امکانات پنل پیامک

پنل ارسال پیام انبوه

سامانه هوشمند ارسال و دریافت پیامک سازین
همراه با بروزترین بانک شماره موبایل کشور

0 +
مشترکین پنل پیامک

نفر بعدی باشید 🙂

امکانات پنل های پیامک سازین
امکانات پنل های پیامک را مقایسه کنید و براحتی اقدام به سفارش پنل پیامک مورد نظرتان نمایید.   پرسش های خود  را    از طریق  تماس با ما بپرسید

پنل پیامک رایگان

پنل استاندارد

پنل پیامک تجاری

پنل تجاری سازمانی

نمایندگی پنل پیامک

با نام و نشان تجاری خودتان+دامنه اختصاصی

بروزترین بانک شماره موبایل کشور

شما میتوانید با ثبت نام و فعالسازی پنل پیامک سازین به کلیه بانک های شماره موبایل مشاغل و محله ها و شهرهای سازین دسترسی داشته باشید و براحتی پیامک هدفمند ارسال کنید . ( برای فعالسازی پنل پیامک لازم است حتما تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را از داخل پنل ارسال کنید یا برای سازین از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال کنید تا برایتان در پنل پیامک قرار دهند) 
شیوه آسان سفارش ارسال پیامک :  میتوانید از سفارش خود را از طریق ارتباط با سازین اعلام کنید تا بدون پنل پیامک برایتان SMS هدفمند ارسال  شود

● ارسال پیامک به تفکیک مشاغل
● ارسال پیامک به تفکیک محله ها
● ارسال پیامک از دکل مخابراتی
● ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
● ارسال پیامک به دفترچه تلفن اختصاصی مشترکین …. و سایر
روش های ارسال پیام انبوه

متن پیامک تبلیغاتی

خطوط اختصاصی

امکان استفاده همزمان از خطوط اختصاصی کلیه اپراتورها در سامانه پیامک سازین وجود دارد.

به جز خط رایگان پیامک اولیه ؛
سفارش خطوط با کد 021
سفارش خطوط با پیش شماره 1000+2000+3000+5000 وجود دارد

تبلیغات هدفمند | تبلیغات کلیکی | تبلیغات آنلاین

ارسال پیامک هدفمند

به راحتی پیامک هدفمند ارسال کنید. شما میتوانید ارسال پیامک را به محله , مشاغل یا از دکل را با پنل یا بدون پنل انجام دهید.

ارسال هدفمند چگونه است؟
مشترکین پنل پیامک خودشان به مشاغل یا محله ها یا از دکل پیامک ارسال کنند و سایر مشترکین با سازین تماس میگیرند.

بهترین سایت تبلیغات اینترنتی | بهترین شرکت تبلیغات آنلاین

ارسال انبوه در زمان دلخواه

ارسال انبوه پیامک یا نوتیفیکیشن , ایمیل انبوه , ارسال تلگرام یا ارسال اینستاگرام را در زمان دلخواه انجام دهید.

ارسال تبلیغ در ساعات پیک !
بهترین زمان ارسال انبوه تبلیغات در ساعات پیک استفاده کاربران از موبایل است و این امکان در پنل هوشمند سازین قرار دارد.

تبلیغات هدفمند با گزارش دقیق

گزارشات + پشتیبانی

تمام روش های ارسال انبوه تبلیغات دارای گزارش کامل و جزئیات از تعداد ارسال شده , برگشت خورده و بازدید و کلیک ها است.

امور مشترکین 24 ساعته !
کلیه مشترکین میتوانند طی24ساعت شبانه روز با کارشناسان تبلیغات و بازاریابی سازین در ارتباط باشند.

بهترین شیوه ارتباط با ما استفاده از آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت است . اگر همان موقع پاسخ ندادیم , جای نگرانی نیست , کافیست سوالتان را همراه با آدرس سایت تان بطور کامل ارسال کنید و چند لحظه بعد مجددا به سایت و بخش گفتگو مراجعه کنید تا پاسخ آنرا مشاهده کنید:)

کلیه سوالات خود را طی24ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره 09355325040 را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط 24ساعته شما با سازین فراهم شود.

پاسخگویی تلفنی از طریق 09355325040 یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از 12ظهر تا 21شب میباشد.

پنل ارسال اس ام اس سازین در سال 1393 و 1397 از طریق سایت نظرسنجی مرکز حمایت از مشترکین استارتاپ ها به عنوان بهترین پنل پیامک با بیشترین امکانات انتخاب شده است .

معرفی موثرترین روش های تبلیغات به مشترکین , پشتیبانی سریع و کاربردی 24ساعته مشترکین سرویس های تبلیغاتی و ارزانترین قیمت برای ارسال تبلیغات انبوه … از جمله ویژگی های بارزی است که مشترکین سامانه پیامک سازین از آن نام برده اند.

کسب و کارها دنبال ارزانترین قیمت ارسال پیامک و البته موثرترین و دقیق ترین سامانه ارسال پیامک انبوه هستند . خب این همان سامانه ارسال پیامک سازین است ؛

سایت های ارسال پیامک انبوه

لیستی از بهترین شرکت های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در سایت سازین معرفی شده است . میتوانید سایت شرکت های تبلیغاتی را ملاحظه و سرویس ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

پنل پیامک حرفه ای چه امکاناتی دارد !؟

اگر قصدتان فقط ارسال پیامک تبلیغاتی باشد میتوانید براحتی از طریق فرم سفارش ارسال پیامک سفارش ارسال اس ام اس بدهید یا از طریق بخش تماس با ما با سازین تماس حاصل نمایید ولی اگر بخواهید از طریق پنل ارسال پیامک اقدام به ارسالی دقیق بهمراه گزارشات و البته امکاناتی نظیر منشی پیامکی , دریافت انبوه پیامک , نظرسنجی و مسابقه و فعالسازی کارت گارانتی و ده ها امکان هوشمند دیگر کافیست پنل پیامک خود را از طریق ورود به لینک sms.sazinco.ir فعال کنید و از کلیه ابزار و امکانات ارسال اس ام اس انبوه استفاده نمایید .

ارسال پیامک انبوه بدون پنل پیامک

شیوه ساده ارسال پیامک انبوه همان روش سنتی سفارش ارسال پیامک است . برای ارسال بدون پنل روی سفارش ارسال پیامک بدون پنل کلیک کنید و بصورت آنلاین متن پیامک و هدفمندی آنرا مشخص کنید و یا با کارشناسان فروش سازین از طریق تلگرام یا آیکون گفتگوی آنلاین یا تلفنی تماس حاصل نموده تا در مورد مبلغ و روش پرداخت و زمان ارسال به شما مشاوره های لازم داده شود.

ارسال پیامک انبوه از طریق پنل SMS

مشترکین سامانه پیامک سازین هر روز از این سامانه برای ارسال پیامک تکی یا انبوه خود و دریافت پیامک های مشتریانشان استفاده میکنند. کافیست از طریق لینک ثبت نام  و اقدام به فعالسازی پنل پیامک رایگان خود کنید.

توجه !
پس از تکمیل فرم ثبت نام بایستی حتما تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را از داخل پنل پیامک و از بخش ارسال مدارک در سیستم ثبت کنید, در غیر اینصورت خط اختصاصی به نام شما فعال نخواهد شد و عملا پنل پیامک تان فعال نمیشود. اگر برای ارسال مدارک نیاز به راهنمایی داشتید از با سازین تماس حاصل نمایید.

پنل پیامک رایگان سازین دارای خط اختصاصی 14 رقمی برای ارسال و دریافت پیامک و کلیه امکانات اولیه مورد نیاز یک کسب و کار برای ارسال و دریافت هدفمند و هوشمند پیامک است .

ویژگی ها سامانه پیامک سازین

  • پنل پیامک سازین دارای وب سرویس برای اتصال به برنامه شماست (کافیست پس از سفارش, درخواست دهید)
  • استفاده از خط اختصاصی کلیه اپراتورها مانند (۱۰۰۰,۲۰۰۰,۳۰۰۰,۵۰۰۰و خطوط ثابت۰۲۱وخط ۰۲۶ …) امکانپذیر است.
  • به جز خط اختصاصی که در لحظه سفارش سامانه فعال میشود سایر اپراتورها را پس از فعالسازی براحتی تهیه کنید.
  • استفاده از بانک شماره موبایل مشاغل , بانک شماره موبایل محله برای کلیه مشترکین پنل پیامک رایگان است.
  • استفاده از بانک شماره موبایل سن و جنسیت , بانک موبایل ایرانسل و همراه اول با تفکیک کدپستی و محله رایگان است.
  • ارسال از دکل BTS در پنل پیامک سازین فعال شده و کلیه مشترکین میتوانند ارسال پیامک به محدوده مشخص را انجام دهند.
  • پس از فعالسازی پنل پیامک ,پشتیبانی گفتگوی آنلاین و اپلیکیشن های متداول پیامرسان بصورت۲۴ساعته پاسخگوی سوالات میباشد.
  • به جز امکانات ارسال انبوه پیامک سامانه ارسال پیامک سازین دارای ده ها امکان هوشمند و حرفه ای است که میتوانید با ثبت نام پنل پیامک رایگان از آن استفاده کنید.

سوالی دارید؟ کافیه روی آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت سازین در هر ساعت از شبانه روز کلیک کنید و سوالتان را مطرح کنید. در صورتیکه همان لحظه پاسخ شما داده نشد, نگران نباشید , کافیه چند لحظه بعد مجددا مراجعه کنید تا پاسخ کامل و دقیق کارشناسان سازین به سوالتان را مشاهده کنید. ( همیشه آرشیو سوالات و پاسخ ها برای ایمیل کاربران بصورت خودکار ارسال میشود ) 

همچنین میتوانید هم اکنون خط ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را در موبایل خود ذخیره کنید و از طریق تلگرام بصورت ۲۴ساعته بپرسید و یا به بخش تماس سازین مراجعه نمایید و ازطریق تلفن یا ایمیل یا فرم ارتباط ,مشاوره حرفه ای از کارشناسان بازاریابی پیامکی دریافت کنید.