روشهای افزایش عضو واقعی کانال های تلگرام چیست؟

تبلیغات در تلگرام | تبلیغ تلگرام

 روش افزایش عضو واقعی تلگرام

بسیاری از کسب و کارها و رسانه ها دارای کانال تلگرام هستند که برخی با هدف اطلاع رسانی به مخاطبانشان و برخی نیز با هدف رونق بخشیدن به کسب و کار و استفاده از پتانسیل تبلیغاتی موجود در این پیامرسان , کانال خود را ایجاد کرده اند. شیوه های متفاوتی برای افزایش ممبر واقعی تلگرام وجود دارد که سازین به بهترین شکل ممکن این خدمات را به شما ارائه میکند. افزایش عضو واقعی کانال تلگرام شما میتواند اختیاری یا اجباری باشد که هر دو مزیت ها و ویژگی هایی دارد.

 افزایش عضو از طریق پوش نوتیفیکیشن (اختیاری)

ارسال تبلیغات برای کاربران اپلیکیشن های موبایلی را پوش نوتیفیکیشن مینامند. در این شیوه جذب عضو تضمینی متن وتصویری جذاب با لینک عضویت Joine کانال ارسال میشود و دریافت کننده تبلیغات بشکل اختیاری با لمس لینک , عضو کانال میشود. این شیوه به دلیل اختیاری بودن ریزش کمتری دارد و اغلب کسب و کارها حتی برای ارسال تبلیغات انبوه موبایلی و تجاری خود بدون درنظر گرفتن جذب عضو از این شیوه برای تبلیغات انبوه در موبایل ها از آن استفاده میکنند.

 افزایش عضو اجباری چیست ؟

عضویت کاربران تلگرام از طریق اپلیکیشن های غیر رسمی تلگرام که بطور معمول در کافه بازار آنرا نصب کرده اید انجام میشود. از ویژگی های این شیوه قیمت پایین جذب عضو و سرعت افزایش ممبر را میتوان نام برد. بسیاری از کانالهای تلگرام معروف وبزرگ این شیوه را بطور هفتگی , ماهانه و حتی روزانه برای افزایش عضو کانال تلگرام خود انتخاب کرده اندکه البته به دلیل نوع جذب فالوور ها این شیوه ریزش مخاطب بالایی هم دارد مگر آنکه جذابیت محتوای رسانه شما آنقدر باشد که اعضا حاضر به ترک رسانه نشوند.

تبلیغات گسترده بازدیدی در تلگرام

بنر تبلیغاتی شما حاوی ( عکس و توضیحات و لینک عضویت یا لینک کوتاه کانال ) بشکل همزمان در کانالهای تلگرام با عضو و بازدید بالا به نمایش در میاید. در این شیوه مخاطب حتی اگر در چند کانال تلگرام عضو باشد تنها یکبار بازدیدش محاسبه میشود و اغلب کسب و کارها و حتی کانالهاییکه محتوای جذابی دارند جهت نمایش تبلیغات خود از این شیوه جهت نمایش تبلیغ و کسب حسن شهرت و برندسازی رسانه اجتماعی شان بهره میگیرند. در این شیوه شما میتوانید مبلغ هر ۱۰۰۰ بازدید را بالاتر از حداقل آن تعیین کنید و کانالهاییکه قبول میکنند , نمایش تبلیغ شما را آغاز میکنند. برای مشاوره در تبلیغات گسترده بازدیدی در پیامرسان موبایلی با کارشناسان سازین از تماس حاصل نمایید.

تبلیغات زمانی و رپورتاژ خبری در تلگرام

تبلیغات شما میتواند بجای بازدید بشکل تایمی در برخی از کانالهای معتبر که ( نمایش بازدیدی ندارند ) ولی در نوع خود تاثیرگذار هستند به نمایش در بیاید. در این شیوه تعداد و تنوع تبلیغات و محتوا اهمیت دارد .بطور مثال شما میتوانید تعدادی پست در ماه را سفارش دهید و این پست ها را برای ما ارسال کنید تا در کانالهای هدف نمایش داده شوند. این شیوه از تبلیغات برای برندهای و کسب وکارهاییکه فعال منا

سب است. قیمت تبلیغات زمانی و رپورتاژ خبری بصورت پکیج به کسب و کارها فعال ارائه میشود و مطابق بودجه اولیه مشتری به مرور بعد از نمایش هر خبر یا پست مبلغی از اعتبار شما کسر میشود.

 

 

       تبلیغات اینترنتی سازین

گفتگوی آنلاین: ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰
کانال تلگرام سازین : @SAZIN