تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی , هدفمند , ارزان , موثر

پرداخت هزینه تبلیغات بر اساس تعداد کلیک روی لینک تبلیغات شما انجام میشود

تبلیغات کلیکی به تبلیغات هدفمند مشهور است به این دلیل که مخاطبان هدف این شیوه از تبلیغ با مشاهده محتوای تبلیغاتی که توسط خود شما طراحی میشود در صورت احساس جذابیت یا نیاز روی لینک کلیک میکنند و شما بخاطر همین کلیک ها هزینه پرداخت میکنید.

تبلیغات کلیکی چطور کار میکند؟

با کلیک روی سفارش تبلیغات کلیکی مورد نظرتان یکی از پلان ها را انتخاب و در صورت تمایل جزئیاتی مانند موقعیت مکانی و موضوعی را نیز انتخاب و در نهایت صورتحساب را پرداخت میکنید. پس از پرداخت بنر تبلیغاتی تان را ازطریق تلگرام برای سازین ارسال و کمپین تبلیغاتی شما شروع میشود. گزارشی از تعداد کلیک ها و تعداد بازدیدهای بنر تبلیغاتی تان همراه با جزئیات دیگر در صورتحساب شما بصورت آنلاین قابل مشاهده خواهد بود.

هزینه به ازای کلیک
هدفمندی موضوعی تبلیغ
هدفمندی موقعیت جغرافیایی تبلیغ

جدیدترین روشهای تبلیغاتی کلیکی

تبلیغات کلیکی تلگرام

تبلیغات کلیکی تلگرام

قیمت پایه هرکلیک 25 ریال
انتخاب موضوع : 20 ریال
انتخاب موقعیت مکانی: 20 ریال

100 +
ظرفیت افزایش کلیک در تلگرام
ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی | پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات کلیکی نوتیفیکیشن

هر کلیک 80 تومان
امکان انتخاب مکان و موضوع
گزارش آنلاین از تعداد کلیک ها

20000 +
ظرفیت افزایش کلیک نوتیفیکیشن
نصب تضمینی اپلیکیشن | افزایش نصب اپلیکیشن

افزایش نصب اپلیکیشن

حداقل 20کا کلیک (هرکلیک 150تومان)
محاسبه هر مرتبه باز شدن در اپ مارکت
محاسبه هر مرتبه باز شدن لینک دانلود مستقیم

20000 +
ظرفیت کلیک روی لینک نصب اپلیکیشن

آنچه در تبلیغات کلیکی اتفاق می افتد

در تبلیغات کلیکی , محتوای تبلیغاتی شما به شکل گسترده در رسانه های معتبر به نمایش در میاید  و یا بصورت انبوه برای کاربران اپلیکیشن های موبایل ارسال میشود و مخاطبان بعد دیدن محتوای تبلیغ که شامل تصویر , عنوان و توضیح و لینک دلخواه شماست در صورت تمایل روی لینک کلیک میکنند و شما به ازای هر کلیکی که اتفاق می افتد هزینه پرداخت میکنید.

برخی از کاربردهای تبلیغات هدفمند کلیکی :
برای افزایش عضو , افزایش نصب اپلیکیشن , افزایش رنک سایت , تاثیر روی سئو سایت , افزایش فروش فروشگاه اینترنتی و یا اطلاع رسانی از جشنواره فروش یا محصول یا خدمت جدید یا مسابقه …
کارشناسان تبلیغات و بازاریابی اینترنتی , این شیوه از تبلیغات را به دلیل کلیک اختیاری کاربران روی لینک تبلیغ جزء هدفمندترین شیوه های تبلیغات با کاربردهای متنوع میدانند.

استفاده از تبلیغات کلیکی در افزایش فروش فروشگاه اینترنتی
تبلیغات کلیکی با هدف افزایش ثبت نام سامانه های اینترنتی
استفاده از تبلیغات کلیکی در بهینه سازی سایت
استفاده از تبلیغات کلیکی در جذب مشتریان جدید
استفاده از تبلیغات کلیکی در افزایش نصب اپلیکیشن موبایل
افزایش عضو واقعی ایرانی رسانه های اجتماعی مانند تلگرام , اینستاگرام

کلیه سوالات خود را طی24ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره 09355325040 را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط 24ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از 12ظهر تا 21شب میباشد.

تبلیغات کلیکی کاربران تبلیغ شما را مشاهده میکنند ولی از شما هزینه ای بابت بازدید دریافت نمیشود , بلکه شما تنها بابت هر کلیک که روی لینک تبلیغات تان انجام میشود هزینه پرداخت خواهید کرد.

همین تفاوت در تبلیغات بازدیدی نیز وجود دارد یعنی بابت کلیک ها از شما هزینه ای کسر نمیشود و فقط بابت بازدیدی که از تبلیغ شما انجام میشود هزینه پرداخت خواهیدکرد.
ممکن است در تبلیغات بازدیدی تعداد کلیک های زیادی دریافت کنید یا در تبلیغات کلیکی تعداد بازدید زیادی دریافت کنید , این بستگی به زمان ارسال , طراحی ارسال , متن و عنوان شما و البته جذابیت موضوعی دارد که برای کاربران ارسال یا برایشان به نمایش در میاید.
در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق گفتگوی تلگرامی یا آیکون گفتگوی آنلاین سایت , سوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین ما به شما پاسخ دهند.
اگر در همان لحظه پاسخ دریافت نکردید نگران نباشید کافیست چندساعت بعد مجددا به صفحه چت سایت مراجعه کنید تا پاسخ خود را مشاهده کنید.

طراحی بنر تبلیغاتی را میتوانید را پس از سفارش پلان تبلیغاتی مورد نظرتان از طریق آی دی تلگرام sazinco_ir@ به سازین سفارش دهید.
به ازای هر 500 هزارتومان پرداخت , یک بنر تبلیغاتی برای شما بصورت رایگان طراحی خواهد شد.

در تبلیغات کلیکی به جز گزارشی که به صورت کلی از تعداد بازدیدها و کلیک ها دریافت میکنید خود لینک ها نیز قابلیت شمارشگر را دارند .

بعد از ثبت سفارش مشترکین با مراجعه لحظه ای به صفحه صورتحساب شان در پورتال کاربران سازین میتوانند گزارشی از روند تغییرات بازدیدها و کلیک های انجام شده مربوط به تبلیغ شان را مشاهده نمایند.

با استفاده از آیکون گفتگوی آنلاین سایت سازین میتوانید طی 24ساعت شبانه روز با کارشناسان فروش و پشتیبانی سازین در ارتباط باشید.

ارسال نوتیفیکیشن انبوه میتواند با هدف افزایش عضو واقعی کانال تلگرام اتفاق بی افتد و فرقی نمیکند ارسال نوتیفیکیشن عادی انجام دهید و یا ارسال نوتیفیکیشن کلیکی , ولی سرویس اختصاصی ویژه ای برای افزایش عضو تضمینی تلگرام در نظر گرفته ایم که بصورت حرفه ای میتوانید در آن به ازای تعداد عضوی واقعی که به کانال تلگرام شما افزوده میشود هزینه پرداخت کنید. برای مشاهده تعرفه افزایش عضو روی ” افزایش عضو واقعی تلگرام ” کلیک کنید.