نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

در واقع عملکرد این بخش به این صورت است که شما با تکمیل فیلدهای مربوطه اعم از موضوع تبلیغ ، موقعیت مکانی مورد نظر ، زمان ارسال ، تعداد ارسال و … و نیز ارسال درخواست نوتیفیکیشن، میتوانید پیام انبوه خود را به کاربرانی که اپلیکیشن های موبایلی را نصب کرده اند ارسال نمایید. توسعه دهندگان اپلیکیشن ها از این خدمات برای ارسال اطلاع رسانی و اخبار نرم افزار خود به کاربرانشان استفاده میکنند و حالا کسب و کارها و صاحبان نرم افزار و رسانه ها نیز به دلیل قیمت پایین , تاثیرگذاری بالا و شیوه جدید آن , از ارسال نوتیفیکیشن انبوه تبلیغاتی به شکل مداوم استفاده میکنند.

درباره ارسال نوتیفیکیشن هر سوالی دارید از آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت بپرسید یا از طریق روش های ارتباط با سازین اقدام کنید.

ارسال پوش نوتیفیکیشن | تبلیغات در موبایل

ارسال نوتیفیکیشن دیالوگی

ارسال تصویر+عنوان+توضیح+لینک

بدون نیاز به فعال بودن اپلیکیشن

گزارش باجزئیات72ساعت بعد ارسال

امکان درج لینک دلخواه در تبلیغات

100 +
ظرفیت ارسال نوتیفیکیشن به 450 اپلیکیشن
ارسال پوش نوتیفیکیشن | تبلیغات در موبایل

ارسال نوتیفیکیشن بنری متنی

ارسال تصویر+عنوان+توضیح+لینک

بدون نیاز به فعال بودن اپلیکیشن

گزارش باجزئیات72ساعت بعد ارسال

امکان درج لینک دلخواه در تبلیغات

100 +
ظرفیت ارسال نوتیفیکیشن به650 اپلیکیشن
ارسال پوش نوتیفیکیشن | تبلیغات در موبایل

ارسال نوتیفیکیشن کلیکی

ارسال تصویر+عنوان+توضیح+لینک

بدون نیاز به فعال بودن اپلیکیشن

گزارش باجزئیات72ساعت بعد ارسال

امکان درج لینک دلخواه در تبلیغات

از 100 تومان
به ازای هر کلیک موفق

روش ارسال پوش نوتیفیکیشن انبوه

پوش نوتیفیکیشن | notification

در ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی انبوه , پیام تبلیغاتی شما شامل عنوان , توضیحات , عکس و لینک صفحه فرود تان به کاربران اپلیکیشن های موبایل ارسال میشود و کاربران متناسب با روشی که برای ارسال نوتیفیکیشن انتخاب کرده اید , پیام شما را روی گوشی موبایل خواهند دید.

نوتیفیکیشن ارزان ترین شیوه تبلیغات آنلاین محسوب میشود که یکی از موثرترین روشهای تبلیغاتی برای اهداف گوناگون تبلیغاتی است . در طراحی تبلیغ نوتیفیکیشن خود باید هدف گذاری تان مشخص باشد که قصدتان افزایش رتبه سایت , افزایش فالوور ایرانی هدفمند یا افزایش فروش یا افزایش مشتری برای کسب و کارتان است .

نوتیفیکیشن تبلیغاتی با هدف افزایش فروش
ارسال نوتیفیکیشن با هدف برندسازی و کسب شهرت هدفمند
ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی با هدف افزایش رتبه سایت و رنک صفحات فرود
ارسال نوتیفیکیشن با هدف کمک به سئو سایت در افزایش رنک گوگل و ..
ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی با هدف افزایش فالوور فعال ایرانی
ارسال نوتیفیکیشن با هدف افزایش نصب اپلیکیشن ها ( نصب تضمینی یا کلیکی )

هر سوالی دارید میتوانید از طریق آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت سازین بپرسید . اگر در همان لحظه پاسخ داده نشد , نگران نباشید , با هر بار مراجعه به سایت سازین تمام سوالات و پاسخ ها قابل مشاهده است و آرشیو میشود.

طی24ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره 09355325040 را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط 24ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از 12ظهر تا 21شب میباشد.

ارسال نوتیفیکیشن در سازین بسیار راحت است. میتوانید آنلاین سفارش دهید یا از طریق آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت سازین نسبت به سفارش به اپراتور اقدام کنید.

شما میتوانید برای ارسال نوتیفیکیشن هدفمندی و تنظیماتی را انتخاب کنید که به هدفمندی بیشتر تبلیغات نوتیفیکیشن کمک کند؛

-منظقه جغرافیایی
-زمان ارسال
-سرعت ارسال
-موضوع ارسال

نوتیفیکیشن ارزان و تاثیرگذار است

در مقایسه با برخی شیوه های ارسال انبوه تبلیغات , ارسال نوتیفیکیشن بسیار ارزانتر است . در واقع با توجه به اینکه شما در ارسال نوتیفیکیشن امکان ارسال عکس , عنوان , توضیحات و درج یک لینک را دارید ولی قیمت هر ارسال نوتیفیکیشن در مقایسه با ارسال پیامک یک دهم تا یک پانزدهم میباشد.

ارسال نوتیفیکیشن تاثیرگذار است

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن یک شیوه جدید تبلیغات است و تقریباتمام مشتریانی که طرح خوب , متن جذاب و صفحه فرود سبک و حرفه ای داشته اند از این شیوه از تبلیغات رضایت کامل دارند.

تبلیغات هدفمند | تبلیغات کلیکی | تبلیغات آنلاین

ارسال نوتیفیکیشن همانند ارسال پیامک قابلیت تعیین محدوده جغرافیایی را دارد. شما میتوانید ارسال انبوه نوتیفیکیشن را به تفکیک شهر و استان انجام دهید . اگر فعالیت کسب و کار و مخاطبان هدف شما در یک شهر یا استان خاص باشند میتوانید براحتی از این امکان برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی خود استفاده کنید.

برای استفاده از این سرویس در زمان سفارش آنلاین کافیست مناطقی که میخواهید تبلیغ تان ارسال شود را برای واحد فروش از طریق پیامرسان موبایلی با تلفن ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ تعیین نموده و یا در فرم سفارش آنلاین وارد کنید.

بهترین شیوه ارتباط با ما از طریق آیکون چت آنلاین سایت سازین است . سوالتان را بطور کامل بپرسید و اگرهم آنلاین نباشیم شما هر وقت به سایت و بخش چت مراجعه کنید میتوانید تمام سوالات و پاسخ ها را بخوانید و گفتگوی آنلاین را ادامه دهید.

تبلیغات بازدیدی

ارسال نوتیفیکیشن همانند ارسال پیامک قابلیت تفکیک موضوعی دارد. شما میتوانید ارسال انبوه نوتیفیکیشن را به موضوعات یا حتی به شکل صنفی ارسال نمایید .

اگر فعالیت کسب و کار و مخاطبان هدف شما در موضوعات خاصی باشند میتوانید براحتی از این امکان برای ارسال پیام انبوه تبلیغاتی خود استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس در زمان سفارش آنلاین کافیست موضوعاتی (حداقل ۵موضوع) که میخواهید تبلیغ تان برای آن ها ارسال شود را برای واحد فروش از طریق پیامرسان موبایلی با تلفن ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ تعیین نموده و یا در فرم سفارش آنلاین وارد کنید.

تبلیغات کلیکی | تبلیغ کلیکیارسال نوتیفیکیشن کلیکی به معنای آنست که شما بابت هر کلیک روی لینک محتوای تبلیغاتی تان هزینه پرداخت میکنید.

برخی از کاربران این شیوه را به جای ارسال انبوه نوتیفیکیشن میپسندند تا آمار دقیقتر کلیک ها روی لینک صفحه هدف خود را داشته باشند.

این شیوه برای افزایش عضو یا فالوور برای سایت ها یا شبکه های اجتماعی , افزایش نصب اپلیکیشن های موبایل , افزایش رتبه سایت در الکسا و رنک گوگل و … استفاده میشود.

 

گزارش ارسال نوتیفیکیشن شامل تعداد بازدید ها , تعداد کلیک ها و تعداد اپلیکیشن هایی است که پیام تبلیغاتی شما به آن ارسال شده است .

بعد از سفارش ارسال نوتیفیکیشن شما لینکی را داخل پنل تان دریافت میکنید که در آن گزارش کامل سفارش نوتیفیکیشن بهمراه جزئیات منتشر میشود و تا 72ساعت پس از ارسال نیز با توجه به تغییر بازدیدها و کلیک ها تغییر میکند. برای مشاهده گزارشات ارسال نوتیفیکیشن کافیست وارد دفترکار مجازی خود در سایت سازین شوید.