ساخت سایت برای کانال تلگرام

ساخت سایت برای کانال تلگرام | طراحی سایت برای کانال | طراحی سایت ارزان

ساخت سایت برای کانال تلگرام , طراحی سایت کانال

ساخت سایت برای کانال تلگرام , این روزها به یکی از نیازهای جدی مدیران کانال های تلگرام و کانال های پیامرسان های داخلی تبدیل شده است . انتشار محتوای کانال تلگرام در سایت اختصاصی تان مزایای بیشماری دارد و عملا با ساخت یک سایت مناسب مخاطبان اینترنتی بیشتری را جذب میکنید و حتی از این طریق میتوانید درآمد روزانه خود را افزایش دهید. البته اینکه چطور یک سایت برای کانال طراحی کنیم یا چطور کانال خود را به گوگل یا سایر جستجوگرها معرفی کنیم نکاتی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت ؛

اگر تا کنون سایتی نداشته اید و درباره ساخت سایت یا نحوه کار با سایت ابهاماتی دارید و مدیر یک کانال تلگرامی یا مدیر کانال در پیامرسان های داخلی هستید با مطالعه این مقاله بخوبی از نحوه ساخت سایت , مزایای ساخت سایت و البته روش انتشار مطالب کانال تلگرام در سایت آگاه میشوید :

 

 

 

طراحی وب سایت ارزان
طراحی وب سایت ارزان

 

مهمترین مزیت ساخت سایت برای کانال تلگرام جذب بازدیدکنندگان هدفمندی است که با جستجوی واژه های پرطرفدار در جستجوگرهایی مثل گوگل به سایت مراجعه و در نهایت اگر محتوای کانال تلگرامی را مفید ببینند علاوه بر اینکه وب سایت و برند شما را دنبال میکنند به احتمال زیاد عضو کانال شما نیز خواهند شد.

مزیت بعد اعتبار بخشیدن به کانال تلگرام است , ساخت سایت رسمی برای کانال تلگرام حتی اگر طراحی سایت ارزان انجام شده باشد به مراتب اعتبارش از صفحه یا کانالی در شبکه اجتماعی بیشتر است , چراکه آدرس اختصاصی ( دامنه ) به نام خودتان داشته و تمام محتوای سایت تحت مدیریت شما خواهد بود و در واقع گوگل و سایر جستجوگرها اولویت اول برای نمایش به کاربران جستجوکننده را وب سایت ها قرار میدهند.

 

ساخت سایت برای کانال تلگرام یا هر کانالی در پیامرسان های داخلی انجام شود . انواع سایت متفاوت است ولی وب سایت هاییکه انتشار محتوا را مثل پست در تلگرام انجام میدهند مشابه مدیریت هر کانالی میتوانیم با ورود به بخش مدیریت سایتساز فارسی آن از طریق بخش انتشار پست ها یکی یکی پست های داخل کانال تلگرام را داخلشان با محتوای دلخواه مان انتشار دهیم .

البته انتشار مطالب در سایت ها امکانات بیشتری دارد . مثلا شما در سایت میتوانید برای مطالب دسته بندی بسازید یا برای جستجوی سریعتر مطالب از برچسب گذاری استفاده کنید و یا اجازه دهید کاربران زیر مطالبتان دیدگاه و نظراتشان را بنویسند یا ننویسند و یا … در یک مطلب عکس یا فیلم یا پادکست صوتی انتشار دهید و … صدها امکان دیگر ولی آنچه برای مدیر یک کانال اهمیت دارد انتشار محتوا در سایت مانند محتوای کانال میباشد.

نکته مهم در مدیریت سایت ها امنیت وب سایت است . در ساخت کانال چون کانال ایجاد شده روی سرورهای پیامرسان ایجاد میشود و شما از امکانات به اشتراک گذاشته شده پیامرسانی مثل تلگرام استفاده میکنید عملا مسئولیت ایجاد امنیت یا تامین فضای لازم برای انتشار تصاویر , فیلم ها و متن ها کاملا بر عهده پیامرسان موبایلی است . ولی در وب سایت با توجه به اختصاصی بودن مالکیت سایت و فضای میزبانی وب شما محدودیت هایی دارید که البته برای بهبود و رفع این محدودیت ها امکان افزایش حجم فضای میزبانی سایت یا تامین امنیت وب سایت را میتوانید بصورت موردی یا بطور کلی به یک شرکت طراحی وب سایت تان بسپارید.

 

در سازین بخوانید:  ارز دیجیتال چیست؟

 

 

طراحی وب سایت | طراحی سایت
طراحی وب سایت | ساخت سایت برای کانال تلگرام

 

ساخت سایت ارزان برای کانال تلگرام میتواند با حداقل های حجم فضای میزبانی وب و نصب سایتساز فارسی اتفاق بی افتد که در نهایت به شما یک سایت اختصاصی با امکانات پایه تحویل داده میشود . طراحی سایت ارزان برای انتشار محتوای کانال ها قابلیت هایی نظیر انتشار مطالب بصورت موردی و زیر هم در صفحه نخست , امکان دسته بندی مطالب , امکان برچسب گذاری مطالب , امکان انتشار تصاویر و انتشار ویدئو و انواع فایل را در هر مطلب برایتان فراهم میکند .

طراحی سایت حرفه ای برای کانال ها با توجه به موضوع و نیازهای کارفرما ( مدیر کانال ) اتفاق می افتد و مسلما هزینه بالاتری دارد . مثلا اگر بخواهید گرافیک اختصاصی ( سفارش قالب اختصاصی ) برای سایتتان بدهید یا بخواهید امکانات ویژه ای مشابه سایت دیگری را وب سایت خودتان داشته باشید به آن وب سایت حرفه ای میگوییم .

بگذارید یک مثال بزنیم : فرض کنید شما یک کانال تلگرام دارید که در آن محصولات خود را بفروش میرسانید و حالا میخواهید بجای داشتن یک سایت برای انتشار تصویر و متن معرفی محصول یک فروشگاه اینترنتی با قابلیت خرید اینترنتی محصولات داشته باشید . طراحی فروشگاه اینترنتی هزینه بالاتری نسبت به ساخت یک سایت شخصی با امکانات پایه دارد .

بهینه سازی سایت | سئو | SEO
روش کسب رتبه یک گوگل برای کانال تلگرام

 

قیمت طراحی وب سایت بستگی به نوع سایت , کاربرد سایت , حجم هاستینگ یا سرور مجازی و البته امکانات طراحی وب دارد . تعرفه طراحی انواع سایت های اینترنتی بستگی به نیاز شما دارد . انواع قیمت طراحی سایت با لینک سفارش طراحی وب به شما معرفی میکنیم تا گزینه مناسب برای ساخت سایت کانال خود انتخاب کنید :

طراحی سایت ارزان برای کانال تلگرام

برای ساخت ارزان با پایینترین قیمت طراحی سایت بازار میان شرکت های طراحی وب سایت میتوانید از  طراحی سایت بیسیک استفاده کنید. طراحی سایت ارزان به شما امکان انتشار پست هایتان را همراه متن , فیلم , عکس و ویس و … غیره را دارد . برای سفارش آنلاین سایت ارزان برای کانال تلگرام تان کلیک کنید.

طراحی سایت حرفه ای برای کانال تلگرام

انواع سایت های اینترنتی که توسط شرکت طراحی وب سازین راه اندازی میشود متنوع است . از امکانات پایه یک سایت تا راه اندازی یک سایت حرفه ای را میتوانید در میان پکیج های طراحی وب سایت همراه با قیمت طراحی وب مشاهده کنید.

 

طراحی سایت برای کانال تلگرام

 

اگر قصد طراحی وب سایت برای کانال تلگرام خود را ندارید و صرفا میخواهید اقدام به معرفی کانال تلگرام به گوگل کنید کافیست از سرویس های ثبت کانال تلگرام استفاده کنید.  سایت ثبت لینک کانال تلگرام این امکان را به شما میدهند تا بطور کامل کانال تلگرام خود را در مدت کوتاهی به جستجوگرهایی مثل گوگل معرفی کنید. ثبت کانال تلگرام در گوگل بطور مستقیم تاثیری در افزایش عضو کانال ها ندارند از اینرو بهترین شیوه ثبت لینک کانال تلگرام در گوگل و سایر جستجوگرها میتوانند از گزینه ثبت لینک کانال تلگرام در گوگل استفاده کنند.

دراین شیوه شما میتوانید لوگوی کانال , نام کانال یا همان عنوان دلخواهتان را بهمراه کلمات کلیدی برای جستجوی بهتر در گوگل و البته توضیحاتی درباره کانال تان را در یک لینک اختصاصی و در سایت های معرفی کانال تلگرام معرفی کنید. ویژگی ثبت کانال در گوگل تاثیری است که روی برندسازی و بازاریابی نام و نشان تجاری کانال ها با موضوعات خاص میگذارند. برای شروع روی ثبت کانال تلگرام در گوگل کلیک کنید.

ثبت سایت | ثبت استارت آپ | ثبت اپلیکیشن
ثبت لینک کانال در گوگل

 

در سازین بخوانید:  عوامل موفقیت فروشگاه اینترنتی ( 9نکته )

سایت های معرفی کانال تلگرام یا سایت های معرفی کانال ها در پیامرسان داخلی با موضوعات مختلفی فعالیت میکنند و تعدادشان هم کم نیست . اما اگر هدفتان از ثبت لینک کانال تلگرام شناسایی کانال تلگرام به گوگل باشد بهتر است در سایت های تخصصی فناوری اطلاعات یا و سایت های حرفه ای و تخصصی لینک کانال خود را معرفی کنید. برای مشاهده لیست سایت های معرفی کانال تلگرام کلیک کنید. برای ثبت کانال تلگرام خود و معرفی کامل کانال به گوگل روی معرفی کانال تلگرام به گوگل کلیک کنید.

ساخت سایت برای کانال
طراحی فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات کانال تلگرام یکی از شیوه های موثر افزایش مشتری و افزایش فروش است .

تبدیل کانال تلگرام به سایت شاید برعکس به نظر برسد , هر چه باشد ساخت کانال برای سایت ها متداول تر است ساخت سایت برای کانال تلگرام است ولی پس از افزایش کسب و کارها و مشاغل در تلگرام و سایر پیامرسان ها استقبال از ساخت وب سایت ها به دلیل اختصاصی بودن مالکیت شان و البته اعتبار بیشترشان نسبت به کانال ها توسط مدیران کانال ها بیشتر شد .

ساخت فروشگاه اینترنتی برای کانال تلگرامی فروشگاهی تفاوت چندانی با طراحی فروشگاه اینترنتی ندارد .در واقع شما یک فروشگاه اینترنتی ساده با امکان معرفی محصول , مقایسه محصول , جستجوی محصول و امکان سفارش آنلاین محصول توسط کاربران را میخواهید . البته مدیران کانال های فروشگاهی برای طراحی فروشگاه اینترنتی شان دو نیاز را مطرح میکنند ؛

گروهی از مدیران کانال های فروشگاهی برای ساخت فروشگاه اینترنتی نیازشان را فقط معرفی محصولات بصورت فهرست وار اعلام میکنند و گروهی دیگر طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای با امکان سفارش آنلاین , پرداخت اینترنتی و … تمام امکانات یک فروشگاه اینترنتی را اعلام میکنند. این دو مدل فروشگاه اینترنتی از نظر قیمت ساخت فروشگاه تفاوت هزینه بسیاری دارند.

اگر شما هدفتان از ساخت فروشگاه اینترنتی صرفا معرفی کالا باشد و امکان سفارش یا پرداخت اینترنتی را نخواهید میتوانید با هزینه ای معادل قیمت طراحی سایت شرکتی صاحب چنین فروشگاهی شوید و اگر بخواهید راه اندازی فروشگاه اینترنتی شما با امکانات کامل یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای همراه باشد هزینه راه اندازی فروشگاه آنلاین شما معادل پکیج ساخت فروشگاه اینترنتی خواهد بود . برای مشاهده تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی روی لینک طراحی انواع سایت اینترنتی کلیک کنید.

 

تبلیغات بازدیدی تلگرام | تبلیغات گسترده تلگرام
تبدیل کانال خبری به سایت خبری

همانطور که توضیح دادیم برای تبدیل یک کانال تلگرام به وب سایت فرقی نمیکند موضوع کانال تلگرامی شما چه باشد. ولی بخاطر تعداد بالای کانال های خبری که وب سایت خبری ندارند و تمایل به طراحی سایت خبری ارزان دارند سعی کردیم در این مقاله توضیح دهیم طراحی سایت خبری ارزان برای کانال خبری تلگرام یا کانال خبری در هر پیامرسانی چطور انجام میشود ؟

اگر هدفتان از طراحی سایت خبری تنها انتشار خلاصه و مشروح اخبار بصورت فهرست وارد با گروه بندی های خبری باشد , قیمت طراحی سایت خبری بسیار ارزان تمام میشود ولی اگر بخواهید یک وب سایت خبری حرفه ای مشابه سایت های خبری موفق ایران داشته باشید مسلما قیمت ساخت خبری شما متفاوت خواهد بود .

در قیمت گذاری راه اندازی سایت های خبری آنچه اهمیت دارد استارنداردهای امکانات ساخت یک سایت خبرگزاری یا سایت پایگاه خبری است یا یک سایت خبری با امکانات فقط انتشار پست ها بهمراه بستر سایت که میتوانید هاستینگ اشتراکی یا سرور مجازی یا سرور اختصاصی باشد .

در هر حال برای طراحی سایت خبری ارزان برای کانال خبری تلگرام قیمت وب سایت شما معادل طراحی سایت شخصی محاسبه میشود و برای طراحی سایت خبری حرفه ای برای یک کانال خبری حرفه ای ایرانی قیمت ساخت سایت خبری برای شما معادل تعرفه راه اندازی وب سایت خبری برای خبرگزاری ها خواهد بود که هر دو در بخش طراحی وب سایت قابل مقایسه و سفارش است .

 

در سازین بخوانید:  بهترین شرکت های طراحی سایت ایران

 

 

نتیجه گیری , طراحی سایت یا ساخت کانال

آنچه در این مقاله توضیح داده شد درباره روش های طراحی سایت برای کانال تلگرام با انواع قیمت طراحی وب بود . یعنی اگر قصدتان ساخت سایت با ارزانترین قیمت باشد یا قصدتان طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب باشد با مطالعه این مقاله با روشها و قیمت های ساخت سایت برای کانال خود آشنا میشوید. اما بسیاری از مدیران کانال های تلگرامی سوال میپرسند واقعا داشتن سایت ضروریست ؟ یا بسیاری از کاربران که قصد ساخت کانال تلگرام یا ساخت کانال در پیامرسان داخلی یا حتی صفحه اینستاگرام را دارند سوال شان اینست که طراحی سایت انجام دهیم یا صفحه کسب و کارمان را در شبکه اجتماعی بسازیم ؟ واقعا سایت بهتر است یا حضور در شبکه اجتماعی ؟
مسلما موفقیت در ارائه خدماتی که با آن قصد کسب درآمد دارید و میخواهید آنرا در اینترنت از طریق شبکه اجتماعی به اطلاع عموم برسانید برایتان جدی و حیاتی است .
اغلب کارشناسان تبلیغات آنلاین بر این باورند طراحی سایت به کسب و کار اعتبار می بخشد چراکه ثبت دامین ( آدرس اختصاصی ) فضای اختصاصی ( میزبانی وب ) و در اختیار داشتن یک ( سایتساز فارسی ) امکانات اختصاصی و بیشتری برای بازاریابی کسب و کارمان در اختیارمان قرار میدهد و بعد ساخت سایت برای بازاریابی محتوای سایت و افزایش مشتری لازم است در شبکه های اجتماعی متداول که احتمال حضور مشتری را در آن میدهیم ثبت نام کنیم .
در واقع همین اولویت بندی اول سایت بعد کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام نشان میدهد اهمیت داشتن یک سایت برای اطلاع رسانی بهتر کسب و کارمان و ارائه خدمات یا فروش محصولات بیشتر از ساخت یک کانال یا صفحه در شبکه های اجتماعی است .
شبکه های اجتماعی خودشان دارای یک سایت اختصاصی هستند و از منابع سرورهای اختصاصی شان برای ساخت آدرس هایی زیر مجموعه دامین اصلی شان و یا به اشتراک گذاشتن امکانات نرم افزاری شان استفاده میکنند.
بطور مثال سایت سازین بخودی خود یک آدرس اختصاصی با عنوان عنوان www.sazinco.ir دارد که زیرمجموعه هیچ آدرس دیگری نیست ولی در شبکه اجتماعی لینکداین  linkedin.com/company/sazingroup یا اینستاگرام   instagram.com/sazinco.ir  یا تلگرام t.me/sazin یا توییتر twitter.com/SAZIN24 تمام آدرس های زیر مجموعه آدرس این سایت های بزرگ است .

 

اگر نظری درباره این مقاله دارید آنرا برایمان از طریق فرم زیر ارسال کنید و اگر نیاز به مشاوره درباره طراحی وب سایت برای کانال تلگرام دارید میتوانید از طریق آیکون چت آنلاین سایت سازین بپرسید و یا از طریق شماره 09355325040 از طریق پیامرسان تلگرام طی 24ساعت شبانه روز سوالات خود را با کارشناسان بازاریابی اینترنتی سازین مطرح کنید یا به بخش تماس با ما سر بزنید.

 

 

 

منبع : دپارتمان تبلیغات شبکه اجتماعی سازین

 

,,,,,,

,,,,,

ساخت سایت برای کانال تلگرام | ساخت سایت برای کانال تلگرام | ساخت سایت کانال | ساخت سایت برای کانال |ساخت سایت برای کانال تلگرام | ساخت سایت برای کانال تلگرام
ساخت سایت برای کانال تلگرام | ساخت سایت برای کانال تلگرام | ساخت سایت برای کانال تلگرام |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *