درباره ما

درباره ما       (   About Us  –  SAZIN    )

گروه سازین در سال ١٣٧٧، با سرمایه ای اندک ( تحت عناوین دیگر) و توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرد. و امروز، با برند تجاری جدیدی (®سـا زیــن) پا به عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین شرکتهای فناوری اطلاعات و نرم افزاری بخش خصوصی تبدیل شده است؛ سازین® مسلط بر بازار ( طراحی سایت ، نرم افزار تحت وب ، خدمات دامنه و میزبانی وب ) ایران با ٩٥٠٠ مشتری با وب سایت های فعال در کسب کار های شخصی ، شرکتی و سازمانی توانسته به عنوان یک شرکت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

پاسخگویی مناسب

نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در سازین می باشد. ما متعهد به پشتیبانی با بالاترین کیفیت هستیم تمامی ما سازینی ها سخت می کوشیم تا بهترین سطح از خدمات را به شما ارائه کنیم. تیم پشتیبانی ما 24 ساعته و در تمامی روز های سال از طریق تلفن، ایمیل و گفتگوی زنده در دسترس خواهند بود. تعهدات ما، موجب گردیده تا یک تیم علاقمند به تکنولوژی را به خوبی توسط مدیران سیستم آموزش دهیم تا خدماتی دقیق و سریع را به شما ارائه دهیم.

گارانتی سرویس ها

محصولات و خدمات گروه سازین دارای گارانتی معلوم با زمان مشخص بوده و رفع اشکال , تعویض و حتی بازگشت وجه در این طرح ها وجود دارد

گارانتی بازگشت پول

جای هیچ گونه نگرانی نیست شما می توانید تا یک هفته پس از عقد قرار داد چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده به شما مشاهده نمودید می توانید قرارداد را فسخ و پول پرداخت شده را پس بگیرید.

با رعایت حاشیه سود محدود بکارگیری درآمدها در راستای توسعه فروش با رویکرد کاهش هزینه امروز موفق شده ایم خدماتی با هزینه ای بسیار مناسب تر از کیفیت آن ها ارائه کنیم ، هرچند حفظ کیفیت را به عنوان اصل مانع در پیش داریم.

حذف واسطه ها و کاهش قیمت ها

در بسیاری از خدمات با وجود حسن شهرت و افزایش تعداد مشترکین توانسته ایم با حذف واسطه ها مناسب ترین قیمت را به مشتریان ارائه دهیم. حذف هزینه های تبلیغاتی اضافی , حذف هزینه واسطه , طراحی سیستم معرفی بازاریابی و تبلیغاتی توسط خود مشتریان توانسته قیمت سرویس ها را برای مشتریان تا حد چشمگیری کاهش دهد.

آنچه سازین به شما ارائه می کند مطابق جدیدترین فناوری روز دنیاست . با رصد دقیق تازه های تکنولوژی و فناوری و شناخت کامل مدرن ترین ابزار تبلیغات آنلاین و توسعه دهنده کسب و کارهای آنلاین آنها را بومی سازی و استارت آپ ها , شرکت ها , اشخاص در حوزه های مختلف مشاغل ارائه میکنیم.

بروزرسانی سرویس ها

کلیه خدمات سازین دارای پشتیبانی و گارانتی میباشد و مطابق دوره زمانی اعلام شده هر امکان و ابزار جدیدی که به محصولات یا خدمات سازین افزوده شود بصورت رایگان برای مشتری اضافه و بروزرسانی میشود.

فعالیت مستمر از سال 1377-1998 در حوزه هایی که در ایران هنوز شکل نگرفته بود , مانند اولین طراحی وب سایت های ایران که توانست به تجربه و دانش موسسان سازین بی افزاید.

سابقه طولانی مدت سازین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران توانست شرکت سازین را از ارائه دهنده تنها دو محصول به ارائه دهنده ده ها محصول و خدمت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تبدیل کند.

 

تنوع محصولات و خدمات سازین در حوزه فناوری اطلاعات ما را مفتخر به آشنایی با هزاران مشتری محترم و کسب و کارهایشان کرده است و از این بابت بر خود می بالیم .

مشتریان ما شریک تجاری ما هستند و این تنها یک شعار نیست, از تولید و توسعه محصولات و خدمات تا قیمت گذاری و نحوه ارائه فقط و فقط نظر مشتری تعیین کننده است .

+

مشترکین فعال پورتال سازین


عضویت ها و گواهینامه ها

نشان تجاری سازین | logo sazinسازین را بهتر بشناسید

سیاست‌های کاری سازین نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای  دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات سازین با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از پهنای باندی وسیع مسیری است که سازین در آن گام برمی‌دارد.

هدف سازین نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان گروه سازین پیش می‌رود. برند سازین در بین شرکتهای تبلیغات آنلاین , تبلیغات موبایلی و بازاریابی اینترنتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف سازین می‌باشد. افزایش امکانات پنل سازین همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

وجوه تمایز و ارزش‌های بنیادی (distinction and fundamental values)

مجوز فعالیت و ثبت نرم‌افزار

عضویت شرکت سازین در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نظارت نماد الکترونیک روی سرویس های تبلیغات آنلاین و محصولات پورتال سازین موجب اعتماد بیشتر و افزوده شدن مشتریان جدید به خانواده سازین طی این سالهاست .
عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و کسب مقام نخست و دریافت نشان السیتکس از دیگر عناوین کسب شده در سالیان متوالی بوده که نشان دهنده تعالی سازمانی گروه سازین است.

سازین خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می‌داند. پشتیبانی بی‌نظیری از محصولات و خدمات بصورت آنلاین و تیکتینگ 24ساعته و تلفنی از 9صبح الی 19عضر در تمامی ایام سال یکسره ارائه میشود، گروه پشتیبانی در دو نوبت به‌صورت فیزیکی در شرکت حضورداشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات مشترکین و نمایندگان بخوبی پاسخ میدهند.
مشاورین فروش سازین مطابق با یک دستورالعمل جدید با استفاده از سیستم گفتگوی آنلاین و اپلیکیشن های پیامرسان و ایمیل و تیکت توانسته اند حتی به مشترکین سایر شرکتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات خدمات مشاوره رایگان ارائه که بر این باوریم مشاوره صحیح و اصولی یک سرمایه گذاری بلندمدت برای مجموعه سـازین میباشد

آموزش و مهارت های آنلاین

برگزاری دوره های آموزش مجازی تبلیغات آنلاین و بازاریابی آنلاین و بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در آموزش های محصولات و خدمات مطابق تعهدی که در امکانات سرویس ها به مشترکین داده ایم از دیگر ویژگی های بارز واحد آموزش و پشتیبانی فنی گروه سازین شمرده میشود که از ابتدا بر روی آموزش کار با محصولات و خدمات مان بافشاری کرده ایم و برایمان نتایج مثبتی همچون رضایتمندی بیش از 93% از مشترکین را داشته است.

 اغلب سرویس ها و محصولات سازین مشابه خارجی نداشته و کاملا مطابق با بازار ایران طراحی و ارائه میشود , از این رو به ایده های و طرح های جدید پرسنل مستقیم و غیر مستقیم و الی الخصوص مشتریان بلقوه جدید و قدیمی خود اهمیت بالایی داده و برای آن در بخش توسعه بازار و محصولات اهمیت خاصی قائل هستیم.

سامانه سازین بر روی چهار سرور قدرتمند به‌صورت هم‌زمان در دیتاسنتر ایرانی و استاندارد در کشور قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر 5 ساعت یک‌بار توسط سرور دیگری در کشور کانادا و ایران بکاپ گیری میشود. این فرایند به‌صورت لحظه‌ای به‌صورت کاستر روی دو سرور دیگر در حال تکرار هست تا از اطلاعات کاربران به بهترین نحو نگهداری گردد.

امنیت و تشخیص هویت

محصولات مجموعه سازین به کمک بهره‌گیری از پروتکل‌های MD5 و همچنین تائید چندمرحله‌ای تمامی رمزهای ورد کاربران را در بانک‌های اطلاعاتی خود به‌صورت کاملاً حرفه‌ای محافظت می‌کند. همچنین تشخیص هویت چندمرحله‌ای و هوشمند از دیگر شاخص‌های بارز این نرم‌افزار هست تا امنیت و هویت سنجی کاربران و استفاده‌کنندگان از این نرم‌افزار به‌درستی محقق گردد
ارسال مدارک و اسناد مشترکین بطور مستقیم برای سرورهای امن و رمزنگاری شده و قطع ارتباط بلافاصله آنها از اینترنت در ساعات دندوم از دیگر ویژگی های امنیت و حفض حریم شخصی مشترکین سازین میباشد.

کنترل و مونیتورینگ دقیقی با توجه به حساسیت روی وب سایت ها و محتوایشان و همچنین محتوای تولید شده توسط پیامک ها , شبکه های اجتماعی هست که توسط سیستم های هوشمند مونیتورینگ و بطور مرتب توسط کارشناسان واحد پشتیبانی شرکت بصورت مستمر و منظم انجام میشود.

 

 مشتریانی که حتی یکبار با سرویس های سازین آشنا شدند بر این باورند که در مقایسه با رقبا خدماتی متفاوت به سبک سازین را دریافت کرده اند و بیشترین امتیاز را به نوع پاسخگویی , سادگی,سرعت و کارآمد بودن خدمات و  محصولات گروه سازین داده اند.
بررسی انتقادات و شکایات مشترکین مطابق با قوانین و مقررات موجود و کاملا مطابق با حق مسلم مشتری انجام میگردد و کلیه شکایات دریافتی از طریق ایمیل و تیکتینگ بطور مستقیم توسط مدیریت سازین بررسی و رسیدگی میشود و این خود موجب جلب رضایت کاربران خدمت مورد نظر میشود.

 شرکت سازین سامانه اردوان از ابتدای تاسیس خدمات خود را بر پایه رونق کسب و کارهای ایرانی بناکرده است و خوشحالیم از اینکه تا به امروز توانسته ایم بسیاری از صاحبان کسب و کارهای بومی را شناخته و خدمات خود را در راستای رونق مشاغل به آنها ارائه دهیم.

تفاوت اصلی خود را با سایر ارائه دهندگان خدمات مشابه در تغییر مثبت و گذشتن از سختی ها و موانع می بینیم که بی شک مشتریان ما بزرگترین حامیان ما در این راه بوده اند و همچنان در تلاشیم ارتباط دو طرفه خود با مشترکین خود را گسترش دهیم.

پس صمیمانه دستان گرم شما را می فشاریم و دلگرمیم به دعاهای خیرتان.


اگر می خواهید رضایت یا نارضایتی خود را مستقیم به من اعلام کنید…
اگر فکر می کنید یکی از همکاران من که با شما در ارتباط است، لایق تشویق یا تذکر است…
اگر پیشنهادی برای سازین دارید که می تواند راهگشای ما باشد…
اگر دوست دارید، با سازین به هر نوعی همکاری داشته باشید…
اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما به من اطلاع دهید….

میتوانید پیام خود را به ایمیل ceo@sazinco.ir ارسال کنید. این ایمیل مستقیما توسط بنده دریافت و در اولین فرصت حتما بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهم کرد.

همچنین فرقی نمیکند شما مشتری سازین باشید یا نه , میتوانید در پورتال کاربران سازین ثبت نام کنید و از آن طریق علاوه بر ارتباط مستقیم با من و همکاران ام از سرویس های کسب درآمد آنلاین با لینک اختصاصی خودتان و یا سرویس های متنوع رونق کسب و کار استفاده نمایید.