پشتیبانی سایت

طراحی سایت شما در هر شرکتی انجام شده باشد نیاز به یک پشتیبانی قوی برای تولید و مدیریت محتوا و آشنا به تمام نرم افزارهای طراحی وب دارید.

فرقی نمیکند موضوع سایت شما چه باشد , واحد طراحی وب سازین خدمات مدیریت , پشتیبانی و مشاوره تخصصی خود را به  انواع سایت اینترنتی ارائه میدهد.

 مدیریت حرفه ای سایت ,  فروشگاه اینترنتی و  پورتال با هر موضوع و در هر زمینه ای

گام موثر در موفقیت وب سایت داشتن محتوای جذاب و در دسترس بودن دائمی به انواع سایت ها میباشد. سازین سرویسی را برای شما فراهم کرده که بتوانید بدون دغدغه بروزرسانی و مدیریت سایت خود را با کمترین هزینه و بصورت ماهانه و, از راه دور برایتان انجام دهد. ارائه خدمات میتواند ماهانه یا موردی باشد.

استفاده از پکیج های طراحی وب موجب میشود تا در زمان سفارش ساخت سایت متوجه جزئیات لازم برای راه اندازی سایت مان نشویم , اما اگر بخواهیم بخشی از سایت را بروزکنیم یا تغییر دهیم یا بخواهیم ایرادی را در سایت طراحی شده خود رفع کنیم , لازم است با جزئیات خدمات طراحی سایت و قیمت هر خدما بصورت موردی آشنایی داشته باشیم.

شما میتوانید یک تغییر را موردی انجام دهید یا از پکیج های ماهانه  مدیریت سایت سازین استفاده کنید

اگر بخواهید خدماتی را بصورت موردی دریافت کنید به فهرست ” تعرفه خدمات طراحی سایت ” مراجعه نمایید .

درصورتیکه مجموعه ای از خدمات طراحی , بروزرسانی , پشتیبانی و مشاوره را بصورت ماهانه دریافت کنید تا خدمات مداوم باشد و هزینه کمتری هم پرداخت کرده باشید از “ پکیج های مدیریت سایت ” سازین که در همین صفحه معرفی شده استفاده نمایید.

۱ +
تعداد سایت های در حال مدیریت

 تعرفه خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت

پشتیبانی و مدیریت سایت شما در ۳ پکیج اقتصادی , تجاری و حرفه ای ارائه میشود . برخی از سوالات شما در پایین تعرفه ها پاسخ داده شده است.

کلیه سوالات خود را طی۲۴ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط ۲۴ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از ۱۲ظهر تا ۲۱شب میباشد.

خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت ها برای کلیه سایت های اینترنتی طراحی شده است. صاحبان فروشگاه های اینترنتی , سایت های خبری , وب سایت های شرکتی و تجاری و … غیره همه گی به بروزرسانی محتوا , رفع اشکال , مشاوره در رفع اشکالات امنیتی یا مونیتورینگ لحظه ای نیاز دارند.

 

شرکت های طراحی سایت یا طراحان سایت به هر شیوه ای که وب سایت شما را راه اندازی کرده باشند فرقی نمیکند , شما برای پیشرفت و توسعه کسب و کارتان به مدیریت و پشتیبانی مداوم خدمات وب سایت نیاز خواهید داشت و بهتر است قبل از آنکه وب سایت شما دچار اختلال شود و یا برای استفاده از هر کدام از سرویس های وب سایت تان نیاز به کمک و پشتیبانی داشته باشید از خدمات دائمی مشاوره و پشتیبانی سایت سازین بهره مند شوید.

محتوای آکارئون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *