راه کار موفقیت در کسب و کار , چرا هر چه می‌دوید ،نمی‌رسید؟

مقالات کسب و کار اینترنتی | راه اندازی کسب و کار

راهکار موفقیت در کسب و کار ها , یک سوال : چرا هر چه می‌دوید، نمی‌رسید؟

بیشتر از خیلی از آدم‌های موفق اطرافتان کار می‌کنید. فوت‌و‌فن کار‌ کردن را بلدید، دانشش را دارید و به اندازه کافی با‌انگیزه هستید، اما هر چه می‌دوید، به هدفتان نمی‌رسید. نکند شما هم با این اشتباهات درگیرید؟
  •  می‌خواهید چند نفر باشید

هدف هر کسی که‌ موفقیتی به دست می‌آورد، هدف شما هم هست. مهم نیست حوزه‌های مختلفی که برای موفق‌شدن و کسب درآمد سراغشان می‌روید، چقدر با هم متفاوت است، برای شما مهم این است که به اندازه «همه» آدم‌های اطرافتان موفق باشید.

  •  چه اتفاقی می‌افتد؟

از این شاخه به آن شاخه پریدن‌ها و برداشتن چند هندوانه با یک دست، دلیل جا‌ماندنتان از همان آدم‌های موفق اطرافتان است. در واقع شما هیچ هدف روشنی ندارید، بلکه تنها می‌خواهید شبیه آدم‌هایی باشید که آرزوها، مهارت‌ها و توانایی‌های متفاوتی با شما دارند.

  •  حسابدار خوبی نیستید

خوب کار می‌کنید، درآمد خوبی هم دارید، اما کار امروزتان زندگی شما را تغییر نداده. شما برای گسترش کسب‌و‌کارتان مدام از جیب خرج می‌کنید و نمی‌‌دانید چرا این همه تلاش، شرایط اقتصادی کار و زندگی شما را بهتر نمی‌کند.

  •  چه اتفاقی می‌افتد؟

بزرگ‌ترین مشکل شما، تعیین‌کردن هزینه تمام‌شده کارهاست. شما می‌دانید برای خرید محصولات یا مواد اولیه چقدر خرج کرده‌اید، اما فرمول مشخصی برای محاسبه هزینه‌های جانبی و البته هزینه وقتی که شما و همکارانتان برای آن کار صرف کرده‌اید، ندارید.

  •  خاک کار را نمی‌خورید

از نظر شما کسب‌و‌کار موفق، کاری است که بزرگ شروع شود و از همان ابتدا چشم همه را خیره کند. شما پیش از وارد‌شدن به میدان، تیم بزرگی را گرد هم آورده‌اید و معتقدید خدمات و محصولات‌تان از همان ابتدا، باید توانایی رقابت با کسب‌و‌کارهای بزرگ در این حوزه را داشته باشد.

  •  چه اتفاقی می‌افتد؟

آدم‌های زیادی که درگیر کار کوچک شما شده‌اند، به جای به پیش راندن کسب‌و‌کارتان، شما را به عقب هل می‌دهند. از طرف دیگر، شما بیشتر از نیاز امروزتان مواد اولیه و محصول خریداری می‌کنید و بی‌آنکه فرمول شفافی برای تخصیص درآمدها به سود، هزینه تولید و سرمایه کار داشته باشید، هرچه به دست می‌آورید را برای گسترش سریع‌تر از موعد کارهایتان صرف می‌کنید.

  •  می‌خواهید همه رویاهایتان محقق شود

شما آرزوی به راه انداختن یک کسب‌و‌کار بزرگ را داشته‌اید. پس چرا باید به کار کوچک خانگی راضی شوید؟ شما می‌خواستید یک تولیدی بزرگ لباس داشته باشید پس چرا باید به دوختن پیراهن بچگانه در یک کارگاه ۱۰ متری اکتفا کنید؟ شما میانه‌ای با مرحله به مرحله پیش رفتن ندارید و فکر می کنید آرزویی که خرد و کوچک شود، دیگر همان رویایی نیست که حاضر بودید به‌خاطر رسیدن به آن تلاش کنید. شما عاشق کوک زدن پارچه‌ها و خلق ایده‌ها نیستید، شما عاشق قرار گرفتن در جایگاه مدیری بزرگ و بی‌رقیب هستید که وقت آمدنش همه حیرت‌زده به او خیره می‌شوند.

  •  چه اتفاقی می‌افتد؟

بی‌تجربه و شکست‌نخورده وارد‌شدن به کارهای بزرگ، شما را از موفقیت دور می‌کند و از طرف دیگر، عاشق خیره‌کردن چشم دیگران بودن، به جای در رویای انجام یک کار بودن، سد راه شما می‌شود. وقتی تعامل با مشتریان معدود و ارائه محصولات محدود را امتحان نکرده‌اید، نمی‌توانید پاسخگوی گروه گسترده‌ای از مشتریان با سلایق و روحیات متفاوت باشید و به جای جان به در بردن از شکست‌های کوچک و قابل جبران، خود را در معرض بحران‌های بزرگی که عبور از آنها هنوز در توانتان نیست، قرار می‌دهید.

در سازین بخوانید:  روش فعالسازی و غیرفعالسازی دریافت پیامک تبلیغاتی

تجربه موفقیت یا شکست خود در کسب و کارتان را برایمان ارسال کنید

تجربه و نظرتان درباره موفقیت در راه اندازی کسب و کار های اینترنتی را برایمان ارسال کنید تا منتشر کنیم . اغلب کسب و کارهای موفق یک راز مشترک دارند و آنهم تلاش و تحمل شکست های متعدد است . در واقع وقتی به سراغ داستان موفقیت کسب و کارهای آنلاین می رویم .

یکی از بهترین شیوه ها برای رسیدن به موفقیت در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی استفاده از نظرات و تجربیات صاحبان کسب و کارهای موفق و حتی استارتاپ های است که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده اند.

 

 

 

تهیه و انتشار : دپارتمان کسب و کار آنلاین

 

 

 

 

 

لینک های مرتبط:

جدیدترین استارت آپ های ایران | بهترین سایت های ایران | مقالات کسب و کار اینترنتی

رپورتاژ آگهی | ثبت سایت | تبلیغات اینترنتی | تبلیغات شبکه اجتماعی | طراحی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *