روش افزایش ممبر واقعی تلگرام

تبلیغات در تلگرام | تبلیغ تلگرام

روش افزایش ممبر واقعی تلگرام

بسیاری از کسب و کارها و رسانه ها دارای کانال تلگرام هستند که برخی با هدف اطلاع رسانی به مخاطبانشان و برخی نیز با هدف رونق بخشیدن به کسب و کار و استفاده از پتانسیل تبلیغاتی موجود در این پیامرسان , کانال خود را ایجاد کرده اند. شیوه های متفاوتی برای افزایش ممبر واقعی تلگرام وجود دارد که سازین به بهترین شکل ممکن این خدمات را به شما ارائه میکند. افزایش عضو واقعی کانال تلگرام شما میتواند اختیاری یا اجباری باشد که هر دو مزیت ها و ویژگی هایی دارد.

قبل از سفارش ممبر تلگرام بدانید !

نکته مهمی که در افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام یا کانال ها در پیامرسان های دیگر اهمیت دارد توقع شما بعد از این افزایش ممبر است . قبل از سفارش ممبر واقعی تلگرام اقدام به تولید محتوای جذاب برای کانال تلگرام خود کنید. عکس نوشته های زیبا با فونت خوانا و محبوب , فیلم های کم حجم , انتشار مطالب کوتاه در قالب یک عکس و متن پایین آن به همراه امضای کانال و خلاصه رعایت استاندارد های انتشار محتوا در تلگرام از جمله اقداماتیست که بهتر است قبل از سفارش ممبر تلگرام انجام دهید یا اگر برای تولید محتوا برای کانال تلگرام تان مهارتی ندارید از طریق مدیر شبکه اجتماعی اقدام به سفارش برای تولید چندین محتوای هماهنگ و استاندارد کنید. واکنش کاربری که بصورت اجباری یا حتی اختیاری وارد کانال شما میشود کاملا بستگی به موضوع کانال شما , زیبایی لوگو و آرم , بخش توضیحات و البته محتوای چند پست آخرتان خواهد بود .

روش های افزایش عضو پیامرسان های موبایلی و شبکه های اجتماعی که در این مقاله آموزشی به آن پرداخته ایم تنها شیوه های استاندارد برای جذب فالوور واقعی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام , توییتر , فیس بوک , پینترست , پیامرسان سروش , پیامرسان بیسفون , پیامرسان بله , پیامرسان آی گپ و .. اغلب پیامرسان های داخلی و خارجی و شبکه های اجتماعی است و در صورت بروزرسانی و اضافه شدن شیوه های جدید مسلما این شیوه را در همین صفحه اضافه خواهیم کرد :

افزایش اختیاری ممبر تلگرام ( نوتیفیکیشن )

افزایش اجباری ممبر تلگرام

افزایش ممبر واقعی ایرانی پیامرسان موبایلی

افزایش نصب اپلیکیشن موبایل و پیامرسان موبایلی

تبلیغات گسترده در کانال های تلگرام

 

ارسال پیام نوتیفیکیشن | پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی
ارسال پیام نوتیفیکیشن | پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال تبلیغات برای کاربران اپلیکیشن های موبایلی را پوش نوتیفیکیشن مینامند. در این شیوه جذب عضو تضمینی متن وتصویری جذاب با لینک عضویت Joine کانال ارسال میشود و دریافت کننده تبلیغات بشکل اختیاری با لمس لینک , عضو کانال میشود. این شیوه به دلیل اختیاری بودن ریزش کمتری دارد و اغلب کسب و کارها حتی برای ارسال تبلیغات انبوه موبایلی و تجاری خود بدون درنظر گرفتن جذب عضو از این شیوه برای تبلیغات انبوه در موبایل ها از آن استفاده میکنند.

 

در سازین بخوانید:  پشتیبانی سایت چیست؟

توضیح :

اصطلاحاتی مانند نوتیفیکیشن دیالوگی , نوتیفیکیشن پاپ آپ یا نوتیفیکیشن بنری متنی همه از اصطلاحاتی است که صاحبان شبکه های اجتماعی برای سفارش افزایش عضو رسانه اجتماعی خود از آن استفاده میکنند. جالب است بدانید تمام این شیوه ها همان ارسال پوش نوتیفیکیشن است که بعد از مشاهده محتوای تبلیغاتی موجب کلیک کردن کاربر روی لینک هدف و در نهایت افزایش عضو کانال تلگرام میشود.

از پوش نوتیفیکیشن برای افزایش فروش , برندسازی و بازاریابی اینترنتی نیز به وفور استفاده میشود , چراکه شیوه ای جدید در معرفی خدمات و محصولات با قیمت بسیار مناسب است .

 

افزایش عضو کانال تلگرام | افزایش عضو گروه تلگرام


عضویت کاربران تلگرام از طریق اپلیکیشن های غیر رسمی تلگرام که بطور معمول در کافه بازار آنرا نصب کرده اید انجام میشود. از ویژگی های این شیوه قیمت پایین جذب عضو و سرعت افزایش ممبر را میتوان نام برد. بسیاری از کانالهای تلگرام معروف وبزرگ این شیوه را بطور هفتگی , ماهانه و حتی روزانه برای افزایش عضو کانال تلگرام خود انتخاب کرده اندکه البته به دلیل نوع جذب فالوور ها این شیوه ریزش مخاطب بالایی هم دارد مگر آنکه جذابیت محتوای رسانه شما آنقدر باشد که اعضا حاضر به ترک رسانه نشوند.

 

مزیت افزایش عضو پیامرسان تلگرام به شیوه اجباری و معایب آن !

افزایش عضو اجباری همانطور که از نامش پیداست به مفهوم عضویت اجباری کاربران فعال ایرانی بدون اطلاع خودشان است . پس اگر کاربران پیامرسان موبایلی صبح از خواب بیدار شود و ببیند در کانال تلگرام یا هر شبکه اجتماعی عضو شده باشد ممکن است از موضوع یا محتوای رسانه خوشش نیامده و خیلی سریع از آن خارج شود , با این حال افزایش ممبر اجباری مزیت هایی هم دارد و بسیاری از کانال های تلگرامی مشهور از آن استفاده میکند :

افزایش ممبر اجباری ارزان است

افزایش ممبر اجباری برای کانال های بزرگ پیامرسان موبایلی مناسب است.

-امکان فیلتر کردن فالوور ها در برخی از سرویس های افزایش عضو اجباری وجود دارد.

– اگر سایت افزایش ممبر تلگرام سرویس های خاصی داشته باشد مسلما با قیمت پایین عضویت اجباری میتوانید کاربران رسانه اجتماعی خود را فیلتر کنید و به شکل مداوم افزایش عضو انجام دهید تا آن دسته از کاربران که میخواهند در کانال تلگرام شما بمانند و آنها که نمیخواهند هم نمانند. این اتفاق این مزیت را برای کانال های مشهور در سطح کشوری دارد که پس از مدت کوتاهی تمام کاربران عضو پیامرسان با مشاهده محتوا , نشان تجاری و موضوع کانال با خدمات کانال مورد نظر آشنا شده و حتی جالب است بدانید بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی ممکن است با چندین مرتبه عضویت و خروج از یک رسانه اجتماعی مشتری دائم همان رسانه شوند .

 

در سازین بخوانید:  روش راه اندازی کمپین تبلیغات اینترنتی موفق


بنر تبلیغاتی شما حاوی ( عکس و توضیحات و لینک عضویت یا لینک کوتاه کانال ) بشکل همزمان در کانالهای تلگرام با عضو و بازدید بالا به نمایش در میاید. در این شیوه مخاطب حتی اگر در چند کانال تلگرام عضو باشد تنها یکبار بازدیدش محاسبه میشود و اغلب کسب و کارها و حتی کانالهاییکه محتوای جذابی دارند جهت نمایش تبلیغات خود از این شیوه جهت نمایش تبلیغ و کسب حسن شهرت و برندسازی رسانه اجتماعی شان بهره میگیرند. در این شیوه شما میتوانید مبلغ هر 1000 بازدید را بالاتر از حداقل آن تعیین کنید و کانالهاییکه قبول میکنند , نمایش تبلیغ شما را آغاز میکنند. برای مشاوره در تبلیغات گسترده بازدیدی در پیامرسان موبایلی با کارشناسان سازین از تماس حاصل نمایید.

ارسال نوتیفیکیشن | پوش نوتیفیکیشن انبوه

تبلیغات کلیکی هدفمند و افزایش فالوور واقعی

 تبلیغات کلیکی از روشهای تبلیغات هدفمندی است که به شکل گسترده برای کاربران موبایل ارسال و یا از طریق رسانه های پربازدید به نمایش در میاید و کاربران با مشاهده محتوای تبلیغ و کلیک روی لینک آن عملا هدفمندی تبلیغ را ایجاد میکنند. این شیوه از تبلیغات بطور معمول با هدف افزایش عضو و برندسازی استفاده میشود ولی برخی از کسب و کارها برای افزایش عضو , افزایش نصب اپلیکیشن و یا افزایش فالوور های واقعی رسانه اجتماعی شان از این شیوه استفاده میکنند.

 

مشاورین سازین روشهای تبلیغات گسترده و هدفمندی را متناسب با بودجه توسعه دهندگان پیامرسان های داخلی و شبکه های اجتماعی بومی ایرانی ارائه میدهند که در آن مطابق بودجه صاحبان استارت آپ ها , کمپین تبلیغاتی برای ارسال نوتیفیکیشن , تبلیغات کلیکی و روشهایی برای بالابردن نصب اپلیکیشن ها و برندسازی با هدف کسب شهرت و محبوبیت انجام میشود . اگر در ارتباط با روش افزایش نصب پیامرسان موبایلی سوالی داشتید میتوانید از طریق سایت سازین بصورت 24ساعته سوالات خود را مطرح نموده و یا به منوی تبلیغات اینترنتی , تبلیغات موبایلی و ارسال انبوه تبلیغات مراجعه نمایید.

 

در سازین بخوانید:  تبلیغات رایگان استارت آپ ها ( 20 نکته مهم )

هر کدام از پیامرسان های موبایلی که دارای رسانه ( کانال و صفحه اختصاصی ) باشند این قابلیت را برای افزایش فالوور دارند . لازمه راه اندازی سرویس هایی تضمینی افزایش عضو پیارسان های فارسی و بومی , فراگیر بودن آنها و نصب آنها روی بیشتر از 60% موبایل هاست , ولی اگر رسانه ای روی پیامرسان های داخلی یا هر شبکه اجتماعی داشته باشید براحتی و با استفاده از تبلیغات کلیکی , تبلیغات بازدیدی یا ارسال انبوه نوتیفیکیشن میتوانید با تبلیغ پیامرسان مورد نظر به برندسازی , کسب شهرت و در نهایت جذب عضو برای پیامرسان موبایلی بپردازید.

 

 

برای افزایش عضو شبکه های اجتماعی سوالی دارید؟ از طریق گفتگوی آنلاین در سایت یا از طریق تلگرام یا واتس اپ از ما بپرسید .

 

رپورتاژ خبری | انتشار گسترده پست در شبکه اجتماعی

تبلیغات زمانی و رپورتاژ خبری در تلگرام

تبلیغات شما میتواند بجای بازدید بشکل تایمی در برخی از کانالهای معتبر که ( نمایش بازدیدی ندارند ) ولی در نوع خود تاثیرگذار هستند به نمایش در بیاید. در این شیوه تعداد و تنوع تبلیغات و محتوا اهمیت دارد .بطور مثال شما میتوانید تعدادی پست در ماه را سفارش دهید و این پست ها را برای ما ارسال کنید تا در کانالهای هدف نمایش داده شوند. این شیوه از تبلیغات برای برندهای و کسب وکارهاییکه فعال مناسب است. قیمت تبلیغات زمانی و رپورتاژ خبری بصورت پکیج به کسب و کارها فعال ارائه میشود و مطابق بودجه اولیه مشتری به مرور بعد از نمایش هر خبر یا پست مبلغی از اعتبار شما کسر میشود.

برای سفارش ممبر واقعی تلگرام کلیک کنید.

 

سوالی داری؟ کافیست روی آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت سازین کلیک کنید 🙂

 

 

روش افزایش ممبر واقعی تلگرام | روش افزایش ممبر واقعی تلگرام | روش افزایش ممبر واقعی تلگرام
روش افزایش ممبر واقعی تلگرام | روش افزایش ممبر واقعی تلگرام | روش افزایش ممبر واقعی تلگرام

 

 

 

 منبع : دپارتمان تبلیغات اینترنتی سازین

گفتگوی آنلاین: 09355325040
کانال تلگرام سازین : @SAZIN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *