افزایش ممبر تلگرام , چه تاثیری روی افزایش مشتریان دارد؟

افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام , چطور روی فروش تاثیر میگذارد؟!

افزایش ممبر واقعی تلگرام چه تاثیری روی کسب و کارتان دارد ؟ با افزایش ممبر تلگرام چقدر فروشتان افزایش می یابد ؟! بسیاری از صاحبان کانال های تجاری توقع دارند با افزایش ممبر واقعی تلگرام , مشتریان شان نیز افزایش یافته و عملا افزایش فروش اتفاق بی افتد. اینکه این توقع چقدر درست است یا غلط یا اینکه چطور ممکن است با افزایش ممبر یا افزایش فالوور برای یک پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام بهبود وضعیت کسب و کار اتفاق بی افتداین مقاله کوتاه را تا پایان بخوانید و هر کجا سوالی داشتید از طریق بخش نظرات یا بخش ارتباط با ما با کارشناسان تبلیغات و بازاریابی سازین تماس حاصل نمایید.

افزایش عضو کانال تلگرام | افزایش عضو گروه تلگرام
روش های افزایش فروش در تلگرام و اینستاگرام

اینها سوالاتی است که کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی در پیامرسان تلگرام یا حتی سایر پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای سفارش فالوور اینستاگرام یا سفارش ممبر تلگرام مطرح میکنند. در این مقاله کوتاه به شما پاسخ دقیقی میدهیم که تاثیر افزایش فالوور روی فروش چیست ؟ و از چند تجربه از کسب و کارها موفق که در حال تبلیغات مداوم در تلگرام هستند استفاده خواهیم کرد ؛

افزایش ممبر واقعی تلگرام چه تاثیری روی فروش دارد؟

مطمئنا نمی‌توانیم به این سوال پاسخ قطعی دهیم، زیرا این تاثیر به قدری کم است که نمی‌تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. شاید بپرسید چرا تاثیرگذاری آن کم است؟

خود را به عنوان یک کاربر تلگرام تصور کنید که مرتبا پیغام‌هایی برای عضویت در کانال‌های مختلف دریافت می‌کند. آیا تمام این کانال‌ها را به دقت بررسی می‌کنید و به عضویت آن‌ها در می‌آیید؟ قطعا شما و درصدی از کاربران کانال تلگرام را ترک میکنند یا از دریافت مکرر پیام های نوتیفیکیشن یا پاپ آپ کلافه خواهند شد!؟

افزایش ممبر اجباری هم ممکن است همین سرانجام را داشته باشد , در واقع اگر موضوع کانال شما تجاری باشد و قصد فروش محصول یا خدمتی را داشته باشید وقتی کاربران فعال تلگرام بدون اختیار خودشان توسط اپلیکیشن های غیر رسمی تلگرام به کانال اضافه شوند به احتمال زیاد ممکن است چنین واکنشی را داشته باشند.

اینکه افزایش ممبر اجباری یا افزایش ممبر اختیاری تلگرام برای چه موضوعاتی مناسب است و یا چطور میتواند مخاطب را به یک فالوور وفادار و علاقه مند تبدیل کنند کاملا به موضوع کانال تلگرام شما و البته تعداد دفعات عضویت این کاربر (ممبر) در کانال های گوناگون بستگی دارد ولی آنچه مشخص است افزایش ممبر کانال تلگرام تنها میتواند به کانال تلگرام شما اعتبار ببخشد تا کاربران جدیدی که به کانال مراجعه میکنند با مشاهده تعداد اولیه عضو کانال شما متوجه سابقه , اعتماد و البته اعتبار فعالیت اقتصادی شما در حوزه مربوطه شوند.

درباره اعضای کانال فیک هم تصور نمی‌کنیم توضیحی لازم باشد. اعضای غیر فعال یک کانال به هیچ‌وجه نمی‌توانند در کسب‌و‌کار شما تحولی ایجاد کنند. این روش از افزایش ممبر زمانی کاربرد دارد که بخواهید به دوستان و آشنایان‌تان پز بدهید یا اعتباری کاذب را به دست آورید. البته افزایش ممبر فیک تلگرام آنقدر فراگیر شده که حتی مخاطبان عادی بلافاصله بعد مراجعه به یک کانال تلگرام متوجه فیک بودن اعضا خواهند شد.

انواع روش های افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام چه کاربردی دارد !؟

همانطور که گفتیم افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام در چند حالت برای کانال های تلگرام موثر است . کانال های خبری , کانال های تفریحی و سرگرمی , کانال های آموزش عمومی ( نه تخصصی و تجاری ) و … خلاصه موضوعاتی که مخاطب هدفشان عموم کاربران است .

البته همانطور که بالاتر گفتیم بالابردن عضو واقعی نیز اگر مخاطب آن احساس نیاز کند و با محتوای جذابی مواجه شود در صورت تکرار و تداوم ممکن است روی برندسازی , کسب شهرت و حتی افزایش مشتری موثر باشد و کاربرد اعتبار بخشیدن آنهم نکته مهمی است که موجب شده اغلب کسب و کارها از شیوه های مختلف افزایش ممبر برای بالابردن عضو کانال تلگرام شان استفاده کنند.

ترفندهای تبلیغات برای فروش اینترنتی
راز موفقیت فروشگاه های اینترنتی در تلگرام

تجربه کانال تلگرام موفق در فروش محصولات

مدیر یک کانال تلگرامی با حدود 70هزار عضو که فروشنده موبایل و لوازم خانگی است میگویند روند افزایش ممبر تلگرام و تبلیغات تلگرام باید بطور مداوم , همزمان و هدفمند اتفاق بی افتد . او میگوید تمام راه ها را بطور جداگانه امتحان کرده و متوجه شده جلب اعتماد مشتریان قدیمی و جدید و استفاده از روش های تبلیغات تلگرام را مانند تبلیغات کلیکی تلگرام , تبلیغات بازدیدی تلگرام , رپورتاژ آگهی تلگرام و ارسال پیام انبوه به کاربران تلگرام را مطابق یک برنامه دوره ای و در فواصل زمانی معین انجام داده و او تمام این سرویس ها را برای افزایش فروش و کسب شهرت کسب و کارش لازم و ملزوم هم میداند.

این تجربه ساده و مهم بسیاری از کسب و کارها در شبکه های اجتماعی است استفاده همزمان از افزایش ممبر تلگرام و تبلیغات تلگرام است

شیوه های موثر تبلیغات در تلگرام

شیوه های تبلیغاتی در تلگرام که هم روی افزایش ممبر واقعی و هم روی افزایش مشتری موثر هستند سه دسته اند ؛

” تبلیغات کلیکی , تبلیغات بازدیدی و ارسال پیام انبوه به کاربران تلگرام ” در این روشها کانال های تلگرامی برای خود یک بنر تبلیغاتی حاوی تصویر , محتوای متنی و لینک عضویت را در اختیار نمایش دهنده تبلیغ قرار میدهند .

گزارش تبلیغات تلگرام نشان تعداد بازدید ها و البته کلیک هاییکه روی لینک انجام میشود را نشان میدهد و همین شیوه اثربخشی این نوع تبلیغات را نشان میدهد. در تبلیغات کلیکی کاربران محتوا و بنر تبلیغاتی شما را مشاهده میکنند و تنها کاربرانی که موضوع , محل و متن تبلیغاتی شما را متناسب با نیازشان ببینند روی لینک آن کلیک خواهند کرد. پس طراحی بنر تبلیغاتی تلگرام بسیار اهمیت دارد .

 

در سازین بخوانید:  روش راه اندازی کمپین تبلیغات اینترنتی موفق
روش های افزایش فروش اینترنتی
بهترین روش های تبلیغ برای فروشگاه اینترنتی | پنل افزایش ممبر تلگرام

از کمپین های تبلیغاتی برای افزایش ممبر و تبلیغات تلگرام استفاده کنید

پیشنهاد سازین برای کسب و کارهاییکه میخواهند افزایش ممبر و تبلیغات تلگرامی هدفمندی را داشته باشند , استفاده از کمپین های تبلیغاتی است . این کمپین ها متناسب با بودجه هفتگی یا ماهانه اتفاق می افتند و متناسب با اعتبار ریالی که توسط صاحب کانال تلگرامی در اختیار سازین قرار میگیرد افزایش ممبر با انواع روش های تبلیغاتی تلگرام همراه با گزارشات دوره ای طراحی میشود.

برای استفاده از کمپین تبلیغاتی کافیست از طریق لینک ثبت نام اقدام به ثبت نام نموده سپس با مشاورین تبلیغاتی سازین از طریق بخش تماس با ما اقدام به دریافت مشاوره نمایید تا متناسب با بودجه شما برایتان صورتحساب دوره ای صادر شود.

اگر سوالی دارید از طریق آیکون گفتگوی آنلاین پایین سایت از سازین بپرسید 🙂

 

 

 

 

منبع : دپارتمان تبلیغات شبکه اجتماعی سازین

 

 

افزایش فالوور اینستاگرامافزایش ممبر تلگرامافزایش فالوور توییترتبلیغات اینترنتیتبلیغات در موبایل | تبلیغات در شبکه اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *