ثبت سایت | ثبت استارت آپ | ثبت رسانه

ثبت سایت , ثبت استارت آپ , ثبت شبکه اجتماعی , ثبت اپلیکیشن

 روش ثبت کسب و کار آنلاین :

فرقی نمیکند , شما صاحب یک استارت آپ باشید یا یک سایت اینترنتی , صاحب یک اپلیکیشن موبایل باشید یا یک صفحه در شبکه های اجتماعی باشید , برای تبلیغ و معرفی بهتر رسانه و کسب و کار خود میتوانید با انتخاب یکی ازسرویس های زیر از خدمات دائمی و نامحدود سازین بهره مند شوید.

پلان خود را انتخاب کنید , سفارش دهید و پرداخت کنید و محتوای خود شامل :  عنوان + متن معرفی + عکس + لوگو + لینک دلخواه تان پس از سفارش از طریق بخش ” ارسال درخواست و دریافت شماره پیگیری ” برایمان ارسال میکنید تا پس از مدتی سایت یا استارت آپ یا اپلیکیشن شما در فهرست بهترین ها و جدیدترین ها معرفی شود.  از طریق آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت ۲۴ساعته برایمان پیام بفرستید.

ثبت سایت    و   رپورتاژ  آگهی برای استارت آپ ها  ,  اپلیکیشن ها  و  رسانه های اجتماعی

ثبت سایت , استارتاپ یا کانال تلگرام و اینستاگرام و .. به افزایش رتبه رسانه در گوگل کمک میکند و بعد از کلیک روی سفارش تعرفه آنرا مشاهده خواهید کرد.

ثبت سایت | ثبت سایت در جستجوگرها

ثبت سایت (پکیج ویژه)

ویژه معرفی:
انواع سایت های اینترنتی+
کسب و کارهای آنلاین
شامل خدمات:
ثبت سایت در ۱۵۰ موتور جستجو+
ثبت سایت در ۳۰۰ دایرکتوری+
رپورتاژ آگهی اختصاصی

۵۰۰ تومان
فقط ۱۹,۰۰۰ تومان
ثبت استارت آپ | ثبت آنلاین کسب و کار اینترنتی

ثبت استارت آپ

ویژه معرفی:
استارت آپ ها + اپلیکیشن ها+
کسب و کارهای آنلاین
محل انتشار:

بهترین استارت آپ های ایران
بهترین اپلیکیشن های ایرانی
بهترین کسب و کارهای آنلاین

۵۰۰ تومان
فقط ۱۹,۰۰۰ تومان
تبلیغات شبکه اجتماعی | بهترین شبکه های اجتماعی ایران

ثبت صفحات اجتماعی

ویژه معرفی:
کانال تلگرام + صفحات اینستاگرام
لینکداین+آپارات+فیسبوک و..غیره
محل انتشار:

بهترین پیج های اینستاگرام
بهترین کانال های تلگرام
بهترین صفحات اجتماعی ایرانی و...غیره

۵۰۰ تومان
فقط ۱۹,۰۰۰ تومان

 

ارسال نوتیفیکیشن | پوش نوتیفیکیشن انبوه

رپورتاژ  آگهی در سازین چه ویژگی برایتان دارد؟

مهمترین هدف رپورتاژ آگهی افزایش رتبه لینک شما و صفحه اختصاصی شما در موتورهای جستجوگر است . در واقع شما از رتبه و بازدیدکنندگان سازین استفاده میکنید و در اینترنت به شکل معتبری در گروه های موضوعی مخاطبان هدفمندتری جذب میکنید.

رپورتاژ آگهی تاریخ ندارد و اطلاعات معرفی رسانه مجازی شما بصورت دائمی در پورتال سازین باقی می ماند و در صورت بروز رسانی و دریافت نظرات بیشتر کاربران هر چند وقت یکبار  بصورت رایگان در سطر اول رسانه ها معرفی میشود .پس هیچوقت جایگاه تان در انتهای لیست نخواهد بود و بطور مداوم تغییر میکند.

تعداد سایت های ثبت شده
تعداد استارت آپ ها و اپلیکیشن های ثبت شده
تعداد صفحات اجتماعی ثبت شده تا این لحظه

تبلیغات اینترنتی به سبک سازین

کلیه سوالات خود را طی۲۴ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط ۲۴ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از ۱۲ظهر تا ۲۱شب میباشد.

چنانچه همزمان با ثبت رسانه خود سرویس ساخت صفحه رپورتاژ آگهی جهت معرفی بهتر رسانه یا محصول خود را سفارش دهید , برایتان یک صفحه با لینک اختصاصی در گروه موضوعی مربوط به آن ساخته میشود .
محتوای صفحه رپورتاژ آگهی بطور پیشفرض از اطلاعات سایت یا رسانه اجتماعی کپی میشود ولی اگر محتوای اختصاصی را سفارش داده باشید براحتی میتوانید تصاویر , متن , لینک ها و توضیحات لازم مربوط به صفحه اختصاصی تان را از طریق ایمیل , تیکت و یا آیکون گفتگوی آنلاین سایت برای ما ارسال نمایید.

رسانه ثبت شده یا اپلیکیشن ثبت شده شما در فهرست رتبه بندی موضوعی میان رقبایتان ایجاد شده و با توجه ه تعداد نظراتی که کاربران در مورد رسانه شما میدهند هر ماه جایگاه صفحه شما تغییر میکند. به جز سرویس ثبت رایگان سایت سایر خدمات اضافه تبلیغاتی دارای هزینه های جزئی میباشد که تنها یکبار آنرا پرداخت خواهید کرد ولی سرویس را بصورت دائمی دریافت می کنید.