تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی

پرداخت هزینه تبلیغات بر اساس تعداد بازدید محتوای تبلیغاتی یا صفحه فرود سایت شما خواهد بود

در تبلیغات بازدیدی ،  شما فقط بابت کسانی هزینه خواهید کرد که تبلیغ شما را دیده‌اند و این هزینه فقط چند ریال است. این نوع تبلیغات جدا از نحوه پرداخت، دو مزیت بزرگ دیگر نیز دارد: اول اینکه تبلیغات بازدیدی دارای گزارش دقیق میباشد .

دوم اینکه تبلیغات بازدیدی شما میتواند هدفمند باشد , یعنی میتوانید مکان و موضوع تبلیغات را با اندکی هزینه بیشتر انتخاب کنید.
نمایش تبلیغات شما باهر روشی که انجام شود سطح کیفی بالاتر متوسط دارد و همین نکته بازده تبلیغات بازدیدی را افزایش میدهد.

تبلیغات هدفمند | تبلیغات بازدیدی | تبلیغات کلیکی

جدیدترین روشهای تبلیغاتی بازدیدی

افزایش عضو کانال تلگرام | افزایش عضو گروه تلگرام

تبلیغات بازدیدی تلگرام

قیمت پایه هر بازدید 25 ریال
انتخاب موضوع : 20 ریال
انتخاب موقعیت مکانی: 20 ریال

100 +
ظرفیت افزایش بازدید
تبلیغات بازدیدی سایت

تبلیغات بازدیدی سایت

هر 1000بازدید حدود 400 تومان
انتخاب موضوع: 100تومان
انتخاب موقعیت مکانی: 100 تومان

100 +
ظرفیت افزایش بازدید
نوتیفیکیشن | ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی | پیام انبوه به موبایل

ارسال نوتیفیکیشن انبوه

هر پیام حدود 15 ریال
امکان انتخاب مکان و موضوع
گزارش از تعداد کلیک و بازدید ها

100 +
ظرفیت ارسال نوتیفیکیشن

 

آنچه در تبلیغات بازدیدی اتفاق می افتد

تبلیغات بازدیدی بهترین شیوه برای برندسازی و کسب شهرت کسب و کارها و رسانه هاست. فرقی نمیکند موضوع رسانه شما چه باشد شما با هزینه ای اندک و مطابق بودجه تبلیغاتی تان میتوانید محتوای تبلیغات خود را به هزاران و میلیون نفر نشان دهید و نام و نشان تجاری و خدمات خود را در ذهن مخاطبان حک کنید.

ویژگی دیگر تبلیغات بازدیدی هدفمندی آن است. اگر قصد افزایش رتبه سایت یا بهینه سازی سایت تان را داشته باشید یا بخواهید اقدام به جذب عضو و یا نصب نرم افزار یا حتی خرید اینترنتی داشته باشید میتوانید با تعیین هدف های موضوعی و موقعیت مکانی به این اهداف برسید.

تبلیغات بازدیدی با هدف افزایش رتبه سایت
تبلیغات بازدیدی با هدف افزایش فروش اینترنتی
تبلیغات بازدیدی با هدف برندسازی و کسب شهرت
تبلیغات بازدیدی با هدف بهینه سازی سایت برای جستجوگرها
تبلیغات بازدیدی با هدف معرفی اطلاع رسانی از اخبار جدید
تبلیغات بازدیدی معرفی محصول یا خدمتی خاص بصورت گسترده

کلیه سوالات خود را طی24ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره 09355325040 را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط 24ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از 12ظهر تا 21شب میباشد.

روشهای تبلیغات اینترنتی متنوع و البته هر کدام نسبت به هدفی که کسب و کار دارد تاثیرگذاری خاص خود را دارد. توصیه ما برای انتخاب شیوه مناسب تبلیغات به کسب و کارها معمولا تعیین هدف و بودجه قبل از سفارش تبلیغات است.

هدف شما افزایش فروش است ؟
هدف تان افزایش عضو است ؟
هدف تان برندسازی و کسب شهرت است؟
هدف تان افزایش رتبه سایت و تاثیرگذاری روی سئو است ؟

در تبلیغات بازدیدی شما بابت بازدیدی که از تبلیغات تان میشود هزینه پرداخت میکنید ولی در تبلیغات کلیکی شما به ازای کلیک هاییکه روی لینک موجود در تبلیغ تان میشود هزینه پرداخت میکنید.

تبلیغات بازدیدی ارزان قیمت و قابلیت پخش گسترده تری دارد و ممکن است با سفارش تبلیغات بازدیدی حتی تعداد کلیک هاییکه روی لینک شما میشود بصرفه تر از حالتی باشد که شما تبلیغات کلیکی سفارش میدهید. در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق گفتگوی تلگرامی یا آیکون گفتگوی آنلاین سایت , سوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین ما به شما پاسخ دهند.
اگر در همان لحظه پاسخ دریافت نکردید نگران نباشید کافیست چندساعت بعد مجددا به صفحه چت سایت مراجعه کنید تا پاسخ خود را مشاهده کنید.

طراحی بنر تبلیغاتی را میتوانید را پس از سفارش پلان تبلیغاتی مورد نظرتان از طریق آی دی تلگرام sazinco_ir@ به سازین سفارش دهید.
به ازای هر 500 هزارتومان پرداخت , یک بنر تبلیغاتی برای شما بصورت رایگان طراحی خواهد شد.

تبلیغات بازدیدی در تلگرام یا تبلیغات بازدیدی سایت ها دارای شمارشگر دقیق بازدید بوده و در صورتیکه یک کاربر چندین بار تبلیغ شما را مشاهده نماید در گزارش فقط یکبار محاسبه خواهد شد.
به جز گزارش بازدیدی که ممکن است مشترک در اختیار داشته باشد کمی بعد از شروع سفارش در صورتحساب آنلاین صادر شده در سایت ردیفی با عنوان بازدید ها و کلیک ها فعال میشود که بصورت مداوم تا پایان سقف بازدید سفارش داده شده بروزرسانی میشود.