مخابراتی انجام میشود. شما میتوانید ارسال را به دو روش انجام دهید و از تخفیف برخوردار شوید :

ارسال پیامک انبوه بدون پنل

قیمت ارسال هر پیامک فارسی (مشمول تخفیف ویژه ) : از 14 تومان تا 10 تومان

سفارش آنلاین پیامک انبوه

ارسال پیامک با پنل پیامک

قیمت ارسال پیامک از داخل سامانه اس ام اس  : از 15 تومان الی 11 تومان

پنل رایگان پیامک

 

ارسال ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل تبلیغاتی تاثیر فوق العاده ای روی بهبود رتبه سایت در الکسا و بهینه سازی سایت در گوگل میگذارد و البته از همه مهمتر بهترین و ارزانترین شیوه تبلیغات گسترده برای اطلاع رسانی به مخاطبان هدف محسوب میشود

ارسال ایمیل تبلیغات

 

ارسال پیام انبوه به تلگرام

کاربران پیام رسان تلگرام در ایران تعداد بالایی دارند. برای ارسال پیام انبوه به کاربران تلگرام تنها یک شیوه موثر است که ارسال از داخل سرور از طریق پنل ارسال تلگرام و ازطریق شماره های مجازی صورت میگیرد. برای ارسال پیام انبوه تلگرام کافیه از طریق لینک زیر سفارشتان را ثبت کنید. حتی امکان تفکیک منطقه جغرافیایی , مشاهده گزارش بازدیدها و کلیک ها نیز در این شیوه از ارسال وجود دارد.

ارسال پیام انبوه به کاربران تلگرام

در سازین بخوانید:  پنل پیامک رایگان + خط ارسال پیامک رایگان + بانک موبایل رایگان

 

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال پیام پوش نوتیفیکیشن به کاربرانی که اپلیکیشن های موبایل فارسی را نصب کرده اند یکی از شیوه های ارزان , موثر و البته جدید تبلیغاتی است که برای افزایش مشتری , برندسازی و افزایش فروش بسیاری از کسب و کارهای نوپا استفاده میشود . شما یک تصویر همراه با عنوان و توضیحی مختصر را همراه با یک لینک برای سازین ارسال میکنید و سپس پلان دلخواه ارسال پیام انبوه نوتیفیکیشن خود را از طریق کلیک روی سفارش ارسال نوتیفیکیشن انتخاب میکنید.

نوتیفیکیشن تبلیغاتی دارای گزارش کاملی از بازدید ها و کلیک های انجام شده میباشد که کاربران بعد از سفارش در حساب کاربری شان دریافت میکنند. برای سفارش نوتیفیکیشن کافیه بزنید روی لینک سفارش ارسال نوتیفیکیشن و مراحل ثبت سفارش و پرداخت را انجام دهید .

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

 

ارسال پیام انبوه در اینستاگرام

ارسال پیام انبوه به کاربران اینستاگرام مطابق هدفمندی و سفارش شما انجام میشود و هزینه آن بصورت هفتگی , ماهانه , 3 ماهه و 6 ماهه و یکساله بوده و هر بار برای کاربران منحصربفردی مطابق موضوع دلخواه , مکان دلخواه و توسط آی دی پیج اینستاگرام خود شما ارسال خواهد شد . برای سفارش ارسال اینستاگرام کافیست از طریق لینک مراحل سفارش را انجام دهید . چنانچه سوالی درباره ارسال در اینستاگرام دارید هم اکنون با سازین تماس حاصل نمایید.

ارسال پیام انبوه در اینستاگرام

 

پس از سفارش میتوانید تصویر و متن تبلیغاتی خود را از طریق شماره :  09355325040 با آی دی : t.me/sazinco_ir یا ایمیل : info@sazinco.ir  برای سازین ارسال کنید. برای مشاهده روش های تماس با سازین روی تماس با ما کلیک کنید.

 

در سازین بخوانید:  پکیج تبلیغات تضمینی شبکه اجتماعی

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیام انبوه تبلیغاتی | ارسال پیام انبوه تبلیغاتی

 

 

این تخفیف چند روز فرصت دارد 🙂