ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام | ربات اینستاگرامی

ربات افزایش فالوور اینستاگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟

ربات اینستاگرام در واقع برنامه ایست که برنامه نویسان با اتصال به اینستاگرام از طریق API نوشته و مجاز هستند از طریق ربات ها به کاربران اینستاگرام خدمات مشخصی را ارائه دهند. این ربات های اینستاگرامی به کاربران اینستاگرام از طریق سایت یا اپلیکیشن های موبایل ارائه میشوند که البته پرطرفدارترین نوع استفاده از ربات ها در حال حاضر ساخت پنل ربات اینستاگرامی است .

کافی است در مورد راه‌های افزایش فالوور در اینستاگرام جستجو کنید تا با عبارت ربات اینستاگرام روبرو شوید. یک ربات که ظاهراً کمکتان می‌کند تا به سرعت فالوئرهای اینستاگرام خود را افزایش بدهید، فالوئرهای واقعی و ایرانی که از قضا به صفحه شما هم علاقه دارند.

 

ربات اینستاگرام یکی از کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برای افزایش فالوور ها در اینستاگرام است. البته روشهای افزایش فالوور در اینستاگرام اگر از سایت های معتبر فروش فالوور انجام شود سرعت بسیار بالاتری برای جذب مخاطب برای صفحه اینستاگرام خواهد داشت . با این حال ربات اینستاگرام به جز افزایش فالوور قابلیت های منحصربفرد دیگری به مدیران صفحات اینستا میدهد که در هیچ نرم افزار مشابهی آنرا پیدا نمیکنید.

 

اما این ربات دقیقاً چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ در این مقاله قرار است پاسخ هر ۲ سوال را به شما بدهیم.

 

ربات اینستاگرام چیست؟

 

قبل از آنکه ربات اینستاگرام را به شما توضیح بدهم، لازم است در مورد یک روش متداول افزایش فالوور صحبت کنیم.

 

یکی از بهترین راه‌های جذب کردن فالوئرهای جدید برای یک پیج، تعامل با پیج‌های دیگر است. یعنی اینکه شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن آدمهایی بکنید که فکر میکنید به پیج شما علاقهمند هستند تا آنها هم به سراغ پیج شما بیایند. هیچ بعید نیست خود شما قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی برای افزایش فالوور با همین تکنیک شما را فالو کرده‌ باشند.

 

فهمیدن دلیلِ موثر بودن این روش چندان سخت نیست. کاملاً طبیعی است که وقتی کسی به پیج شما لایک، کامنت یا فالو بدهد، شما هم متقابلا کنجکاو می‌شوید تا صفحه او را بررسی کنید و اگر این صفحه را دوست داشتید، آن را دنبال کنید. اصلاً ما در روانشناسی یک اصل به نام عمل متقابل داریم که به خوبی دلیل این رفتار ما آدم‌ها را توضیح می‌دهد. اگر دوست داشته باشید بیشتر بدانید می‌توانید مطلب تاثیر عمل متقابل را در وبلاگ نوین بخوانید.

 

حالا بگذارید دوباره به ربات اینستاگرام خودمان برگردیم. کارکرد یک ربات افزایش دنبال کننده اینستاگرام، دقیقاً همان چیزی است که در بالا توضیح داده شد. یعنی ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که در نقش پیج شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند (همان لایک، کامنت، فالو و …).

تنها فرق این برنامه این است که دیگر همه‌چیز به صورت خودکار انجام می‌شود و شما فقط باید تنظیمات اولیه‌ای به این ربات بدهید. در ادامه دقیقاً طرز کار این ربات و قابلیت‌هایی که اکثر ربات‌های خوب اینستاگرام (ازجمله ربات خود ما) دارند را به شما توضیح خواهم داد.

 

ربات اینستاگرام | instagram bot
ربات اینستاگرام | instagram bot

 

ربات اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

 

حالا که فهمیدیم ربات اینستاگرام چیست، وقت آن است که به سراغ نحوه فعالیت آن برویم. یک ربات خوب جذب فالوور اینستاگرام ، هم می‌تواند در افزایش فالوورهای واقعی (و صد البته، ایرانی) شما بسیار تاثیرگذار باشد، هم دقیقاً کسانی را به صفحه شما جذب می‌کند که به آن علاقه‌مند هستند. اما این موضوع چگونه انجام می‌شود؟

شما در هنگام تنظیم ربات، ۲ مساله کلی را باید مشخص کنید که در ادامه آنها را توضیح می‌دهیم. البته توضیحات من در مورد ربات اینستاگرام سازین است , اما این هر ربات خوبی باید از همین ویژگی‌ها برخوردار باشد.

 

در سازین بخوانید:  تبلیغات کلیکی چیست؟

مساله ۱: چگونه می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

همانطور که گفتیم، شما با استفاده از ربات اینستاگرام می‌توانید به روش‌های مختلفی با کاربر تعامل داشته باشید:

 1. ربات شما می‌تواند به صورت اتوماتیک پست‌های دیگران را لایک کند.
 2. ربات شما می‌تواند کامنت‌های خودکار بر روی پست‌های دیگران بگذارد.
 3. ربات شما می‌تواند به صورت خودکار پیج‌های مرتبط را فالو کند و اگر دوست دارید با یک تنظیم ساده پس از مدتی آنها را آنفالو کند.

هنگامی که شما یک ربات اینستاگرام را خریداری می‌کنید، می‌توانید مشخص کنید که این ربات از کدام روش‌های ذکر شده برای جذب فالوور استفاده کند. به علاوه، می‌توانید سرعت انجام هر یک از این فعالیت‌ها را مشخص کنید. مثلاً ربات را به نحوی تنظیم کنید که هر ساعت، ۱۰ پیج هدف را فالو کند.

و اینگونه است که ماهیانه شما می‌توانید هزاران فالوور (که البته اشتباها می‌نویسند فالوور )  جدید برای پیج خود پیدا کنید. آدم‌هایی که واقعی هستند. اما ما گفتیم این آدم‌ها به پیج شما علاقه‌مند هم هستند. چگونه یک ربات از پس چنین چیزی بر می‌آید؟

این مربوط به مساله دوم ما می‌شود.

 

ربات همه کاره اینستاگرام
ربات همه کاره اینستاگرام

 

مساله ۲: با چه کسانی می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

مطمئناً چندان به سود شما نیست که یک پیج انگلیسی را فالو کنید. چون در بهترین حالت، قرار است یک فالوور خارجی به دست آورید. فایده هم ندارد اگر پست کسی را لایک کنید که کوچکترین علاقه‌ای به پیج شما ندارد. در نهایت چنین آدمی قرار نیست به دنبال کننده شما تبدیل شود.

چیزی که شما می‌خواهید مشخص است: فالوورهای واقعی و ایرانی (شاید هم فقط خارجی). و برای اینکار، ربات های اینستاگرام یک قابلیت فوق‌العاده را به شما ارائه می‌دهند: مشخص کردن و هدفگیری کسانی که مخاطبان اصلی شما هستند. آن هم به ۳ روش مختلف.

در ادامه تک تک روش های هدفگیری مخاطبان توسط ربات افزایش فالوور اینستاگرام را به شما توضیح خواهم داد:

 

ربات اینستاگرام | ربات همه کاره
ربات اینستاگرام چیست ؟

 

 1. افزایش فالوور و لایک با ربات اینستاگرام

اکثر کاربران اینستاگرام از هشتگ برای مشخص کردن موضوع پست‌های خود استفاده می‌کنند و ربات های اینستاگرام یک فرصت استثنایی به شما می‌دهند تا از این موضوع استفاده کنید.

کافی است مشخص کنید که چه هشتگ‌هایی به کار شما مرتبط هستند. مثلاً اگر کار شما در زمینه لباس است، می‌توانید کسانی را هدف فعالیت‌های ربات خود قرار دهید که از هشتگ #لباس و #مد در پست‌های خود استفاده کرده‌اند.

 

 1. یک مکان جغرافیایی را هدف بگیرید

مواقعی هم هست که شما فقط به دنبال کاربرانی هستید که در یک مکان مشخص هستند. مثلاً می‌خواهید فالوئرهای شما از یک شهر مشخص مثل تهران یا مشهد باشند. آن وقت کافی است برای ربات اینستاگرام خود این مکان را تعیین کنید تا به سراغ کاربرانی برود که پست‌هایی در مکان (Location) مد نظر شما منتشر کرده‌اند.

البته، لازم نیست هدفگیری جغرافیایی شما به بزرگی یک شهر باشد. گاهی می‌خواهید فقط یک منطقه را هدف قرار دهید. مثلاً کسانی که در تجریش هستند. و چنین چیزی هم توسط ربات اینستاگرام ما ممکن خواهد بود.

 

 1. یک پیج (رقیب را) هدفگیری کنید

وقتی کسی به پیج‌های مشابه شما علاقه‌مند باشد، به احتمال زیاد از پیج شما هم خوشش خواهد آمد. پس هدفگیری چنین آدم‌هایی قطعاً به سود شما خواهد بود. و خوشبختانه ربات اینستاگرام دیدوگرام، چنین امکانی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. یعنی با استفاده از آن می‌توانید با فالوئرهای یک پیج دیگر هم تعامل داشته باشید.

شما می‌توانید هدفگیری‌های پیچیده‌تری هم داشته باشید

 

در سازین بخوانید:  افزایش رنک سایت در گوگل ( 22 روش افزایش رنک سایت در گوگل )

البته این پایان کار یک ربات نیست. راه‌های پیچیده‌تری هم برای تنظیم یک ربات وجود دارد که متناسب با نیازتان می‌توانید از آنها استفاده کنید.

برای مثال، فرض کنیم که فعالیت صفحه شما در زمینۀ فروش لباس است. پس می‌بایست کسانی را هدف قرار دهید که به مد و لباس‌های جذاب علاقه‌مند هستند. برای این منظور، چند هشتگ مختلف از جمله #مد و #خرید_لباس را برای ربات اینستاگرام خود مشخص می‌کنید.

 

اما مساله اینجاست که وقتی کسی از یک هشتگ مثل خرید لباس در پست‌های خود استفاده می‌کند، به احتمال زیاد، خودش یک فروشنده لباس است و رقیب شما محسوب می‌شود. پس تعامل با او فایده‌ای ندارد. اما کسانی که با او تعامل دارند برای شما مهم هستند. مثلاً کسی که برای پست او کامنت گذاشته است. در نتیجه اگر این افراد را دنبال کنید، قطعاً به سود شما خواهد بود. همانطور که حدس زدید، تنظیمات پیشرفته ربات اینستاگرام ما به شما اجازه چنین کاری را هم می‌دهد.

 

بهترین ربات های اینستاگرام ایرانی
ربات افزایش فالوور اینستاگرام باعث میشود در کوتاهترین زمان ممکن فالوورهای هدفمند جذب پیج اینستاگرام شوند

 

ربات اینستاگرام در جذب فالوور های جدید چقدر تاثیر دارد؟

 

خب، تمام این‌ها در حرف قشنگ است. اما سوال بزرگ اینجاست که استفاده از یک ربات اینستاگرام ، واقعاً چقدر در جذب فالوور های جدید تاثیر خواهد داشت. در جواب باید بگویم که طبق تجربه، متوجه شده‌ام که به طور متوسط، یک پیج در ماه می‌تواند ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوور جدید بدست آورد.

اما نباید فراموش کنید که گرفتن فالوئرهای جدید کاملاً بستگی به کیفیت پیج شما دارد. اگر صفحه جذابی داشته باشید، گرفتن ۵۰۰۰ فالوور جدید در یک ماه هم دور از ذهن نیست. اما اگر صفحه شما جذاب نباشد، بازدهی ربات افزایش فالوور شما هم کمتر خواهد بود.

این یعنی استفاده از ربات اینستاگرام، علاوه بر بالا بردن تعداد فالوئرهای شما، یک مزیت دیگر هم خواهد داشت. اینکه بتوانید پیج خود را از نظر جذابیت بسنجید و کیفیت آن را به مرور زمان بهتر کنید. این حرف به این معناست که اگر ربات شما ماهانه کمتر از ۱۰۰۰ فالوئر را جذب کرده است، شما صفحه‌ی چندان جذابی ندارید و باید در صفحه‌ی خود تجدید نظر کنید.

 

 

بهترین ربات های اینستاگرام
ربات های اینستاگرامی این امکان را به شما میدهد تا فعالیت ربات را در ساعات و روزهای خاصی انجام دهید و سرعت فعالیت ربات اینستاگرامی را مطابق استانداردهای اینستاگرام تعیین کنید | یکی از امکانات ربات های اینستاگرامی همه کاره ارسال پست زماندار با کپشن و هشتگ های دلخواه است

یک ربات اینستاگرام حرفه ای چه امکاناتی باید داشته باشد؟

 

همانطور که پیشتر گفتیم ربات اینستاگرامی یک ابزار متصل به اینستاگرام از طریق API است , پس هر دسترسی که خود اینستاگرام به صاحب یک پیج اینستاگرامی میدهد , به ربات هم داده شده ولی اینکه توسعه دهنده و سازنده ربات شما چقدر اهل بروزرسانی امکانات ربات باشد و بخواهد امکانات بیشتری را به مشترکین خود ارائه کند کاملا به او بستگی دارد. با این حال جدیدترین امکانات ربات های اینستاگرامی را نام میبریم تا شما براحتی بتوانید یک ربات اینستاگرامی حرفه ای را از میان ربات های فارسی شبکه اجتماعی مقایسه و بشناسید :

 • ارسال پست اینستاگرام در زمان دلخواه

 • انتشار پست اینستاگرامی از طریق سایت ( ایده آل برای بسیاری از مدیران پیج های اینستاگرام حرفه ای )

 • تعیین ساعت و روز برای فعالیت ربات (شبیه سازی انسان )

 • تعیین تعداد فالوو و آنفالوو کردن ها

 • تعیین زمان آنفالوو کردن

 • تعیین تعداد لایک , دایرکت در ساعت

 • گزارشگیری از بازده ربات اینستاگرام

 • شارژ آنلاین حساب کاربری برای تمدید به موقع

 • هدفگذاری جغرافیایی و هشتگ برای فعالیت ربات ( فالوو , لایک , کامنت و دایرکت )

 • امکان انتشار استوری ( این امکان را فقط برخی ربات ها دارند )

 • و امکانات جدیدی که اینستاگرام در بروزرسانی ها اعمال میکند …. برای آگاهی از جدیدترین امکانات اینستاگرام باید اخبار اینستاگرام را دنبال کنید

 

ربات اینستاگرامی همه کاره

چه گزارش‌هایی که از یک ربات اینستاگرام خواهید گرفت؟

 

در سازین بخوانید:  لیست دیتاسنترهای ایران

آخرین مساله‌ای که می‌خواهم در مورد آن صحبت کنم، گزارش‌هایی است که از یک ربات دریافت می‌کنید. هر چه نباشد، شما باید بدانید که ربات شما مشغول چه کاری است و چقدر در رسیدن به هدف خود یعنی افزایش فالوور شما موثر عمل کرده است.

ربات‌ سازین و سایر ربات‌های خود اینستاگرام ، گزارش‌های مختلفی را در لحظه در اختیار شما می‌گذارند. از جمله اینکه تا به حال چه تعداد لایک و کامنت گذاشته‌اند و چند نفر را فالو یا آنفالو کرده‌اند.

یک گزارش جالب دیگر ربات‌ها، میزان افزایش فالوئر است. یعنی به شما می‌گویند که از زمان فعال شدن ربات، چه تعداد فالوئر جدید به دست آورده‌اید. این گزارش همچنین شامل یک درصد جذب هم می‌شود که به شما می‌گوید چه درصدی از مخاطبانی که ربات هدف قرار داده است، جذب پیج شما شده‌اند.

در نهایت، دوست دارم یک گزارش جالب دیگر که ربات دیدوگرام به شما ارائه می‌دهد را هم معرفی کنم، یعنی متوسط درصد جذب تمام ربات‌هایی که در دیدوگرام فعال هستند. این گزارش به شما کمک می‌کند تا کیفیت پیج اینستاگرام خود را نسبت به سایرین بسنجید و تا جای ممکن آن را بهبود ببخشید.

 

آیا ایدۀ استفاده از ربات اینستاگرام برای شما جذاب شد؟

تا به اینجا، مطمئن هستم که با ربات اینستاگرام به خوبی آشنا شده‌اید و از امکانات و قابلیت های یک ربات اینستاگرامی حرفه ای سر در آوردید. اگر صاحب صفحه اینستاگرام هستید و علاقه مندید مانند صدها پیج اینستاگرامی موفق صفحه شما بیشتر شناخته شود و فالوور های هدفمندتری جذب کنید یکی از روشهای آن استفاده از ربات اینستاگرام فارسی است .

بهتر است دنبال دانلود ربات اینستاگرام نباشید چون اپلیکیشن نه تنها دستگاه شما را کند میکند بلکه یک واسطه برای ارتباط با ربات ها است. پس برای استفاده دسته اول بهتر است بطور مستقیم در خود ربات ثبت نام کنید تا اینکه دنبال دانلود اپلیکیشن ربات اینستا باشید.

 

سخن پایانی درباره روش موفقیت در اینستاگرام

روی هر موضوعی در اینستاگرام فعالیت میکنید باید صفحه ای حرفه ای , زیبا و جذاب بسازید تا مخاطبان هدفتان نسبت به محتواییکه انتشار داده اید جذب و در نهایت دنبال کننده پیج اینستاگرام شما شوند. در حین فعالیت اینستاگرامی شما ابزاری مانند ربات اینستاگرام , خرید فالوور ایرانی , تبلیغات در بهترین پیج های اینستاگرامی و … استخدام یک مدیر اینستاگرام حرفه ای میتواند در مدت کوتاهی صفحه اینستاگرام شما را به یک پیج موفق ایرانی تبدیل کند.

 

 

ربات اینستاگرام | افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام | مدیریت پیج اینستاگرام | تبلیغات اینستاگرام  | ثبت پیج اینستاگرام

 

 

 

 

 

تهیه و انتشار: دپارتمان تبلیغات در شبکه اجتماعی