تبلیغات در تلگرام چطور انجام میشود؟

تبلیغ در تلگرام | تبلیغات موبایلی

تبلیغات در تلگرام , بهترین روش تبلیغات در تلگرام چیست؟

پیامرسان تلگرام به دلیل سادگی در نوع استفاده و نوع استفاده کاربران از موبایل از استقبال ۸۰% میان ایرانیانی که عضو تلگرام شده اند قرار گرفته و بطور معمول شبکه اجتماعی پرطرفدار وقتی به این حد از محبوبیت برسد باید سر و سامان تبلیغاتی پیدا کند. یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیامرسان در ایران , اپلیکیشن تلگرام است , این پیامرسان هم مانند سایر شبکه های اجتماعی شرکتهای تبلیغات آنلاین را به خود علاقه مند کرده و خوشبختانه تبلیغات در تلگرام تاثیر مثبت و محسوسی را در رونق کسب و کارها گذاشته است .

اپلیکیشن های پیامرسان که در اصناف و مشاغل و مردم به محبوبیت برسند , بهترین محل برای تبلیغات هدفمند است که در این شیوه علاوه بر تبلیغات ارزان نسبت به سایر رسانه ها شما با بازده بالایی از لحاظ جذب مخاطب و بازدیدکننده و در نهایت تبدیل بازدیدها به مشتری مواجه میشوید.

معرفی روشهای تبلیغات در تلگرام

ارسال پیام انبوه به تلگرام

تبلیغ در موبایل | تبلیغات تلفن همراه

یکی از روشهای تبلیغات در تلگرام ارسال پیامک انبوه تلگرام است که البته به دلیل غیرقانونی بودن این شیوه توسط شرکت تلگرام غیرفعال شده و ارسال تبلیغات از شماره های مجازی را به سرعت شناسایی و برای عدم دریافت مخاطبان تلگرام شماره فرستنده را بلاک و ریپورت میکند.
پس اگر شرکت تبلیغاتی یا شخصی ادعا کرد برای اعضای تلگرام تبلیغ شما را ارسال میکند بدانید که دروغ میگوید و امکان ارسال انبوه به تلگرام به هیچ عنوان وجود ندارد.

۱- تبلیغات گسترده در تلگرام

بهترین کانالهای تلگرام در حوزه تبلیغات موبایلی , کانالهایی هستند که مخاطبان هدف شما با تفکیک سن و جنسیت یا کسب و کار و یا محله و منطقه سکونت عضو آن هستند.
شناسایی بهترین کانال های تلگرام ایرانی برای تبلیغات برای صاحبان مشاغل بسیار کار دشواری است , چراکه تلگرام یک شبکه داخلی بوده و امکان جستجو و مشاهده و مقایسه کانالهای تلگرامی با یکدیگر برای اینکه متوجه شوید کدام کانال برای تبلیغات شما مناسب است فوق العاده کار سخت و البته غیر ممکن است.

۱-الف) فهرست بهترین کانال های تلگرام

کانال های خبری , کانال های مهارت های زندگی , پزشکی و بهداشت و درمان , مهندسی و ساختمان , خرید و فروش کالا , اطلاعات علمی و آموزشی و … گروه بندی کانالهای تلگرامی است و ما برای تبلیغات شما که شامل یک تصویر , متن و لینک جوین تلگرام است در یک زمان مشخص و بطور همزمان بنر تبلیغاتی شما در این کانالها قرار میدهیم.

۱-ب ) روش مشاهده بازدید تبلیغ در تلگرام

روش مشاهده بازدید بنر تبلیغاتی شما در تلگرام بسیار ساده است. بلافاصله پس از انتشار تبلیغات شما در تلگرام , سازین برای شما بنرتان را ارسال میکند و همانند یک پست شما افزایش بازدید را در بخش پایینی بنر تبلیغاتی خود مشاهده میکنید.

۱-ج ) روش افزایش بازده تبلیغات در تلگرام

برای جذب عضو بیشتر و بازدید بالاتر در کانال تلگرام خود باید به طراحی تصویر , طراحی متن تبلیغاتی , ساخت لینک جوین و تصمیم برای درج تلفن یا آی دی ارتباط تلگرامی دقت کنید. متن جذاب و تصویر زیبا در یک بنر میتواند عضو تلگرامی را از هر رسانه دیگری بهتر جذب کند .

در سازین بخوانید:  روانشانی جذب مشتری

تکرار تبلیغ همزمان در کانالهای تلگرامی به شما توصیه میشود و این نه به خاطر درآمد ما بلکه به دلیل اینست که فقط ۲% از مخاطبان در هر تبلیغاتی وقتی برای اولین بار تبلیغ را مشاهده میکنند با شما تماس میگیرند و ۵% مخاطبان هدف شما در مرتبه دوم و در نهایت ۸% از مشتریان آینده شما با دیدن متوالی ۳ مرتبه تبلیغ شما در یک رسانه به مشتری شما تبدیل میشوند.

۱-د ) سفارش تبلیغات گسترده در تلگرام

برای سفارش تبلیغ گسترده در کانال تلگرام کافیست با واحد فروش سازین تماس حاصل نمایید و یا از طریق شماره تلفن ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ از طریق تلگرام بصورت ۲۴ ساعته درخواست سفارش خود را به همراه تگ کانال و متن و بنر تبلیغاتی خود ارسال نمایید… سفارش تبلیغات در تلگرام

 

۲- ارسال نوتیفیکیشن

با اضافه شدن سیستم نوتیفیکیشن در گوشی های هوشمند ، کلیه رخدادها در زمان به دست نداشتن تلفن هوشمند نظیر پیام‌های دریافتی، دانلودها و غیره از طریق یک نوار در قسمت بالایی تلفن که کاربر به صورت کشویی قادر به دسترسی به آن است به نمایش درخواهند آمد.

خدمات پوش‌ نوتیفیکیشن روشی نوین در ارسال پیغام است که حتی اگر کاربر از اپلیکیشن شما استفاده هم نکند، پیغام شما را دریافت می‌کند.ارسال نوتیفیکیشن | تبلیغ در اپلیکیشن موبایل در این روش آیکون و پیغام شما در نوار وضعیت تلفن همراه کاربر نمایش داده می‌شود.

پوش نوتیفیکیشن در تلفن همراه هوشمند، جزو تبلیغات زودبازده محسوب می‌شود. کاربردهای ارسال نوتیفیکیشن همانند سایر ارسال پیام تبلیغاتی انجام میگیرد با این تفاوت که به کاربرانی انجام میگیرد که یک اپلیکیشن موبایل پرطرفدار را نصب کرده باشند.

۲-الف ) روش تبلیغات از طریق پوش نوتیفیکیشن

ارسال تبلیغات به روش پوش نوتیفیکیشن به گروههای خاصی از اپلیکیشن ها انجام میشود . اپلیکیشن های تخصصی مانند اپلیکیشن های مهندسی , اپلیکیشن های پزشکی , حقوقی , اقتصادی , علمی و یا اپلیکیشن های بازی , تفریح و سرگرمی , شعر و ادبیات و … سایر موضوعات متداول و بطور معمول پس از سفارش نوتیفیکیشن , کارشناسان تبلیغات سازین روی شیوه ارسال , نوع اپلیکشن ها و تعداد کاربران فعال روی اپلیکیشن به سفارش دهنده تبلیغات مشاوره رایگان میدهند.

۲-ب ) هزینه پوش نوتیفیکیشن

ارسال انبوه تبلیغات شما به نصب کنندگان برنامه های موبایلی به عنوان بهترین شیوه تبلیغات اینترنتی یا همان تبلیغات در تلفن همراه شناخته شده است و علاوه بر رساندن سریع پیام تبلیغاتی خود به مخاطبان میتوانید از مزیت های این نوع تبلیغات استفاده کنید. یکی از ویژگی های ارسال نوتیفیکیشن , امکان جذب ممبر واقعی کانال تلگرام شماست .

در سازین بخوانید:  بهترین صفحات تماس با ما در وب سایت ها را بشناسید!

بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی و واسطه های سفارش گیرنده تبلیغات از سرویس نوتیفیکیشن برای افزایش عضو کانال تلگرام استفاده میکنند که مسلما روشی کم هزینه , استاندارد و تاثیرگذار است.

۲-ج ) سفارش ارسال نوتیفیکیشن

سفارش ارسال نوتیفیکیشن بسیار ساده است. کافیه در پورتال سازین ثبت نام کنید و سپس بصورت گفتگوی آنلاین یا تلفنی نسبت به روش ارسال متن تبلیغاتی , عکس و لینک و نحوه پرداخت سفارش مطلع شوید. به دلیل ارتباط این نوع از تبلیغات موبایلی با اپلیکیشن های پیامرسان پیشنهاد میکنیم عضو ” کانال تلگرام سازین ” شوید و سپس با ID ادمین کانال جهت مشاوره در ثبت سفارش پوش نوتیفیکیشن تماس حاصل نمایید

۳- تبلیغات در اپلیکیشن های موبایلتبلیغات در تلگرام

اپلیکیشن های موبایل به ابزاری کارآمد برای زندگی کاری و شخصی تبدیل شده است. تمرکز کاربران در حین استفاده از یک اپلیکیشن با هر موضوعی تفاوت و ویژگی این ابزار تبلیغاتی نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی است. در لحظه ای که کاربر از برنامه کاربردی موبایل استفاده میکند بهترین زمان برای نمایش تبلیغات شماست . 

استفاده از این امکان بی نظیر برای اطلاع رسانی و انتقال پیام تبلیغاتی شما بسیار ساده و البته این تصمیم برای شما بسیار هوشمندانه است. نگران ساخت کمپین تبلیغاتی در اپلیکیشن ها یا عدم شناخت کافی نسبت به برنامه های موبایلی نباشید. کارشناسان تبلیغاتی یک شرکت تبلیغات موبایلی وظیفه دارند بهترین پیشنهاد را برای تبلیغات در اپلیکیشن ها به شما بدهند.

۳-الف ) روش تبلیغات در اپلیکیشن های کاربردی

تبلیغات در اپلیکیشن ها به دو روش تبلیغات متنی و تبلیغات تصویری انجام میشود و پس از مشاهده تبلیغات شما در اپلیکیشن ها , مخاطب با اشاره و لمس تبلیغات شما به لینک اختصاصی شما وارد میشود . این لینک میتواند لینک فروشگاه آنلاین , لینک کانال تلگرام , لینک صفحه شما در شبکه اجتماعی باشد که در نهایت پس از ورود به صفحه هدف سایر مراحل مربوط به معرفی خدمات و محصولات شما و جذب مخاطب بر عهده رسانه شما خواهد بود.

در سازین بخوانید:  مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی

روش مناسب برای تبلیغات در موبایل کدام است؟

روشهای تبلیغات موبایلی برای تمام کسب و کارها از سایر روشهای متداول و قدیمی بهتر است. قیمت پایین تبلیغات موبایلی و بازده و جذب مخاطب از ویژگی های بارز تبلیغات در شبکه موبایلی محسوب میشود و صاحبان کسب و کارهای ایرانی و خارجی برای جذب مشتری جدید و یافتن بازارهای جدید از تمام شیوه های تبلیغات در تلفن همراه با بودجه مشخص ماهانه استفاده میکنند.

قصد گیج کردن شما را نداریم ,پس پیشنهاد میکنیم اگر بودجه تبلیغات شما محدود است قبل از هر کار ابتدا در پورتال کاربران سازین , ثبت نام و سپس برای شروع تبلیغات بودجه خود را مشخص کنید و با مشاورین تبلیغات و بازاریابی سازین تماس حاصل نمایید .

منبع: دپارتمان تبلیغات آنلاین سازین نویسنده: اردوان سیجانی

شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را در موبایل خود ذخیره کنید و از طریق تلگرام مشاوره آنلاین دریافت کنید یا از طریق بخش ” تماس با ما ” در ساعات اداری از کارشناسان بازاریابی و تبلیغات سازین مشاوره دریافت نمایید.

 

ارسال نوتیفیکیشن

تبلیغات در اپلیکیشن

 ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی