راه اندازی سایت ربات اینستاگرام

سایت فروش ربات اینستاگرام

اسکریپت ربات اینستاگرام

راه اندازی ربات افزایش فالوور اینستاگرام راحی بسیار عالی و راحت برای افزایش درآمد شما از اینترنت میباشد.بعد از راه اندازی سایت افزایش فالور اینستاگرام کاربران شما با خرید پکیج های متنوع خواهند توانست بدون دخالت هیچ انسانی و به صورت کاملا اتوماتیک به صورت 24 ساعته در اکانت اینستاگرام خود فعالیت داشته و باعث افزایش فالوور واقعی اینستاگرام خود شوند.این ربات به صورت خودکار مواردی چون فالو ، آنفالو ، لایک ، کامنت ، دایرکت ، ارسال پست ، ارسال استوری و تمام موارد دیگر را دقیقا مثل یک انسان به صورت 24 ساعته انجام میدهد.در ادامه بیشتر با ویژگی های این ربات اَشنا خواهید شد.

 راه اندازی سایت ربات اینستاگرام

فعالیت ربات به صورت 24 ساعته

این ربات قادر است بدون یک ثانیه توقف و به صورت شبانه روزی روی بی شمار اکانت اینستاگرام فعالیت واقعی داشده باشد و باعث پیشرفت اکانت هدف شود.

بدون دخالت انسان و کاملا اتوماتیک

این ربات بدون دخالت هیچ انسانی و به صورت کاملا اتوماتیک روی اکانت های اینستاگرام بر اساس فاکتور هایی که خود صاحب اکانت مشخص میکند فعالیت میکند .

 

ساخت ربات اینستاگرام

ایسنتاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار پرکاربر و محبوب در بین مردم تمام نقات جهان میباشد.در کشور خود ما نیز به صورت میانگین مردم روزانه بین 3 تا 4 ساعت از وقت خود را به اینستاگرام اختصاص میدهند . این توجه به خصوص کاربران به اینستاگرام باعث شده که شرکت ها و افراد برای فروش محصولات خود به روی به اینستاگرام بیاورند که همه ی آنها به هر طریقی و با پرداخت هزینه های زیاد مایل به افزایش فالوور اکانت اینستاگرام خود هستند ، زیرا افزایش فالوور اینستاگرام رابطه مستقیم با فروش محصولات و افزایش درآمد آنها دارد.البته با توجه به تحقیق های انجام شده فقط شرکت ها و افراد فروشنده و ارایه دهنده محصول نیستند که تمایل به افزایش فالوور اکانت اینستاگرام خود دارند ، بلکه افراد عادی هم برای معروفیت در این شبکه اجتماعی روی به خرید فالوور برای اکانت اینستاگرام خود آورده و هزینه های زیادی در این مورد انجام میدهند.
این موارد همگی یک فرصت شغلی خوب برای ایده پردازان ایجاد کرده تا با طراحی و توسعه نرم افزار های افزایش فالوور اینستاگرام به کسب درآمد میلیونی برسند.تیم وبلیان هم با در نظر گرفتن تمام جوانب این ایده و بررسی سایت های فعال در زمینه افزایش فالوور دست به طراحی و توسعه یک نرم افزار تحت وب افزایش فالوور اینستاگرام زده که تمام امکانات کاربری را در این زمینه دارا میباشد و بدون دخالت هیچ انسانی به صورت کاملا اتوماتیک روی اکانت کاربران شما فعالیت میکند و باعث افزایش فالوور واقعی و لایک و کامنت میشود.البته باز هم تاکید میکنیم که این نرم افزار به صورت کاملا واقعی دنبال شدگان یک اکانت اینستاگرام را بالا میبرد و کاربرانی که بعد از شروع به کار ربات اکانت اینستاگرام شما را فالو میکنند همگی دارای وجود خارجی و افراد فعال در اینستاگرام هستند.

در سازین بخوانید:  روش افزایش ممبر واقعی تلگرام
 

ساخت ربات اینستاگرام

ربات افزایش فالوور ایسنتاگرام ما قادر به انجام چه کارهایی است؟

این ربات به طور کامل به تمام قابلیت های سایت اینستاگرام دسترسی دارد و میتواند کارهای مختلفی را همچون لایک کردن ، پست گذاشتن ، فالو کردن ، کامنت گذاری ، اشتراک گذاری پست ، فالو بک ، آنفالو ، ارسال پیام دایرکت اتوماتیک و گذاشتن استوری و حذف پست را انجام دهد.این دقیقا به مانند کار یک انسان واقعی به صورت 24 ساعته روی اکانت شما بدون خستگی میباشد و سرانجام آن افزایش فالوور شما به صورت تضمینی است.

 

قابلیت مشخص کردن اهداف برای ربات

شما برای این ربات میتوانید اهداف از پیش تعیین شده مشخص کنید تا ربات با استفاده از آن اهداف فعالیت خود را آغاز کند.مثلا میتوانید یک موقعیت مکانی خاص را مشخص کنید تا ربات فقط افرادی که در آن موقعیت مکانی حضور دارند را فالوو و یا لایک و کامنت گذاری کند.اهدافی که برای ربات میتوانید مشخص کنید شامل : موقعیت مکانی ، یوزرهای خاص ، هشتگ ، پست های محبوب ، پست های خودتان و … میباشد.

 

قابلیت تعیین سرعت فعالیت ربات

یکی دیگر از قابلیت های این ربات قابلیت تعیین سرعت فعالیت ربات میباشد.این امکان برای یک سایت افزایش فالوور بسیار ضروری است . زیرا اگر سرعت فعالیت ربات شما بر روی یک اکانت تازه ساخته شده ، بالا باشد اینستاگرام به اکانت شک کرده و باعث بن شدن اکانت میشود . پس کاربران با استفاده از این قابلیت خواهند توانست سرعت فعالیت ربات را بر اساس مواردی همچون : تعداد کامنت در ساعت ، تعداد لایک در ساعت ، تعداد فالو بک در ساعت ، تعداد حذف پست در ساعت ، تعداد فالو کردن در هر ساعت ، تعداد اشتراک گذاری پست در هر ساعت ، تعداد آنفالو کردن در هر ساعت و … تنظیم کنند.

در سازین بخوانید:  طراحی سایت شبیه سایت دیوار ,به همراه با اپلیکیشن شبیه دیوار
 

قابلیت ارسال پست و استوری خودکار و زمانبندی شده

این ربات قابلیت این را دارد که پست هایی به آن معرفی کنید و برای هر پست زمانی در نظر بگیرید تا به صورت اتوماتیک در زمان مشخص شده پست را منتشر کند.از دیگر قابلیت به خصوص این ربات قابلیت ارسال استوری به صورت اتوماتیک میباشد . شما قادر خواهید بود علاوه بر پست ، استوری هایی نیز برای ربات مشخص کنید تا با زمانبندی از پیش تعیین شده منتشر کند.

 

دارای قسمت جستجو در اینستاگرام برای پیدا کردن اکانت و یا هشتگ هدف

در بالا ما به یکی از قابلیت های این ربات اشاره کردیم که شما با استفاده از آن میتوانستید برای فعالیت ربات خود هدف تعیین کنید.هدف هایی مثل : موقعیت مکانی ، اکانت هدف ، هشتگ و … .( منظور از اکانت هدف این هست که مثلا شما اکانت محمد رضا گلزار را برای ربات مشخص میکنید و ربات اقدام به لایک و کامنت و فالو کردن فالوور های محمد رضا گلزار میکند ).شما برای پیدا کردن اکانت های هدف میتوانید نام مورد نظر را در قسمت جستجو در اینستاگرام وارد کنید تا ربات یک لیست از تمام کاربران با آن نام به همراه اطلاعاتی مثل تعداد فالوور و ای دی اینستاگرام و وضعیت پروفایل(پرایوت و یا عمومی) به شما بدهد تا به راحتی بتوانید اکانت ها و هشتگ های پر بازدهی برای هدف خود مشخص کنید.

 

برخی از امکانات سایت ربات اینستاگرام :

فعالیت ربات به صورت 24 ساعته

این ربات قادر است بدون یک ثانیه توقف و به صورت شبانه روزی روی بی شمار اکانت اینستاگرام فعالیت واقعی داشده باشد و باعث پیشرفت اکانت هدف شود.

در سازین بخوانید:  شبکه اجتماعی لوکسا پلاس , سایت لاکچری باز ها

بدون دخالت انسان و کاملا اتوماتیک

این ربات بدون دخالت هیچ انسانی و به صورت کاملا اتوماتیک روی اکانت های اینستاگرام بر اساس فاکتور هایی که خود صاحب اکانت مشخص میکند فعالیت میکند .

افزایش فالوور ، لایک و کامنت واقعی

این ربات برعکس اکثر نرم افزار های افزایش فالور که به صورت کاملا واقعی باعث افزایش فالوور و لایک و کامنت میشود و تمام افراد همگی کاربران واقعی اینستاگرام هستند.

لایک کردن کاملا اتوماتیک

قابلیت لایک کردن پست های افراد به صورت کاملا اتوماتیک

فالو کردن کاملا اتوماتیک

فالو کردن افراد بر اساس فاکتور های هشتگ ، مکان ، اکانت هدف و…

کامنت گذاری کاملا اتوماتیک

قابلیت ارسال اتوماتیک کامنت های از پیش تعیین شده.

اشتراک گذاری کاملا اتوماتیک

قابلیت اشتراک گذاری اتوماتیک عکس ها و فیلم ها از پیج دیگر افراد.

ارسال پست کاملا اتوماتیک

قابلیت ارسال اتوماتیک عکس و فیلم و استوری به صورت زمان بندی شده و اتوماتیک.

ارسال پیام دایرکت کاملا اتوماتیک

ارسال اتوماتیک پیام دایرکت به افراد بر اساس فاکتور های هشتگ ، مکان ، اکانت هدف و…

 

 

قابلیت ارسال پیام دایرکت گروهی

در این ربات قسمتی نیز برای ارسال پیام دایرکت به صورت گروهی برای فالورر ها و یا فالو شدگان وجود دارد.شما میتوانید پیام دایرکت خود را برای ربات مشخص کرده و زمانبندی ارسال را انجام دهید.بعد از آن ربات به صورت اتوماتیک در زمانبندی انجام شده پیام دایرکت را برای تمام فالوورها و یا فالو شدگان شما ارسال خواهد کرد.

 • کپی کردن پست های دیگر کاربران اینستاگرام و انتشار در اکانت شما
 • جذب فالور واقعی بر اساس انتخاب مکان نقشه و تگ
 • لایک کردن پست ها
 • فالو کردن دیگران
 • آنفالو کردن
 • فالو بک دادن
 • ایجاد بسته های ویژه
 • مدیریت کاربران
 • تغییر رنگ قالب سایت
 • فعال و غیر فعال کردن امکانات
 • دیدگاه گذاشتن دلخواه شما
 • ارسال پیام دایرکت

 

مشاوره و سفارش طراحی سایت          کانال تلگرام سازین