نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی | پوش نوتیفیکیشن

در واقع عملکرد این بخش به این صورت است که شما با تکمیل فیلدهای مربوطه اعم از موضوع تبلیغ ، موقعیت مکانی مورد نظر ، زمان ارسال ، تعداد ارسال و … و نیز ارسال درخواست نوتیفیکیشن، میتوانید پیام انبوه خود را به کاربرانی که اپلیکیشن های موبایلی را نصب کرده اند ارسال نمایید. توسعه دهندگان اپلیکیشن ها از این خدمات برای ارسال اطلاع رسانی و اخبار نرم افزار خود به کاربرانشان استفاده میکنند و حالا کسب و کارها و صاحبان نرم افزار و رسانه ها نیز به دلیل قیمت پایین , تاثیرگذاری بالا و شیوه جدید آن , از ارسال نوتیفیکیشن انبوه تبلیغاتی به شکل مداوم استفاده میکنند.

تبلیغات نوتیفیکیشن بنری و متنی

ارسال تصویر+عنوان+توضیح+لینک

حین استفاده کاربران از اپلیکیشن

گزارش باجزئیات72ساعت بعد ارسال

امکان درج لینک دلخواه در تبلیغات

تعرفه ارسال نوتیفیکیشن

سفارش و پرداخت آنلاین

تبلیغات نوتیفیکیشن دیالوگی

ارسال تصویر+عنوان+توضیح+لینک

بدون نیاز به فعال بودن اپلیکیشن

گزارش باجزئیات72ساعت بعد ارسال

امکان درج لینک دلخواه در تبلیغات

تعرفه ارسال نوتیفیکیشن

سفارش و پرداخت آنلاین

ارسال نوتیفیکیشن به تفکیک موضوع

ارسال نوتیفیکیشن همانند ارسال پیامک قابلیت تفکیک موضوعی دارد. شما میتوانید ارسال انبوه نوتیفیکیشن را به موضوعات یا حتی به شکل صنفی ارسال نمایید . اگر فعالیت کسب و کار و مخاطبان هدف شما در موضوعات خاصی باشند میتوانید براحتی از این امکان برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی خود استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس در زمان سفارش آنلاین کافیست موضوعاتی (حداقل 5موضوع) که میخواهید تبلیغ تان برای آن ها ارسال شود را برای واحد فروش از طریق پیامرسان موبایلی با تلفن 09355325040 تعیین نموده و یا در فرم سفارش آنلاین وارد کنید.

ارسال نوتیفیکیشن منطقه ایارسال نوتیفیکیشن منطقه ای | نوتیفیکیشن از روی نقشه

ارسال نوتیفیکیشن همانند ارسال پیامک قابلیت تعیین محدوده جغرافیایی را دارد. شما میتوانید ارسال انبوه نوتیفیکیشن را به تفکیک شهر و استان انجام دهید . اگر فعالیت کسب و کار و مخاطبان هدف شما در یک شهر یا استان خاص باشند میتوانید براحتی از این امکان برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی خود استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس در زمان سفارش آنلاین کافیست مناطقی که میخواهید تبلیغ تان ارسال شود را برای واحد فروش از طریق پیامرسان موبایلی با تلفن 09355325040 تعیین نموده و یا در فرم سفارش آنلاین وارد کنید.