طراحی وب سایت ارزان

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت سریع و ارزان

طراحی وب سایت ارزان , چطور انجام میشود و طراحی سایت ارزان با چه امکاناتی انجام میشود؟!

برخی از افراد به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت هستند، گاهی اوقات طراحی سایت می تواند در کمتر از یک روز یا حتی کمتر اتفاق بیوفتد . اغلب افرادی که دنبال راه اندازی سایت ارزان قیمت یا اصطلاحات طراحی سایت فوری هستند نیاز خود را در حد انتشار چندصفحه و چند عکس با یک آدرس اختصاصی میدانند.

اما طراحی سایت ارزان چطور ممکن است یا اینکه راه اندازی وب سایت با قیمت پایین چه امکانات و نیازهایی از ما را میتواند برآورده سازد ؟! اینها سوالاتی است که ما در این مقاله به آن پاسخ میدهیم.

 

طراحی وب سایت ارزان
در این مقاله روش صحیح سفارش طراحی وب سایت ارزان را به شکلی که بتوانید بعد از طراحی وب سایت در صورت تمایل آنرا ارتقا دهید و امکانات یا قالب اختصاصی به سایت تان را اضافه کنید را خواهید خواند. ساخت سایت به هر قیمت و سفارش سایت به هر کجا تنها دلیل شکایات و مشکلات حقوقی افراد و کسب و کارها با طراحان سایت یا شرکت های متفرقه طراحی وب است !!! این مقاله را بخوانید و سوالاتتان را بپرسید.

 

ساخت سایت حرفه ای یا ساخت سایت سریع و ارزان !

ساخت وب سایت برای کسب و کارهای آنلاین به عنوان رسانه پایه کسب و کارها شناخته میشود . در واقع راه اندازی سایت به کسب و کار شما وجهه رسمی تری نسبت به ساخت صفحه در اینستاگرام یا ساخت کانال در پیامرسان ها می بخشد. دلیل آنهم روشن است . طبق نظرسنجی های رسمی کاربران اینترنت به کسب و کارهاییکه یک آدرس و سایت رسمی در اینترنت دارند اعتماد بیشتری دارند. همین رویکرد مشتریان و کاربران فضای مجازی باعث شده بسیاری از کسب و کارها و اشخاص برای کسب و کارشان نیاز به ساخت وب سایت پیدا کنند. بخشی از آنها اقدام به طراحی سایت حرفه ای مطابق نیازهایشان و جدیدترین تکنولوژی روز طراحی وب می نمایند و بخش بزرگی نیز به راه اندازی سایت ارزان و فوری فکر میکنند. شاید با ساخت یک سایت فوری و ارزان بخش زیادی از امکانات موردنیازتان را از دست بدهید ولی بهرحال یک شروع خوب برای حضور رسمی کسب و کارتان در اینترنت با توجه به بودجه محدود شما خواهد بود .
ثبت سایت | ثبت وب سایت
طراحی وب سایت ارزان | ثبت سایت ارزان

ساخت سایت فوری و ارزان با شیوه های مختلفی امکان پذیر است . شیوه اول نیاز به دانش فنی و شناخت ابزار هاستینگ , FTP و دیتابیس و البته CMS های رایگان دارد و روش دوم بسیار ساده تر است و تنها نیاز به سفارش سایت فوری و آماده دارد که شامل کلیه سرویس های اولیه مورد نیاز یک سایت میباشد و شما تنها پرداخت کننده یک هزینه جزئی و البته تحویل چند عکس و لوگو و متن هایی است که میخواهید در سایت تان وارد شود .

روش اول : چنانچه با میزبانی وب و نصب برنامه های سایتساز فارسی مانند وردپرس , جوملا , دروپال و .. آشنا باشید میتوانید نسبت به خرید هاستینگ و نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای رایگان اقدام کنید. بعد از نصب و راه اندازی کافیست یک قالب رایگان انتخاب و شروع به ساخت صفحات و تغییر تصاویر و تنظیمات دلخواهتان کنید.

روش دوم : خرید سایت آماده ارزان و فوری که شامل هاستینگ , چند ایمیل , نصب و راه اندازی سایتساز فارسی , نصب یک قالب مشابه رنگ دلخواه و البته تنظیمات اولیه مورد نیاز سایت از یک شرکت طراحی وب است . در روش دوم بعد از راه اندازی کامل سایت تنها نیاز است شما متن صفحات درباره ما , تماس با ما و محتوای اولیه سایت را برای شرکت طراح وب تان ارسال کنید تا در صفحات سایت تان وارد شود . سفارش پکیج آماده طراحی وب فوری و ارزان

طراحی وب سایت | راه اندازی وب سایت
طراحی وب سایت ارزان | طراحی سایت ریسپانسیو خواهد بود یعنی برای موبایل , تبلت , کامپیوتر بصورت واکنشگرا خواهد بود .فرقی نمیکند ساخت سایت ارزان قیمت باشد یا گران قیمت , ریسپانسیو بودن سایت ها یک امکان ضروری برای تمام سایت هاست .

1) ساخت وب سایت ارزان و فوری یک شروع نه چندان قوی , ولی مهم است . در واقع داشتن یک سایت اختصاصی موجب میشود تا هر فعالیتی که در صفحات اینستاگرام یا کانال های خود میکنید به سمت صفحات ثابت شما در وب سایت هدایت شود و به مرور مشتریان تان با نام و نشان تجاری تان و آدرس رسمی شما در فضای مجازی آشنا شوند.

2) پس از راه اندازی وب سایت تان میتوانید خودتان یا یک شرکت طراحی وب یا طراح سایت براحتی مطالب و تصاویر و امکانات سایت را مدیریت کنید. در واقع تمام وب سایت هاییکه راه اندازی میشوند دارای یک کنترل پنل مدیریت میباشند و براحتی توسط صاحبانشان امکان انتشار متن , عکس , جداول , فرم و … در آن وجود دارد .

3) براحتی میتوانید تنظیمات لازم برای بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) را شروع کنید. فرقی نمیکند شما یک سایت ارزان قیمت داشته باشید یا گران قیمت , با رعایت اصول سئو و تکنیک های بهینه سازی سایت میتوانید رتبه سایت در گوگل را روز به روز افزایش دهید .

4) بدون محدودیت میتوانید تبلیغات سایت تان را شروع کنید و نتیجه بگیرید. اگر سایتی ساده ولی در عین حال زیبا با حداقل امکانات داشته باشید میتوانید تبلیغات آنلاین را شروع کنید و قیمت محصولات , توضیحاتی درباره معرفی بهتر محصولات و خدماتتان و … اطلاعات دیگر را در آن منتشر کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند با چندکلیک و صرف زمان اندکی از همه چیز راجع به کسب و کار شما سر در بیاورند.

5) نکته بعد قیمت است . بدون اینکه نیاز باشد نام دامین ( نام سایت ) را تغییر دهید میتوانید درهر زمان تغییرات جزئی یا کلی را در سایت تان توسط یک طراح سایت اعمال کنید. مثلا میتوانید وب سایت ساده خود را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید یا میتوانید امکانات وب سایت تان را افزایش دهید . بطور مثال فرض کنید یک سایت چند صفحه ای برای معرفی کالا یا خدماتی را طراحی کرده ایدیا حتی یک سایت شخصی برای معرفی بیوگرافی یا مطالب خاصی را راه اندازی کرده اید و میخواهید وب سایت تان را به یک سایت تخفیف گروهی یا سایت خبری یا فروش اینترنتی محصولات تبدیل کنید , امکان ارتقا چنین سایت هایی وجود دارد.

ویژگی های بهترین شرکت های طراحی وب سایت
طراحی سایت فوری امکانات پایه مورد نیاز یک سایت برای انتشار متن , تصویر , فیلم و ..را داراست و در صورتیکه طراحی سایت ارزان شما توسط یک شرکت طراحی وب انجام شده باشد مطابق استانداردهای معمول امکانات سایت قابل ارتقا خواهد بود. یعنی میتوانید درآینده سایتی حرفه ای داشته باشید.

1) ظرفیت بازدید سایت ارزان محدود است . افزایش بازدیدکنندگان سایت هاییکه از هاستینگ اشتراکی پایه و نرم افزار طراحی وب پایه استفاده میکنند موجب ایجاد اختلال در گاهی هم قطع شدن ارتباط وب سایت میشود. سعی کنید متناسب با افزایش بازدید وب سایت تان ( مثلا از روزی 100 یا 200 بازدید به بالا ) به فکر ارتقا فضای میزبانی وب به هاستینگ اختصاصی یا سرور مجازی و اختصاصی و ارتقا و بروزرسانی سایتساز باشید تا همراه با پیشرفت سایت خود با ارتقا آن دچار قطعی و اختلال نشوید.

2) امکانات تجاری سایت پایه در حد معرفی متن و عکس است و ابزاری برای پرداخت الکترونیک , سبد خرید , عضویت و …. را ندارد. البته اگر بخواهید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید همانطور که بالاتر توضیح دادیم امکان ارتقا یک سایت ارزان به یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای وجود دارد.

3) قالب اختصاصی در واقع همان طرح گرافیکی دلخواه شماست که در طراحی وب سایت ارزان قیمت وجود ندارد . اگر بخواهید طراحی قالب اختصاصی انجام دهید بهتر است همزمان با آن امکانات سایتساز فارسی را نیز ارتقا دهید و در نهایت توصیه میکنیم با شرکت طراحی وب خود یا یک طراح وب سایت حرفه ای مشورت کنید.

4) آموزش طراحی سایت و درخواست پشتیبانی مداوم از جمله خدماتی است که حتی برای طراحی سایت حرفه ای مشمول زمان مشخص و هزینه معلوم است .  در واقع اگر نسبت به کار با سیستم مدیریت محتوای فارسی و طراحی وب اطلاعات پایه را نداشته باشید بابت آموزش طراحی سایت از راه دور یا آموزش حضوری طراحی وب در محل خودتان هزینه مشخص و تعریف شده ای از طرف شرکت های طراحی سایت تعیین شده است . پشتیبانی هاستینگ نیز دارای استاندارد مشخصی است و بطورکلی صحت عملکرد آنچه در پلان های هاستینگ تعهدشده است به شکل عیب یابی , بروزرسانی , امنیت کلی سرور , پشتیبانگیری کلی سرور برای تمام سایت ها و پاسخ به سوالات مشتریان شامل استاندارد های پشتیبانی شرکت های هاستینگ میشود .

 

در سازین بخوانید:  روش راه اندازی کمپین تبلیغات اینترنتی موفق

طراحی وب سایت ارزان

برای ساخت سایت ارزان با کلیه امکانات پایه مانند صفحه ساز , فرم ساز , قالب رایگان و امکان مدیریت سرصفحه , ته برگ , … بهترین پیشنهاد ما به شما استفاده از پکیج های آماده طراحی سایت فوری , طراحی سایت ارزان است . این پکیج ها شامل هاستینگ بهینه سازی شده و نرم افزارسایتساز است . بعنوان مثال خرید هاستینگ وردپرس , خرید هاستینگ دروپال , خرید هاستینگ جوملا از جمله این سرویس هاست . البته صرف خرید هاستینگ که روی آن وردپرس یا جوملا نصب شده باشد به معنای طراحی وب سایت ارزان نیست , چراکه با نصب یک وردپرس تنها وب سایت شما راه اندازی نمیشود و ممکن است به مشکلاتی بر بخورید که شرکت هاستینگ از حل آن عاجز باشد .

برای همین امر به شما پیشنهاد میکنیم از سرویس هایی طراحی وب سایت با قیمت مناسب بهره ببرید , چراکه در اینگونه سرویس های ساخت سایت ارزان عملا شما از یک سایتساز بهینه سازی شده با کنترل پنل طراحی وب فارسی شده حرفه ای بهره مند میشوید و شرکت طراحی وب مورد نظر تعهدات مشخصی مانند عیب یابی , رفع اشکال , پشتیبانی از طریق تیکت و گفتگوی آنلاین و … غیره را برای مراحل بعد از نصب و راه اندازی سایت برای مشترکین خود در نظر گرفته است .

 

روش طراحی تبلیغات موثر
ساخت سایت قبل از ساخت صفحات در شبکه اجتماعی برای کسب و کارها ضروری است. طراحی سایت در واقع حضور رسمی برند کسب و کار شما در فضای مجازی است و حضور شما در شبکه های اجتماعی مکملی برای بازاریابی محتوای وب سایت شما خواهدبود.

نتیجه گیری , کسب و کار اینترنتی خودت را با ساخت سایت ارزان شروع کن !

آنچه همیشه طی این سالها به افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین داشته اند پیشنهاد کرده ایم داشتن یک سایت خوب حتی با امکانات کم قبل از ساخت کانال یا ساخت صفحه اینستاگرام … یا ساخت صفحه در هر شبکه اجتماعی دیگری بوده است . دلیل آنهم روشن است . راه اندازی وب سایت به کسب و کار شما اعتبار و رسمیت می بخشد و هرچقدر برای سایتتان یا برای شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستید تبلیغ بکنید در واقع برای سایتتان هزینه کرده اید و به مرور زمان این تبلیغات و بازاریابی آنلاین موجب برندسازی و کسب شهرت برای سایت شما خواهد شد.

اگر بودجه کافی داشته باشید مسلما طراحی سایت حرفه ای متناسب با موضوع کسب و کار و امکاناتی که میخواهید توصیه ماست و اگر بودجه اندکی داشته باشید , طراحی وب سایت ارزان و سریع برای شروع بهترین پیشنهاد کارشناسان بازاریابی آنلاین است .

شناخته شدن یک آدرس اینترنتی برای یک کسب و کار دقیقا مشابه ارزش سرقفلی یا بهتر بگویم ارزش ملک تجاری است . هر چقدر آدرس اینترنتی تجاری شما شناخته شده تر شود , بازدید آن بیشتر و رتبه سایت تان در سایت هایی مثل الکسا , گوگل , بینگ , … افزایش می یابد. برای شروع هیچوقت دیر نیست.

 

در سازین بخوانید:  روش شروع بازاریابی در اینستگرام مناسب برای تازه کارهای شبکه اجتماعی

 

 

 

 

 

 

تهیه و انتشار : دپارتمان طراحی وب سازین

اردوان سیجانی

3دیدگاه در “طراحی وب سایت ارزان

  1. کانال تلگرام دارم و میخوام برای کانال تلگرام وب سایتی طراحی کنم که صفحاتش به مرور در جستجوگر گوگل دیده بشه ؛ لطفا راهنمایی کنید

  2. برای طراحی سایت ارزان و حرفه ای اون هم مطابق نیاز شما راهکارهایی وجود داره . اگر هر نمایندگی تحت سابدومین باشه براحتی میشه اینکارو انجام داد و حتی به هر کدوم هم میشه مدیریت سایت مستقل داد و به دفتر مرکزی کاشی میبد یزد میشه پنل مدیریت سایت کلی داد. برای ما تفاوتی نوع مشتری نداره کافیه موقع خرید چند پکیج طراحی وب رو یکجا خریداری کنید.

  3. بازتاب: کاشی میبد یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *