بانک شماره موبایل

بانک شماره موبایلبانک شماره موبایل مشاغل , بانک موبایل محله ها , بانک موبایل شهرها

بروزترین بانک شماره موبایل مشاغل به تفکیک شماره موبایل اصناف را در سرگروه های زیر مشاهده میکنید. با کلیک بر روی هر گروه کسب و کار زیر مجموعه های آنرا شامل تعداد شماره موبایل و تخصص مشاهده و تعداد و عنوان و قیمت آنرا مشاهده خواهید کرد. مشترکین پنل اس ام اس سازین از بانک شماره موبایل رایگان مشاغل و بانک شماره موبایل محله ها رایگان استفاده میکنند و شما نیز با عضویت در سامانه ارسال پیامک میتوانید هم اکنون از این ویژگی بهره مند شوید

 

 

 

 

روش سفارش بانک شماره موبایل
بانک شماره موبایل مشاعل و بانک موبایل محله های شهرهای کشور فقط برای مشترکین پنل اس ام اس سازین رایگان است و در صورتیکه از شرکت پیامک دیگری پنل پیامک تان را تهیه نموده اید بایستی اقدام به سفارش نمایید. برای سفارش کافیه روی گزینه خرید بانک شماره موبایل بزنید و مبلغ بانک موبایل مورد نظرتان را انتخاب نموده و سپس سایر مراحل سفارش را انجام دهید.
توجه !
برای سفارش شماره موبایل ها ابتدا مبلغ قابل پرداخت را خودتان انتخاب و سپس کد بانک و عنوان بانک موبایل را بنویسید و پس از پرداخت مبلغ سفارشتان در صورتیکه بانک موبایل بروز شده باشد حداکثر 12 الی 24ساعت برای دریافت فایل اکسل شماره موبایل ها زمان لازم است. جهت ارسال پیامک به مشاغل , ارسال پیامک به محله ها و یا ارسال از پیامک انبوه از دکل کافیست کلیک کنید.