روشهای جذب فالوور واقعی در اینستگرام

تبلیغات اینستگرام

خدمات تبلیغ در اینستگرام و شیوه های افزایش فالوور واقعی اینستگرام ؛

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. اینستاگرام برای برندها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه طبق آمار بیش از 20 میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می‌کنند. با توجه به بازدهی بسیار زیاد تبلیغات اینستاگرام ، ما شما را کمک خواهیم کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.

افزایش فالوور ایرانی در اینستگرام

جذب فالوور در شبکه اجتماعی اینستگرام برای شروع و حتی ادامه فعالیت یک کسب و کار اهمیت دارد ولی اینکه این فالوور ها واقعی باشند و حتی بشکلی هدفمند و اختیاری عضو رسانه اجتماعی شما در اینستگرام شوند مهمتر است . ارسال تبلیغ گسترده شما در اینستگرام به کاربران اینستگرام با تفکیک منطقه جغرافیایی , سن و جنسیت و یا موضوعاتی که آنها در موردش پست منتشر میکنند از جمله این روشهاست که بطور معمول این شیوه علاوه بر تاثیر تجاری جهت افزایش مشتری شما در افزایش فالوور واقعی صفحه شما در اینستگرام موثر است. اضافه کردن فالوور ها با تفکیک محدوده جغرافیایی از دیگر شیوه هاییست که به صفحه شما اعتبار میبخشد. البته این شیوه به دلیل اجباری بودن برای صفحاتی که تولید محتوای جذاب , هماهنگ و در مجموع پیج جذابی دارند کاربرد بیشتری دارد.

خدمات افزایش عضو واقعی برای صفحات اینستگرام توسط سازین انجام میشود. جهت سفارش این سرویس کافیست با واحد فروش سازین از طریق پیامرسان های موبایلی تماس حاصل نموده و لینک صفحه اینستگرام و تعداد عضو درخواستی خود را ارسال نمایید تا سایر مراحل سفارش افزودن فالوور انجام گیرد.

در سازین بخوانید:  ترفندهایی در شبکه اجتماعی که معجزه میکند

تبلیغات بازدیدی اینستگرام
تبلیغات بازدیدی اینستگرام

در این نوع تبلیغ، کلیپ 60 ثانیه‌ای شما همراه با متن ، با بیشترین اثر و الهام‌ بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود. در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود . در این شیوه پس از مشاهده محتوای ویدئویی شما صفحات مرتبط موضوعی توسط کارشناسان انتخاب و نمایش ویدئو شما آغاز میشود.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت ساعتی محاسبه می شود . دراین شیوه پکیج هایی به سفارش دهنده پیشنهاد میشود و در هر کدام تعداد از تاثیرگذارترین صفحات اینستگرام در آنها وجود دارد معرفی میشود با انتخاب و سفارش یکی از این پکیج ها تبلیغ شما مطابق مدت توافق شده به نمایش در میاید.

شیوه سفارش خدمات تبلیغاتی اینستگرام

جهت مشاوره و انتخاب گزینه مناسب با در نظر گرفتن روشهای فوق کافیست از طریق پیامرسان موبایلی تلگرام با کارشناسان فروش سازین طی 24ساعت شبانه روز در ارتباط باشید. شماره 09355325040 را در موبایل خود ذخیره کنید و یکی از پیامرسان های متداول درخواست خود را برایمان ارسال کنید. امکان دریافت مشاوره بصورت آنلاین از طریق گفتگوی آنلاین و یا ارسال تیکت یا ایمیل هم وجود دارد که البته در ساعات اداری بررسی و پاسخ داده میشود .
در درخواست مربوط به سفارشتان موارد مربوط به پست تبلیغاتی خود مانند ؛ تصویر ( عکس نوشته ) و یا ویدئو ( حداکثر 1 دقیقه ) بهمراه محتوای متنی پست تبلیغاتی خود را ارسال نموده و اعلام کنید که تبلیغات بازدیدی یا زمانی را انتخاب نموده اید تا پکیج های مربوط به کمپین تبلیغاتی شما اعلام شود.

در سازین بخوانید:  بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران

شیوه سفارش فالوور واقعی اینستگرام

برای سفارش فالوورهای واقعی اینستگرام هم کافیست لینک صفحه اینستگرام خود را همراه با تعداد فالوورهایی که میخواهید افزایش یابد ارسال نمایید تا پس از دریافت تعرفه نسبت به ثبت نهایی و پرداخت هزینه سفارش افزایش دنبال کنندگان اینستگرام اقدام شود. فالوور های اینستگرام معمولا طی 24 الی 7 روز بسته به تعداد و جامعه هدف افزایش میابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

       تبلیغات اینترنتی سازین

گفتگوی آنلاین: 09355325040
کانال تلگرام سازین : @SAZIN