طراحی سایت تخفیف گروهی ( مراحل راه اندازی سایت تخفیف گروهی )

طراحی سایت تخفیف گروهی | بهترین سایت های تخفیف گروهی

روش راه اندازی سایت تخفیف گروهی , سایت تخفیف گروهی چطور کار میکند؟

سایت تخفیف گروهی همانطور که از نامش پیداست به یک گروه از متقاضیان خرید یک محصول یا خدمت تخفیف میدهد. سایت های تخفیف گروهی چند سالی است راه اندازی شده که البته برخی موفق و برخی نیز ناموفق بوده اند. اینکه سایت های تخفیف گروهی چطور کار میکند؟ و شیوه راه اندازی سایت های تخفیف گروهی و مهمتر از همه اقداماتی که موجب موفقیت یک سایت تخفیف گروهی میشود را در این مقاله توضیح داده ایم.

سایتهای تخفیف گروهی چیست؟

این نوع وب سایتها کالا و خدماتی را برای مدت محدود با تخفیف بسیار بالا در سایت قرار میدهند و اگر تعداد مشخصی از افراد ، آن کالا یا خدمات را خریداری کنند ، آن تخفیف به خریداران تعلق می گیرد. بعضی از این تخفیف ها تا ۹۰% هم خواهد رسید!

این نوع ایده برای اولین بار توسط سایت خارجی Groupon ایجاد شد و این شرکت به اندازه ای پیشرفت کرد که نظر تمام بزرگان وب را به خود جلب کرد ، تا جایی که غول بزرگ اینترنت یعنی گوگل پیشنهادی را برای خرید این سایت ارائه داد .

 

سایت تخفیف گروهی چطور کار میکنید؟
سایت تخفیف گروهی چطور کار میکنید؟

 

 

 

اما سایتهای تخفیف گروهی در ایران

اولین سایتی که در ایران به این شکل راه اندازی شد سایت تخفیفان بود و بعد از آن هم سایت نت برگ بود. این دو سایت با تبلیغات بالا توانستند نوع فعالیت خود را به همه کاربران اینترنت نشان دهند و توانستند به موفقیتهای فوق العاده ای دست پیدا کنند.

به هر حال هر کسب و کاری نقاط قوت و ضعفی دارد. با کمی بررسی و آنالیز این گونه سایتها می توانید به نقاط قوت و ضعف این سایتها پی ببرید. سایتهای تخفیف گروهی زیادی در ایران بعد از این دو سایت راه اندازی شده اند اما با توجه به اینکه هیچکدام استراتژی غنی برای پیروزی در وب نداشتند با شکست مواجه شدند.

برخی توانسته اند تا حدی مطرح شوند و بسیاری از سایت ها به دلیل آنچه در کسب و کار نداشتن پشتکار , اهمیت ندادن به تبلیغات و برند سازی و ایجاد حسن شهرت و از همه مهم تر توقع صاحب سایت تخفیف گروهی به سودهی بالای سایت مشابه سایت های موفق تخفیف گروهی بلافاصله پس از راه اندازی سایت ( با توجه به اینکه نه کسی آنرا میشناسد نه هزینه ای برای تبلیغات شده و نه تیم منسجم بازاریابی از وب سایت پشتیبانی میکند! ) به موفقیت دست نیافتند.

 

راه اندازی سایت تخفیف گروهی در کسب و کار اینترنتی توسط شما!

صرفا جهت اینکه بتوانید در اینترنت به موفقیت های چشمگیری دست یابید نیازی ندارید که حتما ایده جدیدی داشته باشید. با راه اندازی سایت تخفیف گروهی شما دقیقا یک خدمات تکراری را به افراد در اینترنت ارائه می دهیدکه اگر آنها بخواهند از این نوع خدمات استفاده کنند به سایتهای قدرتمند اینکار یعنی تخفیفان و نت برگ مراجعه می کنند.

 

چگونه سایت تخفیف گروهی راه اندازی کنیم تا موفق باشیم?

این نوع کسب و کار اینترنتی نیازمند نیروی انسانی فعال و پر انگیزه می باشد. وقتی سایتی به اینصورت راه اندازی می کنید حتما باید در ارائه خدمات خلاقیت به خرج دهید و خدماتی را ارائه کنید که هیچکدام از این سایتها ارائه نمی کنند. پی بردن به نقاط قوت و ضعف چنین سایتهایی کار پیچیده ای نیست ، کافیست از خدمات این سایتها استفاده کنید و از تخفیفهای این دو سایت استفاده کنید و نحوه عملکرد هر کدام را به دقت آنالیز کنید تا بتوانید نتیجه گیری مطلوبی از نحوه عملکرد هر کدام داشته باشید. راه اندازی چنین سایتهایی علاوه بر نیروی انسانی فعال و با روحیه بالا نیازمند سرمایه قابل توجه برای تبلیغات هم می باشد.

 

اگر شما در کسب و کار اینترنتی تازه کار هستید و تجربه کافی را ندارید به هیچ عنوان توصیه نمی کنم که چنین کسب و کاری را راه اندازی کنید. اگر هم تمایل بالایی برای راه اندازی چنین کسب و کارهایی دارید ولی تجربه کافی را ندارید حتما از افراد با تجربه در این زمینه بهره بگیرید.

برای اینکار نیاز به یک تیم چند نفره برای طراحی پورتال سایت تخفیف گروهی دارید که همیشه در کنار شما باشند. نیاز به سرمایه قابل توجه برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی دارید. نیاز به متخصصین کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی دارید. نیاز به بازاریاب های خوش صحبت و با انگیزه دارید تا بتوانند در فضای واقعیبا فروشگاه ها و مجموعه های خدماتی قرارداد همکاری امضاء کنند.

 

 

 

اسلایدر آگهی های ویژه

همه سایت های تخفیف گروهی مکان مخصوصی برای نمایش آگهی های ویژه خود دارند.این سیستم نیز برای نمایش آگهی های ویژه از یک اسلایدر استفاده میکند . همچنین شما میتوانید به جز آگهی های ویژه هر نوع آگهی با هر نوع دسته بندی را به صورت اسلایدر نمایش دهید.

قابلیت انتخاب شهر

دیکر ویژگی که در هر سایت تخفیف گروهی نیاز مبرم به آن احساس میشود قابلیت انتخاب شهر توسط کاربران میباشد.در سیستم تخفیف گروهی ما کاربران میتوانند لیست تمام شهر ها را مشاهده و شهر خود را برای نمایش آگهی ها انتخاب کنند.

سیستم ارسال sms

یکی از ویژگی های اصلی هر سایت تخفیف گروهی قابلیت قابلیت ارسال اس ام اس برای کاربران سایت میباشد.سیستم تخفیف گروهی ما به راحتی به پنل اس ام اس شما متصل شده و به صورت خودکار برای کاربران اس ام اس ارسال میکند

پنل کاربری قدرتمند

کاربران شما دلیل فعالیت و موفقیت شما هستند پس تمام تلاش ها باید در راستای خدمت رسانی به آن ها باشد.پنل کاربری سایت قسمتی است که باید علاوه بر کارایی بالا ، ظاهر زیبا و ساده نیز داشته باشد.این مورد نیز در این سیستم به خوبی رعایت و طراحی شده.

سئو بسیار بالا

اهمیت سئو برای هر وب سایت امروزه بر هیچ کس پوشیده نیاز و نیازی به یاد آوری اهمیت این موضوع نداریم .سیستم تخفیف گروهی ما با اسول روز سئو بهینه سازی شده و ما این اطمینان را به شما میدهیم که سایت شما و آگهی ها بازدید بالایی کسب کنند.

کاملا واکنشگرا

اگر دقت کرده باشید اکثر سایت های تخفیف گروهی نسخه موبایلی وبسیات خود را نیز برای کاربران عرضه کرده اند.امروزه اکثر کاربران برای وبگردی از موبایل خود استفاده میکنند و اهمیت نمایش صحیح سایت در انواع دستگاه ها بسیار مهم است و این سیستم خیالتان را از این بابت راحت خواهد کرد.

 

راه اندازی سایت تخفیف گروهی

 

سایت های تخفیف گروهی به سایت هایی گفته میشود که خدمات و یا کالاهای دارای تخفیف را به صورت آگهی قابل خرید به مردم معرفی میکنند . این تخفیف ها میتواند شامل خرید کالا های فیزیکی یا خدمات حضوری مانند رستوران ها و کافی شاپ ها باشد.طرز کلی  و کارکرد اینگونه سایت ها به این شکل میباشد که فردی که فروشنده کالا یا خدمات هست به عنوان فروشنده در سایت ثبت نام کرده و اقدام به ثبت بن تخفیف برای کالا یا خدمات خود میکند.بن های ثبت شده میتوانند دارای تاریخ مصرف معین و همچنین تاریخ فروش باشند که به صورت یک بازه توسط فروشنده  تعیین میگردد.بن های ثبت شده در سایت قابلیت خرید به صورت آنلاین را خواهند داشت و کاربران میتوانند بن ها را خریداری کنند ، که پس از خرید هر بن یک کد به خریدار داده خواهد شد که با اریه کد تخفیف به فروشنده میتوانند خرید خود را با درصد تخفیف مشخص شده انجام دهند و از خرید خود لذت ببرند.

 

طراحی سایت تخفیفان و نت برگ

در ایران سایت های زیادی با موضوع تخفیف گروهی در حال فعالیت هستند که از بهترین و موفق ترین آن ها میتوان به سایت های نت برگ و تخفیفان اشاره کرد.این دو سایت یکی از اولین سایت های تخفیف گروهی ایران بوندند و با تلاش بسیار توانستند خود را به همگان معرفی و جایگاه اصلی خود را پیدا کنند.این سایت ها هرکدام داری طبان طراحی مختص به خود میباشند ولی طرز کار هر دو به یک شکل میباشد و تفاوت زیادی در پروسه اصلی ثبت و خرید بن های تخفیف ندارند.اکثر مشتری های  ما زبان طراحی این دو سایت  را نسبت به دیگر سایت های تخفیف گروهی بیشتر میپسندند.

طراحی واکنشگرا و مخصوص موبایل

شمار زیاد کاربران اسمارت فون ها امروز بر هیچکس پوشیده نیست.بنا بر این راه اندازی سایتی متناسب با نوع دستگاه کاربر یک امر بسیار ضروری میباشد.در بحث سایت های تخفیف گروهی نیز این امر اهمیت دو چندانی نسبت به دیگر سایت ها دارد.سیستم تخفیف گروهی ما بر خلاف رقیب های خود توجه ویژه ای به بحث واکنشگرایی کرده . مهم نیست کاربران شما با چه دستگاهی و چه اندازه صفحه نمایشی به مشاهده سایت شما میپردازند ، قالب این سیستم طوری طراحی شده که کاربران موبایلی شما بتواند به راحتی از تمام امکانات سایت با زیبایی هرچه تمام تر استفاده کنند.کیفیت واکنشگرایی این سیستم به قدری بالاست که تمام وب مستران سایت های تخفیف گروهی آن را تحسین کردند و به جرئت میتوان گفت با این قابلیت سایت شما اپلیکشن موبایل کسب و کار شما نیز هست.

 

طراحی اختصاصی سایت تخفیف گروهی

سایت های تخفیف گروهی طراحی شده توسط ما کاملا اختصاصی و از صفر بدون استفاده از هیچ قالب و مدیریت محتوی آماده مثل وردپرس و جوملا طراحی و برنامه نویسی خواهند شد . این امر موجب میگردد تا سایت شما نبست به سایت های وردپرسی مزیت های خیلی بهتری داشته باشد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • عدم اختلال در سایت هنگام آپدیت شدن وردپرس.
 • پنل مدیریت خیلی کاربردی تر نسبت به وردپرس.
 • نداشتن مشکلات و ارورهایی که هنگام آپدیت وردپرس پیش می آید.
 • امنیت خیلی بیشتر نسبت به سایت های وردپرسی.
 • سئو خیلی بهتر نسبت به سایت های وردپرسی.
 • کارکرد روان و سرعت بیشتر نسبت به سایت های وردپرسی.
 • نداشتن امکانات اضافیی که هیچ ربطی به سایت ندارند و فط باعث پیچ در پیچ شدن مدیریت میشوند.
 

قابلیت اتصال به پنل اس ام اس

سایت تخفیف گروهی طراحی شده تسط ما قابلیت اصال به پنل اس ام اس را دارا میباشد.با اتصال سیستم به پنل اس ام اس سایت شما خواهد توانست برای تایید شماره تلفن فروشندگان سایت ، کد تاییدیه را به گوشی آنها ارسال کند و فروشندگان با وارد کردن کد تاییدیه در قسمت مربوطه قادر خواهند بود اکانت خود را از کاربر عادی به فروشنده تغییر کاربری دهند.همچنین از دیگر مزایای اتصال پنل اس ام اس به سایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارسال پیام به فروشنده بعد از خرید هر بن با قابلیت فعال و غیر فعال سازی از پنل
 • ارسال اطلاعات بن خریداری شده به کاربر با قابلیت فعال و غیر فعال سازی از پنل
 • ارسال پیامک تاییدیه هنگام درخواست تسویه حساب برای فروشنده با قابلیت فعال و غیر فعال سازی از پنل
 • ارسال پبام خوش آمد گویی هنگام عضویت کاربران با قابلیت فعال و غیر فعال سازی از پنل
 • ارسال مشخصات کاربری بعد عضویت با قابلیت فعال و غیر فعال سازی از پنل
 • ارسال پبام اطلاع رسانی هنگام دریافت هدیه با قابلیت فعال و غیر فعال سازی از پنل
 
 

قسمت مدیریت بن های ثبت شده در سایت

در پنل مدیریت سایت اولین منو بعد از پیشخوان منوی بن ها میباشد . در این قسمت از پنل تمامی بن های ثبت شده در سایت اعم از فعال یا غیر فعال همگی نمایش داده میشوند . در بالای این صفحه یک فرم جستجو کامل با فیلد های منحصر به فرد برای یافتن بن مورد نظر تعبیه شده است که این فرم شامل فیلد هایی از جمله : کد بن ، کد کاربر ، ایمیل کاربر ، وضعیت (فعال یا غیر فعال) ، تلگرام (ارسال شده به تلگرام یا ارسال نشده) و از تاریخ تا تاریخ میباشد که با استفاده از این فیلد ها به راحتی قادر خواهید بود بن مورد نظر را پیدا کرده و عملیات مورد نظر خود را روی آن پیاده سازی کنید.از جمله امکانات دیگر صفحه مدیرت بن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دکمه فعال یا غیر فعال سازی برای هر بن.
 • دکمه ویرایش که با استفاده از آن تمام اطلاعات بن ثبت شده از طرف مدیریت قابل تغییر و ویرایش میباشد.
 • دکمه حذف کلی بن از سایت برای هر بن.
 • مشاهده کد ، عنوان ، فروشنده ، تعداد فروش ، باقیمانده ، زیر گروه و مکان نمایش هر بن.
 • وجود دکمه ویژه سازی برای هر بن و انتخاب پکیج مورد نظر برای نمایش در قسمت مورد نظر در سایت.
 • دکمه ارسال به کانال و یا ربات تلگرام برای هر بن.
 
 

قسمت مانیتور پرداخت های سایت

قسمت بعدی از پنل مدیریت قسمت مهم و ضروری هر سایت تخفیف گروهی میباشد.در قسمت پرداخت های سایت تمام پرداخت های اینترنتی کاربران به همراه اطلاعات دقیق ثبت و نگهداری خواهد شد تا در مواقع لزوم مدیریت سایت بتواند اطلاعات پرداختی یک کاربر را چک و از صحت آن اطمینان حاصل کند.در این قسمت نیز همانند قسمت قبل یک فرم جستجو با فیلد های : کد کاربر ، شماره تراکنش ،از تاریخ و تا تاریخ تعبیه شده تا شما به راحتی بتوانید تراکنش مورد نظر خود را پیدا و بررسی کنید.تراکنش های ثبت شده در این صفحه شامل اطلاعات : شماره پرداخت، نام کاربر پرداخت کننده ، مبلغ ، بابت ، کد داخلی پرداخت ، کد تراکنش ، تاریخ پرداخت و ساعت پرداخت میباشد.

قسمت مدیریت درخواست تسویه حساب فروشندگان – برداشت حساب

همانطور که در جریان هستید هزینه تمام بن های خریداری شده از سایت شما به حساب خود شما واریز خواهد شد . پس فروشندگان هزینه بن های فروخته شده خود در سایت شما را باید از خود شما دریافت کنند.برای این منظور در پنل فروشنگان قسمتی به نام تصویه حساب وجود دارد که فروشنده با رفتن به آن قسمت درخواست تسویه حساب خود را ثبت میکند.این درخواست در پنل مدیریت سایت و قسمت برداشت حساب به همراه اطلاعاتی از جمله : نام کاربر ، مبلغ درخواستی ، موجودی حساب ، تاریخ درخواست و وضعیت نمایش داده خواهد شد . هر درخواست  دارای سه گزینه میباشد . تایید پرداخت ، لغو درخواست و حذف.با انتخاب گزینه تایید پرداخت شما تایید میکنید  که هزینه درخواستی فروشنده به حساب ایشان وارید شده و وضعیت درخواست به تایید شده و پرداخت شده تغییر وضعیت خواهد داد.البته با انتخاب گزینه تایید پرداخت و لغو پرداخت گزینه ای برای نوشتن توضیحات برای شما به نمایش در خواهد آمد که متوانید شمامل توضیحات پرداخت یا توضیحات لغو پرداخت باشد.این توضیحات برای فروشنده ارسال خواهد شد.
 

در سایت طراحی شده توسط ما در صفحه هر بن دکمه ای به نام ثبت تخلف وجود دارد که کاربران در صورت مشاهده تخلف در هر بن به هر طریقی قادر به گزارش آن همراه با توضیحات به مدیریت سایت خواهند بود.این موارد در قسمت گزارش های کاربران به همراه اطلاعاتی از جمله : نام گزارش دهنده ، عنوان و لینک آگهی گزارش شده ، توضیحات گزارش دهنده و تاریخ گزارش  ثبت خواهد شد .

 

قسمت مدیریت کاربران سایت

در این قسمت از مدیریت تمام کاربران سایت نمایش داده خواهند شد و شما قادر به کنترل کامل تمام کاربران خواهید بود.در بالای صفحه فرم جستجو  با فیلد های : کد کاربر ، ایمیل ، نام کاربر ، وضعیت ، آخرین ورود از تاریخ تا تاریخ  به شما کمک خواهد کرد کاربر مورد نظر خود را پیدا کنید. از امکانات دیگر این قسمت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • نمایش نوع کاربر : عادی ، فروشنده ، مدیر با امکان تغییر به صورت دستی.
 • امکان ویرایش تمام اطلاعات ثبت شده کاربر.
 • امکان تغییر رمز ورود کاربر یا یک کلیک.
 • امکان ارسال هدیه به کاربر همراه با متن با قابلیت ارسال نوتیفیکشن به صورت اس ام اس.
 • نمایش نام و نام خوانوادگی به همراه ایمیل و آواتار کاربر .
 • نمایش شماره موبایل کاربر با امکان تغییر وضعیت به تایید یا در انتظار تایید به صورت دستی.
 • نمایش وضعیت کاربر با امکان فعال و غیر فعال کردن به صورت دستی
 • نمایش تاریخ آخرین ورود کاربر به همراه ساعت و دقیقه و ثانیه .
 

قسمت ارسال خبرنامه

در این سیستم قسمتی برای ارسال خبرنامه تعبیه شده که شما به استفده از آن خواهید توانست تخفیف های سایت را به صورت خبر نامه ایمیلی برای کاربران خود با چند کلیک ساده ارسال کنید.این مورد باعث افزایش بازدید سایت شما و بالا رفتن درصد بازگشت به سایت کاربران شما خوهاد شد.از امکانات این قسمت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
 • قابلیت تعیین تخفیف ها برای ارسال ، مثلا 10 آگهی جدید یا 5 آگهی جدید یا 20 آگهی جدید و …
 • قابلیت ارسال تخفیف های دلخواه با استفاده از کد تخفیف ها.
 • قابلیت نوشتن عنوان ایمیل برای خبر نامه ها.
 • قابلیت ارسال به ایمیل همه کاربران سایت یا ایمیل های دلخواه یا ترکیبی از هر دو.
 
 
قسمت ساخت کدهای هدیه برای کاربران
 
حتما شما هم به سایت هایی مثل دی جی کالا سر زده اید . اکثر سایت های ایران به مناسبت های مختلف مثل اعیاد و دیکر مناسبت ها به کاربران خود برای خرید کد تخفیف میدهند.شما هم میتوانید همچین امکانا در سایت خود داشته باشید.با رفتن به قسمت کدهای هدیه خواهید توانست کد هدیه خود را با در نظر گرفتن مبلغ تخفیف ، کد تخفیف ، عنوان ، تاریخ انقضا و همچنین وضعیت استفاده شده یا نشده رو بسازید.لازم به ذکر است که کد تخفیف برای کاربر اس ام اس خواهد شد .
 
قسمت مدیریت شهرهای سایت
 
در این قسمت شما تمام شهر های ایران را خواهید دید و خواهید توانست شهر جدید ایجاد کنید و یا شهر های قبلی را حذف و یا ویرایش کنید.همچنین میتوانید لینک شهر ها را نیز خودتان تعیین کنید.و یکی دیگر از از قابلیت های این قسمت قابلیت جا به جا کردن شهر با استفاده از کشیدن و رها کردن میباشد که به راحتی میتوانید ترتیب نمایش شهر ها در سایت را به دلخواه خود بچینید.
 

قسمت مدیریت فوتر سایت

این قسمت از مدیریت که به سه بخش لینک های فوتر ، پیوند های مفید و صفحات مفید تقسیم شده اند شما خواهید توانست تمام اجزای فوتر را بدون دخالت در کدهای سایت ویرایش کنید.

 

قسمت منو و دسته بندی سایت

یکی از جذاب ترین قسمت پنل مدیریت سایت که وقت زیادی برای برنامه نویسی آن صرف شده قسمت دسته بندی و منو سایت میباشد.در این قسمت شما خواهید توانست دسته های مورد نظر خود را برای سایت ایجاد کنید.همچنین این امکان وجود دارد که برای هر دسته زیر دسته هایی در نظر بگیرید و به همین ترتیب برای هر زیر دسته یک زیردسته دیگر !!! یکی دیگر از امکانات جالب این قسمت قابلیت اضافه کردن فیلد های مخصوص برای هر دسته بندی مباشد.یعنی شما میتوانید برای دسته املاک فیلد هایی مثل متراژ و تعداد خواب و … در نظر بگیرید که این فیلدها فقط و فقط برای همین دسته در قسمت ثبت بن جدید به نمایش در خواهند آمد.

 

قسمت تعرفه نمایش تخفیف ها (آگهی ویژه)

از دیگر امکانات کاربردی این سیستم تخفیف گروهی میتوان به قابلیت ویژه سازی تخفیف ها همراه با در نظر گرفتن بسته های مختلف از پنل مدیریت اشاره کرد.مدیریت سایت با مراجعه به قسمت تعرفه نمایش تخفیف ها خواهد توانست بسته های مختلف برای ویژه سازی تخفیف ها بسازد.این بسته ها بعد از ثبت آگهی توسط فروشنگان بن قابلیت خرید به صورت آنلانین و فعال شدن به صورت اتوماتیک بعد از خرید را خواهند داشت.این بسته ها شامل امکانات زیر خواهند بود :

 • قابلیت تعیین قیمت برای هر بسته
 • قابلیت نوشتن توضیحات برای هر بسته
 • قابلیت انتخاب مکان نمایش آگهی در سایت (صفحه اصلی ، اسلایدر بالای سایت ، تخفیف های مرتبط و …)
 • قابلیت انتخاب تعداد روز برای نمایش هر آگهی

قسمت تنظیمات صفحه اول سایت

در این قسمت از پنل مدیریت شما قادر خواهید بود کنترل کاملی روی صفحه اصلی سایت داشته باشید.اولین فیلدی که در این صفحه میبینید مربوط به تخفیف های اسلایدری صفحه اول هست که با وارد کردم شماره آگهی دلخواه در فیلد مورد قادر خواهید آگهی اسلایدری را کنترل کنید.قسمت دوم هدر صفحه اول میباشد که با استفاده از این قسمت خواهید توانست بالای آگهی اسلایدری در صفحه اول بنر های تبلیغاتی یا متن یا چارت یا هر چیز دیگری قرار دهید.قسمت آخر هم مربوط به بنر های کنار آگهی اسلایدری میباشد که با استفاده از اون قادر خواهید بنر های کنار اسلایدر را ویرایش کنید.

 

تنظیمات درگاه پرداخت آنلاین (زرین پال ، ملت و سامان)

این سیستم قابلیت اتصال به  سه درگاه پرداخت آنلاین مطرح کشور  از جمله زرین پال ، ملت و سامان را دارد .شما با ثبت نام در سایت های مربوطه درگاه ها و دریافت کد اتصال به درگاه و وارد کردن این کد ها در قسمت تنظیمات درگاه پرداخت خواهید تواسنت به راحتی سایت خود را به درگاه پرداخت متصل کنید.

 

تنظیمات تلگرام (ارسال خودکار تخفیف ها به کانال یا ربات تلگرام)

این سیستم قابلیت اتصال به کانال و ربات تلگرام را دارد.به این صورت که با دریافت api مورد نظر از تلگرام و وارد کردن اون در قسمت تنظیمات تلگرام ، سایت به صورت خودکار تخفیف ها را پس از ثبت در سایت در کانال یا ربات تلگرام شما همراه با عکس و مشخصات و لینک آگهی منتشر خواهد کرد.

 

تنظیمات قیمت کلی

در این قسمت از پنل شما خوادر خواهید تنظیمات مالی سایت را انجام دهید . اولین فیلد در این صفحه فیلد هزینه به روز رسانی تخفیف ها میباشد.شما قادر خواهید برای هر بار ویرایش تخفیف ها توسط فروشنگان هزینه ای را از آن ها دریافت کنید .

فیلد بعدی ، فیلد حداقل موجودی برای برداشت از حساب میباشد.حتما در جریان هستید که هزینه فروش هر بن در سایت به حساب صاحب سایت ریخته خواهد شد و شما باید هزینه فروش بن ها را با کسر مبلغ پورسانت خود از فروش بن ها ، به حساب فروشنده بن بریزید.برای این منظور هر فروشنده از طریق پنل خود میتوانید درخواست تسویه حساب بدهد.این درخواست تسویه حساب میتوانید به شرطی باشد که فقط اگر موجودی حساب فروشنده به حد مجاز رسیده باشد درخواست او ثبت شود.این حد موجودی حساب برای درخواست تسویه را از فیلد حداقل موجودی حساب برای برداشت میتوانید تعیین کنید.

فیلد بعدی درصد پورسانت سایت از فروش بن ها هست که شما خواهید توانست درصد خود را از فروش بن های فروشندگان تعیین کنید .سایت به صورت خودکار این درصد را از درخواست های تسویه حساب فروشندگان کم خواهد کرد.

 

تنظیمات هسته سایت (تنظیملت کلی)

تنظیمات کلی سایت دارای فیلد های زیر میباشد :
 • آدرس ساماندهی
 • متن کپی رایت فوتر
 • لوگو سایت
 • لایسنس سایت
 • لینک دانلود از اپ استور
 • لینک دانلود از گوگل پلی
 • لینک دانلود از ویندوز استور
 • عنوان سایت
 • نام سایت
 • ایمیل سایت
 • نام فارسی سایت
 • تلفن سایت
 • آدرس محل فعالیت
 • کد نماد اعتماد الکترونیک
 

قابلیت ثبت بن توسط هم کاربران و هم مدیریت سایت

اگر در جریان باشید اکثر سایت های تخفیف گروهی قابلیت ثبت بن توسط کاربران را ندارند.اما در این سیستم کاربران شما این امتیاز را خواهند داشت.در این سیستم دو نوع کاربر وجود دارد ، یکی کاربر معمولی و یکی فروشنده بن که پنل کاربری این کاربران از لحاض امکانات با هم متفاوت میباشد.پروسه تبدیل کاربر عادی به کاربر فروشنده بن به این صورت میباشد که بعد از ثبت نام در سایت اگر کاربر روی دکمه ثبت بن کلیک کند به صفحه ی تایید شماره موبایل منتقل خواهد شد.برای ثبت بن کاربر حتما باید کاربر فروشنده بن باشد و برای تبدیل شدن به کاربر فروشنده بن باید شماره موبایل کاربر تایید شود.در این صفحه کاربر شماره موبایل خود را وارد میکند و روی دکمه ارسال کد فعال سازی کلیک میکند.سپس کد فعال سازی بر روی خط تلفن او اس ام اس میشود و با وارد کردن کد در فیلد مربوطه کاربر عادی تبدیل به کاربر فروشنده خواهد و از این به بعد میتواند بن ثبت کند.البته بن های ثبت شده توسط فروشندگان همگی باید به تایید مدیریت برسند.
 

امکانات پنل کاربری کاربران عادی

 • مشاهده صورت حساب های پرداخت با اطلاعات کامل
 • افزایش اعتبار حساب کاربری با قابلیت وارد کردن مبلغ دلخواه توسط کاربر
 • مشاهده پرداخت های من با اطلاعات کامل
 • صفحه تنظیمات تنظیمات کاربری با امکان وارد کردن اطلاعاتی از جمله : نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، آدرس ، شماره موبایل ، شهر ، تصویر آواتار ، اطلاعات حساب بانکی برای واریز هزینه بن های خریداری شده فروشندگان شامل نام حساب ، نام بانک ، شماره حساب ، شماره کارت ، شماره شبا و …
 • مشاهده بن های خریداری شده همراه با اطلاعات کامل
 • مشاهده امتیازات فعالیت در سایت
 • مشاهده بن های مورد علاقه
 • مشاهده کدهای هدیه استفاده شده و استفده نشده
 

امکانات پنل کاربری کاربران فروشنده بن

 • نمایش بن های فروش رفته با قابلیت مشاهده : کاربر ، کد بن ، تعداد ، مبلغ ، تاریخ خریداری و …
 • قابلیت درخواست توسه حساب برای واریز مبلغ بن های فروش رفته به حساب فروشنده بن.
 • تمام امکانات پنل کاربری کاربران عادی + امکانات زیر
 • نمایش بن های ثبت شده من با قابلیت مشاهده تاریخ ارسال ، تعداد فروش هر بن ، تعداد باقیمانده هر بن ، زیر گروه ،ویژه سازی آگهی ، وضعیت آگهی ، حذف تخفیف و ویرایش.
 

دیگر امکانات سیستم تخفیف گروهی

قبل از خرید این قالب دقت داشته باشید قابلیت سفارش هر قالبی برای این سیستم موجود میباشد.

 • درگاه بانکی مستقیم ملت و سامان
 • درگاه بانکی غیر مستقیم زرین پال
 • پنل اسمس برای اطلاع رسانی
 • ارسال خبرنامه به صورت کاملا حرفه ای
 • ایجاد و مدیریت صفحات نامحدود
 • سیستم امتیاز دهی به کاربران
 • سیستم صدور فاکتور پیشرفته
 • ایجاد پرسش و پاسخ با مدیریت حرفه ای
 • قالب زیبا و حرفه ای دارای فریم ورک اختصاصی
 • ساخت کانال تلگرام و ارسال به کانال از پنل مدریت سایت با یک کلیک
 • اضافه نمودن عكس ، متن ، فايل صوتی و … توسط مدير سايت
 • بخش مدیریتی کاملا فارسی ، ساده و مستقل
 • طراحی و پياده سازی توسط جديدترين تكنولوژهای نرم افزاری روز دنيا و معماری چند لايه
 • اینها تنها بخشی از امکانات ایران بن میباشد
 • سیستم امتیاز دهی به تخفیف ها و حراجی ها
 • پیشخوان حساب کاربری شخصی سازی شده فروشندگاه
 • قابلیت ثبت تخفیف ها و پیشنهاد ها توسط کاربران وب سایت!
 • قابلیت تعیین تخفیف ویژه و تخفیف های جدید
 • قابلیت ارسال نظر برای تخفیفات توسط کاربران
 • قالب 100% واکنشگرا و انعطاف پذیر
 • قابلیت ورود کاربران از طریق شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری
 • وجود مگا منو در قالب
 • واکنشگرا و سازگار با تبلت و موبایل
 • طراحی شده به وسیله فریمورک Bootstrap
 • سازگار با مرورگرهای مختلف
 • ایجاد صفحات بی نهایت به صورت کاملا پویا
 • نمایش بصورت دسته بندی شده محصولات
 • قابلیت گروه بندی تخفیف ها بر اساس نوع محصول و شهر
 • برنامه نویسی php و کاملا ماژولار
 • قابلیت تعیین زمان شروع و پایان تخفیف گروهی
 • جستجوی Ajax پیشرفته حراجی ها بر اساس گروه و استان
 • تولید کد برای هر خرید و ارائه کد فروش و پرینت از فاکتور
 • قابلیت پرداخت آنلاین و آفلاین
 • سیستم سئوی بسیار قوی مطابق با اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • عضویت در خبرنامه
 • معرفی حراجی به دوستان
 • پنل مدیریت آسان ، قوی و فوق العاده
 • قابلیت کسب درآمد توسط کاربران وب سایت
 • سیستم مدیریت کاربران و اعضا
 • قابلیت پیگیری سفارشات و…

صحبت پایانی

همیشه اولین ها بهترین نیستند. کافیست خدماتی را که می خواهید ارائه کنید بهینه تر کنید و با کیفیت بالاتری نسبت به رقیبان ارائه کنید. اگر تازه کار هستید و هیچ اطلاعاتی درباره کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی ندارید به هیچ عنوان توصیه نمی کنم که چنین کسب و کاری را برای خود راه اندازی کنید. اگر می خواهید چنین کسب و کاری را راه اندازی کنید حتما یک وجه تمایزی نسبت به رقبا داشته باشید تا دیگران ترجیح بدهند شمارا انتخاب کنند.

 

در سازین بخوانید:  مراحل راه اندازی وب سایت

طراحی وب سایت         مشاوره و سفارش طراحی سایت          کانال تلگرام سازین