بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران

بهترین شرکت های طراحی وب سایت

واقعا بهترین شرکت های طراحی وب سایت چه ویژگی باید داشته باشد و چطور میتوانید یک شرکت طراحی وب حرفه ای را بیابیم !؟

کارفرمایان و مشتریان خدمات طراحی سایت همیشه به دنبال شرکت های طراحی سایت ی می گردند که به بهترین نحو خواسته های آن ها را برآورده کنند. امروزه داشتن یک وب سایت یک کار فانتزی نیست و کسب و کارها برای معرفی هرچه بیشتر خود نیاز به داشتن یک وب سایت کارآمد هستند که بتوانند خدمات و محصولات خود را به خوبی در آن معرفی کنند.

 

قبل از هر چیز هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید.

قبل از تصمیم به انتخاب شرکت طراحی سایت هدف خود را از راه اندازی سایت مشخص کنید تا بتوانید بسته به معیار هایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید. هرگز نمی توان شرکتی را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی کرد، این شما هستید که می بایست با توجه به هدفی که دارید فاکتور های مختلفی را در انتخاب شرکت طراحی سایت در نظر بگیرید.

بهترین شرکت طراحی سایت را چطور پیدا کنیم ؟

خیلی از مواقع نتایج صفحه اول جستجوی گوگل برای عبارت طراحی سایت ، شامل بهترین شرکت های طراحی سایت نیست!

جستجوگرهایی مثل گوگل صرفا ابزاری برای یافتن شرکت طراحی سایت خواهند بود که معمولا چند صفحه اول گوگل شرکت های طراحی وب ی را برای شما پیدا میکند که قیمت های طراحی سایت شان نامتعارف با بازار و گاها بسیار بالاست.

معمولا مشتریان اولین کاری که برای پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت انجام می دهند جستجوی عبارت طراحی سایت در گوگل است و با اعتماد کاملی که به گوگل دارند نتایج پیشنهادی آن را ملاک تصمیم گیری خود می کنند. بهتر است بدانید این بدترین راه برای انتخاب مجری وبسایتتان است.

شرکت های طراحی سایت بر اساس تواناییشان، توسط موتورجستجو رتبه دهی نمی شوند، بلکه نتایجی که گوگل به شما نمایش می دهد تنها نتایجی است که از نظر گوگل بیشتر درباره طراحی سایت است. این یعنی هرگز کیفیت خدمات طراحی سایت را گوگل نمی تواند بسنجد و این شما هستید که باید از میان این شرکت های طراحی سایت بهترین را انتخاب کنید.

به کیفیت وب سایت خود آن شرکت طراحی سایت نگاه کنید.

شرکت های طراحی سایت تمام توانایی خود در طراحی سایت را در طراحی وب سایت خودشان به کار می گیرند. اگر یک شرکت طراحی سایت، خود وبسایتی آشفته داشته باشد این یعنی وب سایتی که به شما تحویل خواهد داد کیفیتی کمتر یا مساوی با وب سایت خودش خواهد داشت. اولین نمونه کار، طراحی سایت خود شرکت طراحی سایت است.

  • آیا وب سایت آن شرکت دارای یک گرافیک خلاقانه، مدرن و کارآمد است؟

  • مثلا اگر قصد طراحی یک فروشگاه آنلاین را دارید، آیا محتوا و چینش صفحات وب سایت آن شرکت، شما را در جهت کسب اطلاعات بیشتر برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروشگاه آنلاین مورد نظرتان راهنمایی می کند؟

  • آیا رسیدن به مطلب موردنظر در وب سایت آن شرکت آسان است؟ برای پیدا کردن مطلبی دچار سردرگمی نمی شوید؟

نمونه کارهای طراحی سایت آن شرکت را ملاحظه کنید.

یک شرکت طراحی سایت خوب باید صاحب تجربه باشد. به این معنی که اگر تجربه کافی در اجرای پروژه های مشابه وب سایت مورد نظر شما نداشته باشد پس کار با آن شرکت برای شما یک ریسک محسوب می شود. بهترین نمونه کارهای شرکت ها را ببینید و کیفیت آن ها را با کیفیت مطلوب خودتان مقایسه کنید.

یک شرکت طراحی سایت خوب یک بخش فروش منظم و حرفه ای دارد.

بهترین شرکت های طراحی وب سایت ایران
بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران

 

در سازین بخوانید:  چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

فرض می کنیم شما با یک شرکت طراحی سایت تماس گرفته اید و خواسته خود را مطرح کرده اید. کارشناس فروش آن شرکت باید آگاهی کامل جهت پیشنهاد بهترین راهکارها در زمینه پروژه شما را داشته باشد. به گفته دیگر تسلط و دانش یک شرکت طراحی سایت در تسلط و دانش کارشناس فروش آن شرکت متبلور می گردد. تا شما بتوانید بر اساس نیازمندی های خود و همچنین مشاوره و راهنمایی های کارشناسان بهترین تصمیم را برای انتخاب طرح و امکانات مورد نیازتان انجام دهید.

به طور خلاصه می توان گفت کارشناسان فروش یک شرکت طراحی سایت باید بتوانند تمام سوالات و نیازمندی های مشتریان را به هنگام مشاوره پاسخ دهند.

به گسترش پذیری وب سایت خود فکر کنید. آیا شرکت مورد انتخاب شما توانایی گسترش وب سایت شما در آینده را دارد؟

  • بگذارید چند مثال بزنیم: شما یک وب سایت تک زبانه فارسی را سفارش می دهید و در چشم انداز خود قصد دارید چند ماه بعد نسخه انگلیسی آن را نیز راه اندازی کنید. باید بپرسید که راهکار آن شرکت برای راه اندازی نسخه انگلیسی وب سایت شما چیست.
  • شما اکنون قصد راه اندازی وب سایتی را دارید که فقط به معرفی محصولات شما بپردازد. اما در آینده می خواهید به همین وب سایت امکانات فروش محصول را نیز بیفزایید. فروش محصول شامل یک مدیریت مالی قوی، اتصال به درگاه های بانکی، صدور پیش فاکتور، فاکتور، سبد خرید و … می باشد. آیا آن شرکت توانایی تبدیل همین وب سایت و گسترش آن به یک وب سایت فروشگاهی را دارد؟
  • برای شما یک وب سایت که شامل یک فرم تماس است طراحی می شود. چند ماه بعد تصمیم می گیرید امکانی به وبسات خود اضافه کنید که هنگام ثبت تماس توسط بازدیدکنندگان برای شما پیامک ارسال شود.
    بنابراین شما باید شرکت طراحی سایت مورد انتخابتان را از نظر توانایی فنی مورد بررسی قرار دهید و بپرسید که آیا قابلیت افزودن چنین امکاناتی را به سایت شما دارد یا خیر و با چه هزینه ای این امکان را اضافه می کند.
معمولا شرکت های طراحی سایتی که با سیستم های Open Source خارجی به طراحی وب سایت شما می پردازند از نظر فنی توانایی افزودن امکانات اختصاصی به وب سایت شما را ندارند.

وب سایت های حرفه ای محیط مدیریت کاربر پسندی دارند.

مرحله بعد از طراحی و راه اندازی یک سایت ، پشتیبانی، نگهداری و مدیریت سایت می باشد. محیط مدیریت وب سایت می بایست طوری طراحی شود که هر فردی با آشنایی اندک نیز بتواند وب سایت را مدیریت نماید. محیط سایتساز فارسی که البته ممکن است شرکتی , سازمانی یا تجاری , خبری یا فروشگاهی باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
در واقع اغلب سایت های حرفه ای مدت زمان طولانی و حتی دائمی را در کنترل پنل مدیریت محتوای سایت شان سپری میکنند .
پس آموزش طراحی وب با سایتساز فارسی هم اهمیت ویژه ای دارد . از روش آموزش حضوری طراحی وب , ابزار آموزش از راه دور مانند سامانه گفتگوی آنلاین , سامانه تیکتینگ , پاسخگویی ایمیل , پاسخگویی تلفنی و … و کارکرد هر کدام و اینکه آموزش طراحی وب با سایتساز رایگان است یا هزینه ای جداگانه دارد اطمینان حاصل کنید.

 

در سازین بخوانید:  بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

به هزینه های طراحی سایت دقت کنید.

هزینه ای که برای طرای سایت پرداخت می کنید، باید با امکاناتی که در یافت می کنید مطابقت داشته باشد. قیمت بالا و نجومی هیچگاه نشانه کیفیت بالای یک محصول نیست! از طرفی نیز، هرگز نباید فریب هزینه های پایین شرکت های طراحی وب سایت را بخورید. دقت کنید که امکاناتی که دریافت می کنید باید ارزش هزینه درخواستی از طرف شرکت طراحی سایت را داشته باشد.

 

بهترین شرکت های طراحی وب سایت ایران

 

بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران
بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای پشتیبانی منظمی دارد.

در پایان باید اشاره کنیم که در کنار همه فاکتورهایی که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید مورد نظر قرار دهید، پشتیبانی آن شرکت طراحی سایت از شما بسیار مهم است. دانستن اینکه یک شرکت طراحی سایت از بخش پشتیبانی منظمی برخوردار باشد و شرایط پشتیبانی آن شرکت چگونه باشد موجب می شود راحت تر تصمیم گیری کنید.

مواردی که مطرح شد، نکات بسیار مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت می باشد، همانطور که گفتیم هرگز نمی توان یک شرکت را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت معرفی کرد زیرا معیار ها و سلیقه های افراد با هم متفاوت است.

فهرست شرکت های طراحی سایت ایران

برای مشاهده فهرست کامل شرکت های طراحی وب ایران و مطالعه قابلیت ها , ویژگی ها و نظر مشتریان راجع به هرکدام از شرکت های طراحی وب روی   ”  فهرست بهترین شرکت های طراحی وب سایت ایران ” کلیک کنید. سایت کلیه شرکت های طراحی داخل این فهرست بررسی شده و در یک صفحه براحتی میتوانید مزایا , معایب و متوسط قیمت طراحی وب شرکتی توسط شرکت ها را بررسی کنید.
با مطالعه نظر کاربران میتوانید تا حد زیادی با کیفیت طراحی وب شرکت ها آشنا شوید و حتی در صورت نیاز میتوانید نظرتان را درباره شرکت طراحی وب یا نیازتان را برای طراحی سایت در فرم پایین صفحه اعلام کنید.

رپورتاژ آگهی و ثبت سایت

 

چطور از شرکت طراحی وب سایت شکایت کنم ؟

در مقاله ای جداگانه بطور کامل درباره اختلافات حقوقی میان مشتری و شرکت های هاستینگ ,  اختلافات حقوقی مشتری و شرکت های طراحی و اختلافات مشتری و شرکت های تبلیغات اینترنتی پرداخته ایم و مرجع رسیدگی و داوری اینگونه دعواها بر سر راه اندازی سایت و خدمات وب سایت را معرفی کرده و مشاورینی را برای این امور معرفی کرده ایم . با این جهت آگاهی از نقش ثبت نظرات مشتریان شرکت های طراحی وب در وب سایت سازین توضیح مختصری میدهیم :
یکی از بهترین شیوه های انتخاب شرکت های طراحی وب بررسی نظرات مشتریان شرکت های طراحی است. حتی خود شما به عنوان خریدار نظرتان برای سایرین حائز اهمیت است. البته غافل نشویم که معمولا مشتریانی بیشتر انگیزه ثبت نظر را دارند که اولا تعدادشان بسیار اندک است و ثانیا به مرز شکایت از شرکت طراحی وب رسیده اند.
در واقع ثبت یک یا دو نظر خاص در مورد یک شرکت طراحی وب نمیتواند گویای کمی و کیفی سرویس طراحی وب سرویس دهنده باشد با این حال در حین ثبت نظرات خود حتما نام وب سایت , ایمیل صاحب وب سایت و تلفن صاحب وب سایت را اعلام کنید چراکه از تخریب بی جهت برندهای مشهور در طراحی وب معذوریم .

 

در سازین بخوانید:  استارتاپ ویکند چیست؟

سخن پایانی درباره بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران

آنچه بالاتر گفتیم نشان میدهد مهمترین اصل در انتخاب شرکت های طراحی وب , رضایت حداکثری مشتریان طراحی سایت اینگونه شرکت هاست. ولی مشتریان شرکت های طراحی وب را چطور در کمترین زمان ممکن پیدا کنیم و چطور از نظرشان آگاه شویم.
اینکار کمی دشوار است چراکه باید وب سایت تک تک شرکت ها شده و از فهرست مشتریانشان برخی را انتخاب و در نهایت با چند مشتری تماس بگیرید تا از نظرشان آگاه شوید, با این حال راه ساده تری هم هست. 
شما میتوانید نیاز طراحی وب خود را فراخوان دهید و با کارشناس فروش طراحی وب مکالمه کنید و تمام سوالاتتان را درباره راه اندازی سایت تان بپرسید . شک ندارم با تماس تلفنی با واحد فروش طراحی وب بسیاری از شرکت ها , تنها دو تا سه انتخاب در فهرست شرکت های ساخت سایت برای شما باقی می ماند.
متاسفانه برخی شرکت های طراحی سایت اطلاعات پایه فنی برای راه اندازی سایت ها ندارن و تنها فروشنده چند پکیج آماده ساخت سایت هستند. همین نقطه ضعف بهترین روش ارزیابی شرکت های طراحی سایت است.
شیوه دیگر مشاهده رنکینگ شرکت های طراحی وب در ایران است. البته سایت هایی برای رتبه بندی شرکت های طراحی سایت در ایران وجود ندارد با این حال میتوانید به فهرست بهترین شرکت های طراحی وب مراجعه کنید و مزایا و معایب طراحان سایت ایران را ارزیابی کنید.

 

بهترین وب سایت های ایران

بهترین استارت آپ های ایرانی

بهترین صفحات در شبکه های اجتماعی

 

 

 

 

 

 

تهیه و انتشار : دپارتمان طراحی وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *