ورود    ●   ثبت نام      سفارش آنلاین  ●   تماس با ما  ●  نقشه سایت
Tel :    021-22875801     Support   24 X 365
راه اندازی تلویزیون اینترنتی | راه اندازی رادیو آنلاین     اپلیکیشن برای ios | اپلیکیشن ثبت دامنه ios | برنامه موبایل هاستینگ | برنامه موبایل طراحی وب | برنامه موبایل ثبت دامنه    سازین در موبایل شما | اپلیکیشن ثبت دامنه | اپلیکیشن هاستینگ | اپلیکیشن طراحی وب    سازین بلاگ | دانشنامه فناوری اطلاعات و ارتباطات

یکشنبه, 03 بهمن 1395
LiveZilla Live Help

مدیریت سرور اختصاصی

مدیریت سرور اختصاصی ، مدیریت سرور مجازی !

با استفاده از خدمات مدیریت سازین، هزیته های نگهداری و بهینه سازی امنیت سرور اختصاصی خود را کاهش دهید . مدیریت سرور اختصاصی یا سرور مجازی را میتوان بیمه هزینه های بعدی ناشی از عدم بکاپ گیری منظم ، عدم رعایت استاندارد های لازم در تنظیمات سرور ویندوز در حین راه اندازی برنامه ها و پیکربندی اولیه و همچنین عدم رعایت نکات امنیتی و کلیدی در حین راه اندازی سرور اختصاصی یا سرور مجازی لینوکس دانست .

مدیریت نرم افزار های سرور اختصاصی

تمامی کاربران دارای سرویس مدیریت سرور می نوانند از پشتیباتی فنی ایران هاست در زمینه نرم افزار و سیستم عامل های ذکر شده در بخش نرم افزار های پشتیبانی شده به میزان مشخص شده در جدول پلان های مدیریت سرور و با توجه به
 
شرایط و قوانین مندرج در این بخش بهرمند شوند. همچنین همه کاربران دارای سرور اختصاصی می توانند از 30 دقیقه  در ماه پشتیبانی رایگان بهرمند شوند . چنانچه شما به زمان بیشتری برای پشتیبانی فنی نیاز دارید یکی از پلان های بالاتر مدیریت سرور را انتخاب نمایید .

نصب و راه اندازی کنترل پنل های هاستینگ


انتقال انبوه سایت از سروری به سرور دیگر


ارائه راه کارهای مشاوره ای در مواقع بحرانی

فضای بکاپ برای سرور اختصاصی یا سرور مجازی

ارزش بکاپ هنگام بروز مشکل سخت افزاری مانند سوختن و یا fail شدن هارددیسک سرور برای بازیابی اطلاعات از دست رفته مشخص می شود. سازین مطابق با جدول سرویس های مدیریت سرور و یا جدول
 
سرویسهای بکاپ فضایی را در خارج از سرور شما به عنوان فضای بکاپ ارائه می دهد . شما می توانید با استفاده از FTP بکاپ اطلاعات مهم خود را به این فضا منتقل نموده و در صورت نیاز به فایل های بکاپ خود مراجعه فرمایید . در صورتیکه مدیریت سرور شما با سازین باشد عملیات بکاپگیری بصورت منظم با توجه به ظرفیت و اهمیت فایل ها و دیتابیس ها و ایمیل ها انجام میشود .

مونیتورینگ سرور اختصاصی ؛ سرور مجازی

مونیتورینگ سروراختصاصی و سرور مجازی توسط برنامه های پیشرفته و گوناگونی انجام میشود که بسته به محل سرور و ابزار و امکانات قابل استفاده در سرور این خدمات به صاحبان سرور اختصاصی ، سرور مجازی ارائه میشود . بطور مثال در صورت قطع شدن سرور یا غیر فعال شدن سرویسی خاص و یا اختلال چند ثانیه یا دقیقه ای از طریق ایمیل و یا پیامک (پیامک ویژه سرور ایرانی) مطلع شده تا در رفع اشکال اقدام نمایید .


سایر مزایای مدیریت سرور به سبک سازین

کنترل امنیت ، آنتی ویروس بروز شونده ، فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری و مونیتورینگ منابع از دیگر مزایای استفاده از سرویس های مدیریت سرور اختصاصی یا سرور مجازی سازین است . شرکت های هاستینگ ، شرکت های طراحی سایت ، سازمان های خصوصی یا دولتی که صاحب سرور اختصاصی یا سرویسی ویژه بر روی سرور اختصاصی خود هستند میتوانند از این خدمات حرفه ای مدیریت سرور سازین بهره مند شوند .

از دیگر ویژگی های مدیریت سرور توسط سازین ارائه خدمات مدیریت سرور بصورت همزمان بر روی سرور ویندوز و سرور لینوکس میباشد . نصب و راه اندازی نرم افزار ها ، بانک های اطلاعاتی ، انتقال وب سایت ها ، تهیه برنامه های تست شده قابل نصب بر روی سرور جهت کاهش هزینه ، جا به جائی سرور هاستینگ خارج از کشور به سرور اختصاصی ایرانی و همچنین انتقال فایل ها و دیتابیس ها از طریق راه کارها و نرم افزار های کاربردی جدید از مزیت های دیگر مدیریت سرور توسط سازین میباشد .
 

تعرفه خدمات مدیریت سرور

 نام پلان

Linux

Windows

زمان (هفتگی/ساعت)

3

5

نصب و راه اندازی برنامه ها

دارد

دارد

نصب و راه اندازی پنل ها

دارد

دارد

قیمت ها ( تومان)

هزینه راه اندازی

رایگان

رایگان

هزینه ماهیانه

150,000

200,000

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در ارتباط با خدمات مدیریت سرور اختصاصی و مدیریت سرور مجازی با واحد فروش سازین تماس حاصل نمایید.