بانک موبایل به تفکیک محله های تهران و کرج| کد18

بانک شماره موبایل تهران | شماره موبایل به تفکیک کدپستی | شماره موبایل به تفکیک محله

سفارش آنلاین بانک شماره موبایل بسیار ساده است. کافیست در هر ردیف روی دکمه سفارش آنلاین کلیک کنید و در فرم سفارش کدبانک , عنوان بانک را وارد کرده و سپس با انتخاب مبلغ بانک ( در هر ردیف در جدول اعلام شده ) نسبت به صدور صورتحساب و پرداخت اینترنتی آن اقدام کنید.

جهت مشاوره کافیست خط 09355325040 را ذخیره کنید و از طریق پیامرسان های موبایلی سوال خود را مطرح کنید و یا با ما تماس حاصل نمایید.

بانک موبایل مشاغل رایگان, فقط به مشترکین پنل اس ام اس سازین ارائه میشود . مشترکین سامانه پیام کوتاه سازین براحتی وارد بخش ارسال انبوه پیامک در پنل خود شده و از میان مشاغل موجود ,بانک موبایل مورد نظرشان را انتخاب و برای ارسال پیامک به مشاغل اقدام مینمایند و تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت مینمایند. در صورتیکه مشترک تمایل به دانلود رایگان بانک موبایل داشته باشد کافیست به میزان 2 برابر تعرفه فروش بانک موبایل , سامانه پیامک خود را شارژ و از داخل سامانه پیامک یا از طریق سامانه گفتگوی آنلاین درخواست دهد تا فایل اکسل شماره موبایل مشاغل را دریافت نماید. اعتبار پرداختی مشترک برای ارسال sms استفاده میشود و هزینه ای بابت بانک موبایل دریافت نخواهد شد

پس از پرداخت صورتحساب مربوطه حداقل 1ساعت و حداکثر 24الی48ساعت برای دریافت فایل ( فرمت اکسل ) بانک شماره موبایل زمان مورد نیاز است. زمان دریافت فایل اکسل شما بستگی به بروزرسانی بانک موبایل مورد نظر دارد و اگر بخواهید سریعتر فایلی را که بروزرسانی نشده است را دریافت کنید کافیست به ما اطلاع دهید. گفتگوی آنلاین از طریق پیامرسان: 09355325040

خریدارن بانک شماره موبایل میتوانند در هر 6ماه با مراجعه به جدول گروه شغلی مورد نظر از بروزشدن شماره موبایل ها آگاه شوند. بروزرسانی از نظر ما یعنی حداقل 30درصد تغییر در حذف و اضافه شدن تعداد شماره ها اتفاق بی افتد. جهت دریافت بروزرسانی ها همان مبلغ اولیه از شما دریافت میگردد با 30% تخفیف دریافت میگردد. که البته فقط برای مشترکینی که یکبار فایل با همان کد وعنوان را خریداری کرده باشند قابل استفاده است. کد تخفیف بروزرسانی ها : umoff

به دلیل حجم سوالات مشترکین از ابزار آنلاین استفاده کنید. ایمیل: info@sazinco.ir کانال تلگرام سازین:  http://t.me/sazin چت / پیامک / تلفن  : 09355325040 تلفن : 02188419806

در سازین بخوانید:  بانک شماره موبایل مد و لباس | کد2
کد بانکعنوان شغلیتعدادقیمت(تومان)تاریخ بروزرسانیسفارش آنلاین
9-1بانک موبایل شهر تهران ( هر منطقه پستی ) همراه اولهر کدپستی30000دی 96سفارش آنلاین
9-2بانک موبایل شهر تهران ( تفکیک خیابان,میدان,کوچه) همراه اولهر محدوده20000دی 96سفارش آنلاین
9-3بانک شماره موبایل ( هرمنطقه شهرداری ) همراه اولهرمنطقه20000دی 96سفارش آنلاین
9-4بانک شماره موبایل به تفکیک کدپستی ( ایرانسل )هر کدپستی50000دی 96سفارش آنلاین
9-5بانک موبایل کرج به (تفکیک کدپستی)هر کدپستی15000دی 96سفارش آنلاین

نکات مهم :

– بانک موبایل شهرتهران بصورت یکجا ( همراه اول و یا ایرانسل ) بفروش میرسد و یا با تفکیک و انتخاب محله یا کدپستی یا منطقه شهرداری به دلخواه شما صورتحساب آن تنظیم میشود.
هر واحد از بانک موبایل با تفکیک منطقه شهرداری , کدپستی یا محله با ذکر نام دقیق و کددقیق محدوده مورد نظر امکان پذیر است. بطور مثال اگر قصد سفارش بانک موبایل محله ای را دارید حتما باید نام خیایان یا میدان یا کوچه را وارد کنید و دیگر فرقی نمیکند در آن محدوده چند شماره موبایل موجود باشد ولی برای سفارش یک کدپستی یا منطقه شهرداری بخصوص فایل مورد نظر را کامل و بدون تفکیک دریافت خواهید کرد. اگر بخواهید یک منطقه شهرداری یا کدپستی را به تفکیک محله ها یا کدهای پستی 10 رقمی داخل آن در اختیار داشته باشید حتما باید قبل سفارش با واحد فروش سازین با تلفن 09355325040 هماهنگ نمایید.
-شیوه قیمتگذاری بانک شماره موبایل شهرها , استان ها بصورت هر شهر یا هر محدوده پستی میباشد ,لذا بهتر است در صورتیکه تمایل به سفارش بانک شماره موبایل به تفکیک کدپستی و یا چند بانک موبایل دارید از طریق پیامرسان های متداول موبایلی مثل تلگرام با شماره 09355325040 گفتگوی آنلاین کرده و قبل سفارش مشاوره دریافت کنید.
– چنانچه قصد سفارش چندبانک موبایل بصورت همزمان را دارید کافیست در پورتال کاربران سازین ثبت نام نموده و سپس از طریق ارسال تیکت و یا چت موبایلی فهرست مورد سفارش خود را ارسال کنید تا مبلغ آن به شما اعلام شود و براحتی با ورود به حساب کاربری خود نسبت به افزایش وجه اقدام نموده تا صورتحساب و جزئیات شما پس ازآن صادر شود.