تبلیغات در موبایل

تبلیغات در موبایل

میلیون ها تلفن همراه تبلیغات هدفمند شما را مشاهده میکنند
ارسال پیامک , ارسال نوتیفیکیشن , تبلیغات بازدیدی , تبلیغات کلیکی , تبلیغات در شبکه های اجتماعی
تبلیغات در تلگرام , تبلیغات در اینستاگرام , تبلیغات در اپلیکیشن ها , افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی با رنک بالا

تبلیغات در تلفن همراه را به جرات میتوان نسل آینده تبلیغات و بازاریابی نام برد چراکه این شبکه گسترده همینک جز کاربردترین ابزار ارتباطی جهان والبته ایران است. تبلیغات در تلفن همراه به سبک سازین ویژگی هایی دارد که با اغلب روشهای تبلیغات و بازاریابی موبایلی متفاوت است.

تبلیغات در موبایل تبلیغات هدفمند چطور اتفاق می افتد؟

نمایش یا ارسال انبوه تبلیغات شما در سایت ها و اپلیکیشن ها مطابق موضوع , منطقه جغرافیایی , سیستم عامل , زمان ارسال بصورت هدفمند اتفاق می افتد.
شما میتوانید نمایش تبلیغات در بهترین سایت های ایران , شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام , تلگرام و … و اپلیکیشن های موبایل بصورت بازدیدی , کلیکی , نصب اپلیکیشن … انجام دهید که به هدفمندی تبلیغات می افزاید.

مشاوره در سفارش تبلیغات
از طریق آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت سازین طی 24ساعت شبانه روز با کارشناسان سازین در ارتباط باشید و یا  از طریق 09355325040 بصورت تلفنی ( 11صبح الی 21 شب ) و یا از طریق گفتگوی تلگرامی یا ارسال پیامک (24ساعته) با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. کلیه درخواست های ارسالی به این شماره در پورتال کاربران سازین ثبت و در اولین فرصت پاسخ داده خواهد شد.

1 +

تعداد سایت های نمایش دهنده تبلیغات

1 +

ظرفیت ارسال نوتیفیکیشن به اپلیکیشن ها

1 +

تعداد کانال های تلگرام نمایش دهنده تبلیغات

1 +

تعداد صفحات اینستاگرام نمایش دهنده تبلیغات

1 +

مشترکین در حال استفاده از تبلیغات موبایلی

نوتیفیکیشن تبلیغاتی | پوش نوتیفیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن

ارسال انبوه تبلیغات شما به کاربران اپلیکیشن های موبایل با روش های متنی و بنری , دیالوگی به تفکیک موضوعی , منطقه جغرافیایی و در زمان دلخواه انجام میشود.
پرداخت هزینه به ازای تعداد نوتیف

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی شیوه ای تاثیرگذار و دقیق برای نمایش بنر تبلیغاتی شما روی سایت ها , اپلیکیشن ها , شبکه های اجتماعی و پیامرسان های موبایلی است.
پرداخت هزینه به ازای بازدید

تبلیغات کلیکی | تبلیغ کلیکی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی بهترین شیوه تبلیغ برای افزایش بازدید صفحات فرود , افزایش نصب اپلیکیشن ها و یا افزایش اعضای فروشگاه آنلاین یا شبکه اجتماعی است.
پرداخت هزینه به ازای هر کلیک

ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی

روش ارسال پیامک تبلیغاتی در سازین با سایر سرویس دهندگان خدمات اس ام اس انبوه متفاوت است. هدفمندی و بروزبودن و روش ارسال از تفاوت های بارز آن است.
پرداخت هزینه به ازای هر پیامک ارسالی

طراحی سایت موبایل

طراحی سایت واکنشگرا همراه با سئو حرفه ای سایت

  • طراحی صفحات فرود
  • نمایش سایت در صفحه اول گوگل
  • ساخت وبلاگ برای سایت ها
  • طراحی باشگاه مشتریان
  • سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان
گزارش تبلیغ دهنده
تبلیغات در حال ارسال یا نمایش 100%
تبلیغات مشاهده شده 85%
کلیک های انجام شده تا این لحظه
پیامک های تبلیغاتی ارسال شده تا لحظه

کلیه خدمات تبلیغات آنلاین و تبلیغات موبایلی سازین دارای یک گزارش کامل بهمراه جزئیات میباشد که مشترکین هر بار پس از انجام سفارششان در حساب کاربری خود در پورتال سازین به آن دسترسی خواهند داشت .

بهترین شیوه ارتباط با ما استفاده از آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت است . اگر همان موقع پاسخ ندادیم , جای نگرانی نیست , کافیست سوالتان را همراه با آدرس سایت تان بطور کامل ارسال کنید و چند لحظه بعد مجددا به سایت و بخش گفتگو مراجعه کنید تا پاسخ آنرا مشاهده کنید:)

کلیه سوالات خود را طی۲۴ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط ۲۴ساعته شما با سازین فراهم شود.

پاسخگویی تلفنی از طریق ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از ۱۲ظهر تا ۲۱شب میباشد.

کمپین های تبلیغاتی در سه گروه برای کسب و کارهای آنلاین طراحی میشود : کسب و کار کوچک , کسب و کار متوسط و کسب و کارهای بزرگ

کمپین تبلیغاتی چطور کار میکنید؟

در کمپین های تبلیغاتی شما بودجه , زمان استفاده و اهداف تبلیغات خود را تعیین میکنید و سازین با توجه به بودجه شما خدمات گزینش شده تبلیغاتی شما را متناسب با بودجه هدفگذاری و دوره زمانی شروع میکنید.
گزارشات کمپین های تبلیغاتی تاثیرگذاری روشهای تبلیغاتی مورد استفاده را مشخص میکند و در حین کمپین میشود بودجه را کم و زیاد کرد و روشهای تبلیغاتی را تغییر داد.
بزرگترین مزیت کمپین های تبلیغاتی استفاده همزمان از سرویس های تبلیغاتی و مشاوره همزمان توسط کارشناسان بازاریابی و تبلیغاتی است . برای
افزایش اعتبار کلیک کنید.

تنوع روشهای تبلیغات اینترنتی و تبلیغات موبایلی به بیش از 40 شیوه میرسد و گاها مشتریان میگویند با این سطح از تنوع , انتخاب روش تبلیغاتی برای ما دشوار شده است .

راه حل ساده است !

تبلیغات آنلاین به شکل بلند مدت و کوتاه مدت روی بازدید , کلیک و دیده شدن بیشتر تاثیر میگذارد. برخی برای تاثیرگذاری نیاز به زمان طولانی تر و برخی نیز برای بازده سریعتر کاربرد دارند و همه بخودی خود توسط کسب و کارهای موفق در حال استفاده است. اگر مشاوره درست درباره انتخاب روش تبلیغات نیازدارید باید اهداف تان را از تبلیغات به دقت تعیین کنید.

به جز ابزار آمارگیری که روی وب سایت ها و شبکه های اجتماعی وجود دارد برای هر تبلیغ بصورت جداگانه و کمی بعد از انجام تبلیغ گزارشی در صورتحساب با فیلدهای تعداد کل , تعداد بازدید , تعداد کلیک بهمراه جزئیاتی دیگر برای تحلیل بیشتر  مشتری و مشاور بازاریابی و تبلیغات منتشر میشود که مشترکین با مراجعه به حساب کاربری خود در پورتال سازین به آن دسترسی خواهند داشت.

در هر فضایی که تبلیغ میکنید بهتر است لینک صفحه یا کانال ساخته شده در همان شبکه اجتماعی را معرفی کنید.

ساخت سایت یا ساخت صفحه در شبکه اجتماعی !

کسب و کارهای موفق در شبکه های اجتماعی همگی دارای وب سایت هستند ( حتی یک سایت ساده ) داشتن سایت به اعتبار بیشتر کسب و کار شما کمک میکند و موجب میشود تا حداکثر استفاده را از تبلیغات و بازاریابی ببرید. در واقع اگر کسب و کارتان را جدی گرفته اید بهتر است نسبت به راه اندازی سایت حرفه ای و یا اگر در بودجه محدودیت دارید به راه اندازی سایت ارزان اقدام کنید.

اولویت کسب و کارهای کوچک بعد از ساخت سایت ساخت صفحه در شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام , تلگرام , توییتر و … است .  ارزش صفحه اینستاگرام , کانال تلگرام , .. با موضوعات تجاری به بازدید پست ها , تعداد فالوور آنهاست و ارزش وب سایت ها به تعداد بازدیدکننده واقعی که دارند .

پس بعد از ساخت وب سایت یا پس از ساخت صفحه در شبکه اجتماعی است که باید برای جذب مخاطب و فالوور ها با روشهای متداول اقدام کنید.

بهترین شیوه های تبلیغات که ارزان و موثر باشند را تنها یک مشاور تبلیغاتی میتواند نسبت به موضوع کسب و کار شما , کارهاییکه تا به امروز انجام داده اید و بودجه ای که برای تبلیغات کنار گذاشته اید پیشنهاد دهد.

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت سازین برای ما پیام بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن روشهاییکه که متناسب با بودجه شما بازده مناسبی دارد را به شما پیشنهاد دهیم. همچنین میتوانید از ساعت 12ظهر الی 21 شب با شماره 09355325040 همه روزه برای این موضوع با ما تماس بگیرید.

عضو پورتال سازین شوید تا دفترکارمجازی تان فعال شود.

روی منوی بازاریابی یا همکاری در فروش کلیک کنید و لینک اختصاصی خود را دریافت کنید.

انتشار این لینک همراه با متن تبلیغاتی در وب سایت , وبلاگ یا شبکه های اجتماعی که قابلیت کلیک کردن دارد میتواند برای شما امتیاز جمع کند که در نهایت این امتیازات تبدیل به اعتبار ریالی در دفترکارمجازی شما خواهد شد. این بخش هر هفته در حال تکمیل است و بنرهای تبلیغاتی یا متن های تبلیغاتی در آن منتشر میشود .

شما از کلیک هاییکه روی این لینک میشود یا کاربرانی که از طریق لینک شما عضو سازین میشوند امتیازات قابل تبدیل به اعتبار ریالی و از خرید کاربرانی که معرفی کرده اید بصورت خوکار و مادام العمر 20% سود خالص دریافت میکنید.  ثبت نام در سازین