شتاب دهنده سئو

افزایش جستجو واژه کلیدی در جستجوگرها

سرویسی جدید با عنوان شتاب دهنده سئو تعداد جستجوهای دلخواه سایت شما را بصورت مداوم و به شکل واقعی در مدت زمان کوتاهی افزایش میدهد.

شتاب دهنده سئو  چه کار میکند؟

فرض کنید تعداد زیادی کاربر بعد از جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر شما , لینک سایت شما را در صفحه نخست جستجوگرها مشاهده کنند. این فعالیت به شکل مداوم و با تعداد بالا مزیت های بیشماری دارد که مهمترین آن افزایش اعتبار لینک سایت شما نزد جستجوگرهایی مانند گوگل , یاهو , بینگ , الکسا و… افزایش میدهد و پس از مدت زمان کوتاهی شاهد افزایش رتبه سایت در جستجوگرها به شکل چشمگیری خواهید بود.

این سیستمی است که سازین طراحی کرده و تا کنون هزاران سایت از آن استفاده کرده اند.

شتاب دهنده سئو چه کار میکند؟
افزایش فوری رتبه واژه های کلیدی در جستجوگر
ارتقا جایگاه عبارات کلیدی در نتایج جستجوگرها
افزایش رتبه سایت در جستجوگر نسبت به واژه کلیدی جستجو شده
افزایش رتبه سایت در الکسا
افزایش Daily Pageviews per Visitor (متوسط بازدید روزانه صفحات)
امکان استفاده برای ارتقا رتبه سایت در جستجوگرهای معتبر

پکیج های افزایش جستجوی کلمات کلیدی

افزایش رنک در گوگل | بهینه سازی سایت

افزایش جستجو در گوگل

طراحی کمپین مطابق بودجه
از 50,000 تومان
هر جستجوی موفق 100 تومان
امکان تعریف قیمت جستجو توسط مشتری
گزارش کلی از تعداد جستجوها
گزارش از روند رشد رتبه سایت

100 +
سایت های ثبت شده در گوگل
بهینه سازی سایت در یاهو | افزایش رتبه سایت در یاهو

افزایش جستجو در یاهو

طراحی کمپین مطابق بودجه
از 50,000 تومان
هر جستجوی موفق 100 تومان
امکان تعریف قیمت جستجو توسط مشتری
گزارش کلی از تعداد جستجوها
گزارش از روند رشد رتبه سایت

100 +
سایت های ثبت شده در یاهو
افزایش رتبه سایت در بینگ | بهینه سازی سایت برای بینگ

افزایش جستجو در بینگ

طراحی کمپین مطابق بودجه
از 50,000 تومان
هر جستجوی موفق 100 تومان
امکان تعریف قیمت جستجو توسط مشتری
گزارش کلی از تعداد جستجوها
گزارش از روند رشد رتبه سایت

100 +
سایت های ثبت شده در بینگ
افزایش رتبه سایت در الکسا | افزایش رنک الکسا

افزایش رنک سایت در الکسا

طراحی کمپین مطابق بودجه
شروع قیمت پلان ها :
20,000 بازدید فقط 20,000 تومان
امکان تعریف سرعت بازدید ها
گزارش کلی از بازدیدها
گزارش از روند رشد رتبه سایت

1 +
سایت های ثبت شده در الکسا
جستجوگر یوز | افزایش رتبه سایت در یوز

افزایش جستجو در یوز

طراحی کمپین مطابق بودجه
از 50,000 تومان
هر جستجوی موفق 100 تومان
امکان تعریف قیمت جستجو توسط مشتری
گزارش کلی از تعداد جستجوها
گزارش از روند رشد رتبه سایت

1 +
سایت های ثبت شده در یوز
جستجوگر پارسی جو | افزایش رتبه سایت در پارسی جو

افزایش رتبه در پارسی جو

طراحی کمپین مطابق بودجه
از 50,000 تومان
هر جستجوی موفق 100 تومان
امکان تعریف قیمت جستجو توسط مشتری
گزارش کلی از تعداد جستجوها
گزارش از روند رشد رتبه سایت

1 +
سایت های ثبت شده در پارسی جو

سئو

آنچه در خدمات افزایش فوری رتبه جستجوگرها اتفاق می افتد!

بهینه سازی سایت ( سئو ) سایت در گوگل , یاهو , بینگ , جستجوگر ایرانی یوز یا پارسی جو از دغدغه های صاحبان کسب و کار آنلاین به حساب می آید . سایت های حرفه ای که اقدام به بهینه سازی سایت کرده باشند و بخواهند سریعتر از زمان استاندارد گوگل یا سایر جستجوگرها رتبه سایت شان در حین جستجوی کاربران افزایش پیدا کند از خدمات شتاب دهنده جستجوگر استفاده میکنند.

خلاصه اینکه افزایش رتبه سایت تان سرعت چشمگیری پیدا میکنید 🙂

کلیه سوالات خود را طی24ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره 09355325040 را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط 24ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از 12ظهر تا 21شب میباشد.
سامانه گفتگوی آنلاین سایت سازین فقط با یک کلیک روی آیکون پایین صفحه طی 24ساعت شبانه روز پیام شما عزیزان را دریافت میکند. معمولا خیلی سریع پاسخ میدهیم

سفارش شتاب دهنده سئو بسیار ساده است

روی گزینه سفارش آنلاین یکی از پلان های فوق کلیک کنید و سپس لینک صفحه سایت , کلمه کلیدی , زمان ماندن بازدیدکننده را انتخاب و پرداخت اینترنتی یا حواله بانکی انجام میدهید. بعد از پرداخت از طریق گفتگوی آنلاین به واحد پشتیبانی اطلاع دهید 🙂

توضیحات :
شتاب دهنده سئو سایت کمک میکند شما از یک سرویس کمکی موثر در بهینه سازی فوری وب سایت برای جستجوگرها استفاده کنید ولی لازم است قبل از استفاده از این سرویس اقدام به ” بهینه سازی سایت ” کرده باشید و بهتر است در مورد واژه کلیدی رتبه سایت یا یکی از صفحات وب سایت تان در 10 صفحه اول گوگل دیده شود .

1- شتاب دهنده رنک گوگل کمک میکند در زمان کمتری رتبه سایت شما یا لینک صفحه مورد نظرتان افزایش یابد و در جستجوی کاربران در جستجوگرها نتیجه مطلوب تری حاصل شود. این خدمات را هم اکنون صدها سایت دارای رنک و رتبه استفاده میکنند و سرویسی آزمایش شده و فعال است.
2- پس از سفارش هر کدام از سرویس های افزایش جستجو از شما میخواهیم تا یک کد را در ” هدر سایت ” وارد کنید. البته جای نگرانی نیست اگر خودتان فرصت انجام اینکار را نداشته باشید میتوانید با یک کلیک روی آیکون ” گفتگوی آنلاین ” که پایین سایت ما هست با ارسال مدیریت محتوا یا اطلاعات هاستینگ تان از کارشناسان پشتیبانی ما بخواهید اینکار را برایتان انجام دهند.
3- دراین مرحله سرویس شما فعال و شروع بکار میکند. همانطور که میدانید موتورهای جستجوگر به شکل هوشمند عمل میکنند, پس مشاهده بازده اینکه رتبه سایت تان بعد از استفاده از این خدمات چقدر جابه جا شده مستلزم حداقل استفاده 3 دوره از این سرویس است ( البته باز هم واژه و رقابت پذیری آن در جستجوگر ها اهمیت دارد )
4- در نهایت گزارشی از بهبود وضعیت سایت تان دریافت خواهید کرد .

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق گفتگوی تلگرامی یا آیکون گفتگوی آنلاین سایت , سوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین ما به شما پاسخ دهند.
اگر در همان لحظه پاسخ دریافت نکردید نگران نباشید کافیست چندساعت بعد مجددا به صفحه چت سایت مراجعه کنید تا پاسخ خود را مشاهده کنید.

در هر مرتبه سفارش 1 واژه کلیدی را وارد کنید

اگر بهینه سازی سایت را انجام داده باشید میتوانید در هر مرتبه از سفارش خدمات 1 واژه کلیدی ( مثال : خرید بلیط هواپیما ) که تمایل دارید بعد جستجو توسط کاربران در جستجوگرها در نتایج جستجوی آن دیده شود را وارد کنید.

( اگر هیچ رتبه ای نداشته باشید مسلما هدفگذاری سیستم برای 10 صفحه اول خواهد بود و اگر رتبه شما در 10 صفحه اول باشد بعد استفاده از این خدمات بهبود پیدا میکند)

اگر چندین واژه کلیدی دارید و قصد دارید وضعیت چندین صفحه از سایت تان بهبود پیدا کند بایستی از چند پلان بطور همزمان استفاده کنید.

گزارش بهبود سایت بعد استفاده از شتاب دهنده سئو

پس از پرداخت صورتحساب و قراردادن کدی در سایت تان عملیات افزایش جستجوی گوگل و یا سایر جستجوگرها آغاز میشود . بصورت آنلاین گزارشی از اعتبار مصرف شده و تعداد جستجوها طی هر 24ساعت یکبار دریافت میکنید.

به جز گزارشی که سازین در صورتحساب تان برایتان صادر میکند برای آگاهی از بهبود رتبه سایت تان و وضعیت بهینه سازی سایت میتوانید پس از مدت زمان کوتاهی به ” آنالیز رایگان سایت ” مراجعه یا از کارشناسان پشتیبانی سازین وضعیت رنک الکسا , رنک گوگل , رنک بینگ , … را بطور کامل جویا شوید.

بهتر است تنظیمات بهینه سازی سایت را برای سایت و صفحه ای که قصد دارید رتبه آن افزایش پیدا کند انجام داده باشید , با این حال جای نگرانی نیست شما میتوانید با پرداخت هزینه برای یکبار این تنظیمات را به سازین بسپارید تا برایتان انجام دهد.

خدمات بهینه سازی سایت برای یکبار و یا میتواند ماهانه انجام شود و سرویسی جداگانه از خدمات شتاب دهنده سئو میباشد. تعرفه بهینه سازی سایت

سایت شما در چه کلماتی در 10 صفحه اول گوگل یا جستجوگرهای دیگر دیده میشود؟ اگر همان واژه ها را در حین سفارش شتاب دهنده سئو وارد کنید احتمال موفقیت و رشد رتبه سایت خود را افزایش داده اید. معمولا سایت هاییکه بهینه سازی سایت انجام داده باشند برای افزایش رتبه سایت خود و بهبود نتیجه سرچ گوگل و همچنین حفظ رتبه دریافت شده سایت شان از پلان های متنوع شتاب دهنده سئو به شکل مداوم استفاده میکنند و نتیجه مطلوب تری دریافت میکنند.