بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

مدیران صفحات حرفه ای اینستاگرام طبق تجربه و وقتی که صرف رشد پیج اینستاگرامی خود کرده اند به این نتیجه رسیده اند که بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام ساعاتی است که در ایران اوج مصرف اینترنت قلمداد میشود و اصطلاحا ساعات پیک اینترنت نامیده میشود.

زمان انتشار و تکنیک های توصیه شده

انتشار پست جذاب با محتوای تازه اگر در ساعات اوج ترافیک اینترنت و با هشتگ های پرطرفدار انجام شود تاثیر بسزایی در جذب فالوور هدفمند برای صفحه اینستاگرام خواهد داشت , اما چطور ؟ اینکه خودتان در زمان های خاصی بخواهید پست هایی را آماده کنید و در همان زمان اوج ترافیک بخواهید اقدام به انتشار پست نمایید بشکل مداوم کمی سخت است. اغلب پیج های اینستاگرامی موفق برای مدیریت صفحات اینستاگرام خود یا از یک مدیر با تجربه برای مدیریت شبکه اجتماعی شان استفاده میکنند که مسلما استفاده از تجربه یک مدیر رسانه های اجتماعی میتواند در بهینه سازی صفحه اینستاگرام شما , تنظیمات صحیح و البته استفاده از تمام تکنیک ها , ابزار و فناوری های روز مرتبط با آن شبکه اجتماعی موثر باشد ,

و یا با استفاده از برنامه های واسط مثل ربات همه کاره اقدام به انتشار پست هایشان بصورت خودکار و در زمان دلخواه میکنند. ربات اینستاگرام قابلیت های بیشماری دارد که یکی از آنها انتشار پست زماندار بصورت خودکار است. در این حالت شما پست هایتان را در هر ساعت از شبانه روز آماده میکنید و از طریق ربات آنرا بصورت فایل اتچ بهمراه متن کپشن مناسب روی زمان دلخواهتان تنظیم میکنید. خیالتان راحت باشد, مابقی کارها را ربات انجام میدهد.

خوبی استفاده از ربات های همه کاره اینستاگرام اینست که مدیر صفحه اجتماعی عکس نوشته , ویدئو و یا تصاویر خود را در زمان آزاد و دلخواه خود طراحی کرده و تمام پست ها را یکی یکی در ربات با تاریخ تنظیم میکند و بعد , خود ربات اینستاگرام یکی یکی پست ها را در همان زمانی که تنظیم شده در صفحه اینستاگرام شما منتشر خواهد کرد. تنظیمات ربات اینستاگرام

زمان ارسال عکس و فیلم

طبق بررسی های آماری و البته بررسی های ما ؛ از ساعت 10 تا 12 ظهر و 12 تا 13 ظهر و عصرها از ساعت 17 الی 19عصر و از ساعت 20 الی 23 ساعات اوج ترافیک اینترنت است . این ساعت شامل تمام روزهای هفته به جز شنبه هاست . روزهای شنبه ترافیک کمتری در شبکه های اجتماعی شاهد هستیم و البته روزهای تعطیل هم معمولا ساعت اوج صبح ها حذف میشود و شب ها هم بجای 23 ساعت 22:30 محسوب میشود .

هدفمندی پست ها در اینستاگرام

انتشار پست در زمان های خاص نوعی هدفمندکردن پست ها محسوب میشود ولی شیوه های دیگری مانند استفاده از هشتگ های پرطرفدار و یا برخی ترفندهای اینستاگرامی میتواند به افزایش بازدید و لایک بالای یک پست کمک کند. در بخش آموزش اینستاگرام و آموزش شبکه اجتماعی مقالات متعددی را برای هدفمندتر کردن پست های اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی بصورت روزانه منتشر کرده ایم که میتواند کمک موثری در افزایش فالوور های هدفمند شما و در نهایت برندسازی و کسب شهرت برای صفحه اینستاگرام شما موثر باشد.

تبلیغات برای پیج اینستاگرام

ربات اینستاگرام : از آنجاییکه زمان انتشار پست باید در ساعات اوج ترافیک کاربران کشور ایران باشد بنابرین از هر روش تبلیغاتی که برای جذب فالوور و تبلیغات استفاده میکنید باید در محدوده همین ساعات باشد. بطور مثال اگر از ربات ارسال تبلیغ اینستاگرام استفاده میکنید باید فالو کردن ها با هدف فالو بک یا لایک کردن یا ارسال دایرکت و خلاصه تمام فعالیت های ربات سازین را در همین ساعات اوج ترافیک اینترنت انجام دهید تا بهترین بازده را از آن خود کنید. این برای شما دو حسن دارد , اول آنکه بهترین نتیجه از ربات اینستاگرامی خود میگیرید و دوم آنکه اینستاگرام فعالیت ربات ها را بررسی میکند و اگر ربات شما بصورت 24ساعته فعال باشد و مدام در حال فالو کردن صفحات گوناگون و آنفالو باشد اینستاگرام این فعالیت را به عنوان ربات شناسایی و در نهایت حساب اینستاگرامی شما بلاک خواهد شد.

تنظیمات ربات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام : بسیاری از صفحات تجاری اینستاگرام برای تبلیغات شیوه تبلیغات کلیکی , تبلیغات بازدیدی و یا تبلیغات در همان شبکه اجتماعی و در صفحات پر فالوور را میپسندند. شاید هزینه اینگونه تبلیغات بالاتر باشد ولی بهترحال بازده بالاتری دارد . یکی از شیوه های افزایش فالوور اینستاگرام و تبلیغ انتشار پست تبلیغاتی شما در صفحات اینستاگرامی با تعداد فالوور های بالاست. از استوری ها هم غافل نشوید. اینستاگرام امکان لینک گذاری در استوری را فراهم کرده و این یک فرصت برای جذب فالوور و تبلیغات داخلی در این شبکه اجتماعی است.

تبلیغات در اینستاگرام

بهتر است تنظیمات ربات خود را به یک متخصص بسپارید

اگر میخواهید اینستاگرام بخاطر فعالیت خارج از قوانین صفحه شما را مسدود نکند بهتر است تنظیمات ربات اینستاگرام خود را به یک متخصص ربات بسپارید تا تمام تنظمیات و هدفگذاری های لازم را با توجه به وضعیت فعلی صفحه اینستاگرامی شما برایتان انجام دهد.

 

در سازین بخوانید:  چگونه یک کانال تلگرام موفق داشته باشیم ؟
ما را از نظرات خود درباره این مقاله آموزشی بی نصیب نگذارید. اگر صاحب یک صفحه اینستاگرامی هستید و میخواهید پیج تان در جستجوگر گوگل یا سایر جستجوگرها با واژه های خاصی جستجو شده و به مرور رتبه کلمات کلیدی تان در جستجوگرها افزایش یابد به شما توصیه میکنم صفحه اینستاگرام خود را در بخش بهترین صفحات اینستاگرام ایران به ثبت برسانید. کافیست روی لینک ” رپورتاژآگهی اینترنتی ” کلیک کنید .
همچنین کلیه کسب و کارهای اینستاگرامی میتوانند در بخش کامنت های مقالات اینستاگرام صفحه اینستاگرام خود را بصورت آگهی رایگان معرفی و تبلیغ کنند.

 

 

 

 

تهیه وانتشار : دپارتمان تبلیغات شبکه اجتماعی سازین