سایت خبری دنیای اقتصاد

بهترین سایت های اقتصادی

سایت خبری دنیای اقتصاد

وب سایت :

donya-e-eqtesad.com

دنیای اقتصاد در شبکه اجتماعی :

 

پیامرسان تم تم | پیامرسان جایگزین تلگرام

 

نام تجاری  : سایت خبری دنیای اقتصاد
نام شرکت :  روزنامه دنیای اقتصاد
موضوع فعالیت :  سایت خبری تحلیلی , اقتصاد و فناوری
 

معرفی کسب و کار اینترنتی :

روزنامه دنیای اقتصاد

روزنامه دنیای اقتصاد فعالیت حرفه‌ای خود را از 23 آذر ماه سال 1381 به مدیر مسئولی علیرضا بختیاری آغاز کرد و هم اکنون به مهم‌ترین مرجع اخبار و تحلیل‌های اقتصادی در ایران تبدیل شده است. روزنامه دنیای اقتصاد در حال حاضر پر مخاطب‌ترین روزنامه اقتصادی کشور محسوب می‌شود که عموم تصمیم‌سازان، فعالان بخش‌های خرد و کلان اقتصاد و صاحبنظران برجسته اقتصاد ایران، مطالعه روزانه آن را از دست نمی‌دهند.

انتشارات دنیای اقتصاد

انتشارات دنیای اقتصاد فعالیت خود را پائیز 1390 آغاز کرد. از آبان آن سال تا اردیبهشت سال 1391، فعالیت‌ها عمدتا معطوف به مطالعه بازار نشر ایران و شناسایی بازار هدف بود. پس از این مطالعات، سه فعالیت موازی یعنی ایجاد نمایشگاه و فروشگاه کتاب، تالیف و ترجمه کتاب، و تدوین دانشنامه بزرگ اقتصاد، آغاز شد.

روزنامه Financial Tribune

روزنامه Financial Tribune از نیمه نخست سال 1393 به عنوان اولین روزنامه اقتصادی ایران برای مخاطبان انگلیسی زبان، آغاز به کار کرد. این روزنامه، همچنین نخستین روزنامه انگلیسی زبان متعلق به بخش خصوصی در کشور است. هدف از اننشارTribune Financial معرفی ظرفیت های دیده نشده اقتصاد ایران به منظور کمک به تعامل منطقی فعالان اقتصادی جهان به ویژه سرمایه گذاران خارجی با بخش های مختلف اقتصادی کشور است، بخش هایی که در پرتو ظرفیت های عظیم نفت و گاز کشور کمتر در جهان شناخته شده است.

سایت اقتصاد نیوز

سایت اقتصاد نیوز به عنوان مرجع اقتصاد ایران ، ماموریت خود را در چند سطح تعریف کرده است. در سطح نخست ارائه اخبار اقتصادی به صورت پردازش شده است. به این معنی که اخبار و تحولات اقتصادی در قالب گزارش‌های خبری- تحلیلی به مخاطبان ارائه می شود تا دید آنها از میزان اثرگذاری هر رویداد و اتفاق اقتصادی افزایش یابد. در سطح دوم اقتصادنیوز کلیه اخبار اقتصادی را که به طور پیوسته در حال وقوع هستند تجمیع می کند. به گونه‌ای مخاطبان جدی اخبار اقتصادی از جستجو برای کسب آخرین اخبار اقتصادی هر روز بی نیاز شوند.

هفته‌نامه تجارت فردا

هفته‌نامه تجارت فردا در تابستان سال 1391 با صاحب امتیازی شرکت دنیای اقتصاد تابان شروع به فعالیت نمود و تاکنون به صورت مستمر در روزهای شنبه هر هفته منتشر می‌شود. کار تجارت فردا تجزیه و تحلیل مهم‌ترین رویدادهای اقتصادی ایران و جهان است. هفته‌نامه تجارت فردا نشریه‌ای در چارچوب پارادایم اصلی علم اقتصاد است و سعی می‌کندرویدادهای اقتصادی را مبتنی بر همین چارچوب بررسی و تحلیل کند.

دنیای بورس

تیم تحلیلی «دنیای بورس» با هدف از بین بردن عادت غلط «سیگنال‌فروشی» و جایگزین کردن آن با «قدرت تحلیل» از زمستان سال 95 آغاز به کار کرد. کارنامه درخشان تحلیل‌های این سایت بار دیگر بر پیشگامی گروه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد» در ارائه خدمات نوین صحه گذاشت. ارائه انواع خدمات زیر خلاصه آن چیزی است که مشترکین «دنیای بورس» را در اتخاذ بهینه تصمیم‌های مالی و کسب سودهای پایدار متمایز می‌کند. به عبارت دقیق‌تر، در «دنیای بورس» تلاش شده تا مطالب مختلف با رصد بیش از 100 متغیر در سه سطح کلان، صنایع و شرکت‌ها طبقه‌بندی شوند. بنابراین، کاربران می‌توانند به راحتی به بخش‌های مد نظر خود رجوع کرده و متغیرهای اثرگذار بر سطوح مختلف بازار سهام را مطالعه کنند.

 

در سازین بخوانید:  شرکت طراحی وب سایت , همیار پی اچ پی

بهترین سایت های ایرانی

بهترین استارت آپ های ایرانی

بهترین صفحات شبکه اجتماعی

رپورتاژ آگهی تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *