قوانین ارسال نوتیفیکیشن انبوه

۱- ارسال نوتیفیکیشن به پس از پرداخت وجه کامل آن و در محدوده زمان دلخواه (  1 الی 2 روز کاری پس از سفارش ) انجام میشود

۲-در ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی جهت افزایش ممبر کانال یا فالوور یا بازدید وب سایت و یا گرفتن نصب برنامه ها، سازین تضمینی نمیدهد و این شیوه تنها یک روش ارسال تبلیغات انبوه میباشد که با هدف ارسال تبلیغات شما جهت برندسازی , افزایش مشتری جدید اتفاق می افتد. در صورتیکه هدفتان از ارسال نوتیفیکیشن جذب عضو و دنبال کننده یا کلیک روی لینک موجود در محتوای تبلیغات میباشد بایستی از سایر خدمات سازین با این ویژگی ها استفاده نمایید.

۳- پس از پرداخت از طریق درگاه کارشناسان سازین به بررسی سفارش پرداخته و شروع به انجام سفارش می کنند. جهت پیگیری سفارشتان میتوانید به بخش ” ارتباط با سازین ” مراجعه و از طریق گفتگوی تلگرامی یا ارسال پیامک سوالات خود را مطرح کنید ( این شیوه تنها برای سرعت به پاسخگویی محیا شده است و ارتباطات تلفنی تنها برای کاربرانی امکانپذیر است که درخواست خود را به کارشناس پشتیبانی از طریق پیامرسان تلگرام و یا تیکت ارسال کرده اند و پشتیبانی تشخیص داده که برای هماهنگی و جزئیات بیشتر ارتباط تلفنی لازم است.

۴- انجام سفارش از لحظه پرداخت 48 تا 72 ساعت بعد شروع میشود ( ممکن است انجام سفارشتان کمتر از 1ساعت انجام شود , لیکن شروع انجام آن با توجه به ترافیک سفارشات سایر مشتریان اتفاق می افتد)

۵-پس از واریز وجه تنها در صورتی وجه واریزی قابل برگشت است که سازین نتواند سفارش را انجام نداده باشد و این موضوع را به اطلاع مشترک از طریق ارسال پیامک ( پیامرسان ,ایمیل یا پیامک) رسانده باشد و مشتری پس از ثبت سفارش و پرداخت امکان انصراف و درخواست وجه را ندارد.

در سازین بخوانید:  واژه نامه و تعاریف تفاهمنامه

۶-سازین نسبت به تغییر قیمتها ، قوانین ، پیشنهادات در هر لحظه و بدون اطلاع قبلی دارای اختیار است. لذا در صورتیکه مشترکی نسبت به پرداخت اقدام کرده باشد ولی محتوای تبلیغ خود را ازطریق آی دی پیامرسان اعلام شده برای سازین ارسال نکرده و یا اصلاح نکرده باشد و عدم ارسال مشترک بیشتر از 72ساعت زمان ببرد , سازین تام الختیار است سفارش مشترک را به مبلغی جدید افزایش داده و یا زمان انجام سفارش خریدار را تعیین نماید

۷-هرگونه اتهام بدون مدرک ، ارعاب ، تهدید و یا بی احترامی چه از طریق سایت و چه از سایر روشهای ارتباطی باعث بسته شدن حساب کاربری و لغو سفارش می شود.

۸-تبلیغاتی که حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف عرف می باشند پذیرفته نمی شوند.

۹-تبلیغاتی که با قوانین و مقررات و سیاست های جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند پذیرفته نخواهند شد.

۱۰-تبلیغات حاوی توهین به قومیت ها و ملیت ها و زبان های مختلف پذیرفته نمی شوند.

۱۱-تبلیغات اصناف و مشاغلی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند پذیرفته نخواهند شد.

با استفاده از خدمات سایت سازین شما تایید کرده اید که شرایط و قوانین سایت را پذیرفته اید