افزایش فالوور ایرانی فعال

افزایش فالوور واقعی

افزایش فالوور ایرانی فعال
تنها مرکز خدمات شبکه اجتماعی با پاسخگویی 24ساعته
اینستاگرام  – تلگرام – توییتر  -یوتیوپ – فیسبوک  – لینکداین – گوگل پلاس و سایر خدمات شبکه اجتماعی

1 +
تعداد رسانه های اجتماعی عضو سازین

افزایش فالوور واقعی ایرانی

افزایش فالوور انواع شبکه های اجتماعی و افزایش ممبر پیامرسان ها با شیوه های اصولی تبلیغات

افزایش ممبر تلگرام

تعرفه ممبر واقعی تلگرام

افزایش هر 1کا ممبر اختیاری :
90,000 تومان
افزایش هر1کا ممبر اجباری:
45,000 تومان
افزایش هر1کا ممبر ترکیبی :
55,000 تومان

قیمت افزایش ممبر تلگرام با توجه به تعداد ممبر خریداری شده تا 22,000 تومان برای هر 1000 ممبر فعال ایرانی کاهش می یابد

افزایش فالوور اینستاگرام

تعرفه فالوور واقعی اینستا

هر 1کا فالوور ایرانی (کیفیت عالی)
50,000 تومان
هر 1کا فالوور ایرانی (کیفیت خوب)
30,000 تومان
هر 1کا فالوور ایرانی (کیفیت متوسط)
25,000 تومان

قیمت فالوور اینستاگرام با توجه به تعداد خریداری شده تا 15,000 تومان برای هر 1000فالوور ایرانی کاهش می یابد

افزایش فالوور توییتر

تعرفه فالوور واقعی توییتر

هر 1کا فالوور بین المللی (متوسط)
20,000 تومان
هر 1کا فالوور ایرانی+بین المللی (خوب)
30,000 تومان
هر 1کا فالوور ایرانی+بین المللی ( عالی)
25,000 تومان

قیمت فالوور توییتر با توجه به تعداد خریداری شده تا 15,000 تومان برای هر 1000 فالوور کاهش می یابد

افزایش فالوور لینکداین

تعرفه فالوور واقعی لینکداین

هر 1کا فالوور بین المللی (متوسط)
20,000 تومان
هر 1کا فالوور ایرانی+بین المللی (خوب)
30,000 تومان
هر 1کا فالوور ایرانی+بین المللی ( عالی)
25,000 تومان

قیمت فالوور لینکدین با توجه به تعداد خریداری شده تا 125,000 تومان برای هر 1000 فالوور کاهش می یابد

فالوور پینترست

کلیه سرویس های پینترست

فالوور فیس بوک

کلیه سرویس های فیس بوک

فالوور گوگل پلاس

کلیه سرویس های گوگل پلاس

خدمات یوتیوب

کلیه سرویس های یوتیوب

فالوور vine

کلیه سرویس های واین

فالوور Sound Cloud

کلیه سرویس های ساندکلود

افزایش دانلود موزیک

افزایش دانلود,پخش,بازدید

افزایش بازدید سایت

از شبکه های اجتماعی رنک بالا

شیوه های جذب هدفمند مخاطب برای شبکه اجتماعی

خدمات تولید محتوای حرفه ای و مدیریت شبکه اجتماعی بصورت ماهانه , رسانه شما را تبدیل به یک رسانه حرفه ای میکند
سوالتان را میتوانید از طریق شماره 09355325040 از ساعت 12ظهر الی 21 شب همه روز ه بصورت تلفنی بپرسید یا از طریق آیکون پایین سایت با کارشناسان سازین چت کنید.

تبلیغات شبکه اجتماعی | بهترین شبکه های اجتماعی ایران

بازاریابی شبکه اجتماعی

سازین بصورت ماهانه مدیریت صفحه شما در هر شبکه اجتماعی را برعهده میگیرد و تصاویر , محتوای متنی , عکس نوشته , فیلم , فایل صوتی متناسب با موضوع را تولید میکند و در زمان مشخص در صفحات شما بصورت همزمان منتشر میکند.
محتوای تولید شده هر شبکه اجتماعی متناسب با استانداردهای همان رسانه تولید و بهینه میشود.

افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

مهمترین عامل موفقیت در اینستاگرام تولید محتوا است. سازین بصورت روزانه , هفتگی یا ماهانه برای شما تولید محتوای حرفه ای انجام میدهد و در صفحه اینستاگرام شما انتشار میدهد.
موفق ترین شیوه ای که در جذب فالوور های هدفمند به پیج اینستاگرام کمک میکند , همین شیوه است. برای مشاوره در پورتال سازین ثبت نام کنید یا با ما تماس بگیرید.

ویژگی های بهترین شرکت های طراحی وب سایت

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا شامل ساخت فایل صوتی از روی یک متن آماده , سفارش مقاله اختصاصی , ترجمه مقاله به شکل منظم , ساخت فیلم همراه با موسیقی با زیرنویس و یا ساخت ویدئو همراه با نریشن گوینده ویا سفارش عکس نوشته مطابق سایز و فرمت مناسب برای انتشار ....
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
تلفن : 09355325040 ( از 12ظهر الی 21شب همه روزه)

 

تبلیغات گسترده با هدف برندسازی و جذب عضو واقعی برای رسانه اجتماعی

یکی از مهمترین نیازهای هر رسانه اجتماعی مانند کانالهای تلگرام , صفحات اینستاگرام , وب سایت ها و …غیره برندسازی و در نهایت استفاده از رسانه اجتماعی برای رسیدن به هدف نهایی است که ممکن است این هدف فروش محصول یا خدمت و یا کسب شهرت به همراه افزایش فالوور برای جذب آگهی تبلیغاتی باشد .

تنها راه حل استفاده از کمپین های تبلیغاتی هدفمند است. ارسال نوتیفیکیشن انبوه با تکنیک های ( پاپ آپ , دیالوگی , صوتی , بنری ) و یا سفارش تبلیغات گسترده بازدیدی و یا کلیکی در تلگرام , اینستاگرام و …. از موثرترین روشهاست . ما متناسب با بوجه شما این خدمات را ارائه میدهیم.

 

ارسال تبلیغات در اینستاگرام

ارسال تبلیغ به تکنیک هایی در اینستاگرام به تفکیک موضوع , منطقه جغرافیایی , سن و جنسیت انجام میشود. این خدمات ماهانه وهدفمند انجام میشود

ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل تبلیغاتی شیوه ای موثر در جذب بازدیدکنندگان واقعی برای صفحات فرود وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از شیوه های سریع اطلاع رسانی موبایلی است. ارسال پیامک از دکل , ارسال پیامک به مشاغل , ارسال پیامک به محله ....

ارسال پوش نوتیفیکیشن انبوه

تبلیغات نوتیفیکیشن شامل عکس , عنوان , توضیحات و لینک دلخواه شما میباشد و برای کاربران اپلیکیشن های موبایل بصورت هدفمند و گسترده ارسال میشود

تبلیغات گسترده در تلفن همراه

تبلیغات گسترده در تلگرام یا اپلیکیشن های موبایل با مفهوم پرداخت اعتبار و کسر از اعتبار باتوجه به کلیک یا بازدید در رسانه های موضوعی دلخواه خواهد بود

تنها روشهای استاندارد افزایش ممبر تلگرام یا فالوور های سایر شبکه های اجتماعی استفاده از روشهای ارسال تبلیغات گسترده یا اضافه کردن عضو فعال ایرانی در کانال های تلگرام است .

تمام اپلیکیشن ها و برنامه ها , ربات ها و آی دی هاییکه به شکل واسطه فروشنده عضو هستند یا عضو فیک ( مجازی) اضافه میکنند یا اعضای بی ارزش ( سکه ای و امتیازی ) اضافه میکنند که هیچ ارزشی به عنوان مخاطب کانال برای شما نخواهد داشت و عملا مثل دور ریختن وقت , انرژی و پول شماست.

تفاوت در زمان :
عضوگیری اجباری در هر تعدادی که باشد از سفارش 5کا تا 300 کا حدودا 1 تا 2 ساعت زمان نیاز دارد و عملا سریعترین روش افزایش عضو کانال های تلگرامی است. عضوگیری نوتیفیکیشن برای سفارشات کمتر از 30هزار عضو حدودا همین زمان را نیاز دارد ولی هر چقدر تعداد سفارش افزایش یابد به دلیل ارتباط سفارش با زمان مشاهده و واکنش کاربران موجب میشود تا زمان انجام سفارش نیز طولانی تر شود .حداکثر زمان شروع سفارش در کلیه سرویس ها 24ساعت پس از پرداخت صورتحساب است.

تفاوت در قیمت:
افزایش ممبر تلگرام با شیوه اجباری به عنوان ارزانترین شیوه عضوگیری تلگرام شناخته میشود, حتی در برخی از پلان ها که تعداد سفارش داده شده افزایش میابد قیمت این شیوه از عضوگیری به طرز باورنکردنی کاهش می یابد و پس از شیوه افزایش عضو اجباری , عضوگیری ترکیبی و عضوگیری نوتیفیکیشن بترتیب تعرفه هایشان بالاتر است.

تفاوت در کیفیت :
به هیچ عنوان نمیتوان گفت کدام شیوه نسبت به کدام برتری کیفی دارد, موضوع کانال , تعداد ممبر فعلی , تصمیم شما به تکرار سفارشات منظم همگی در بازده استفاده از هر روش تاثیرگذار است.

به طور مثال اگر قصدتان خرید کمتر از 10هزار عضو و فقط یکبار است بهترین شیوه برای شما نوتیفیکیشن میباشد و اگر تصمیم تان افزایش عضو به شکل منظم و هفتگی یا روزانه است , بهترین شیوه پیشنهادی ما روش اجباری خواهد بود. اگر قبل سفارش لینک کانال خود و تصمیم تان از تعداد و تکرار سفارش را برای مشاورین ما ارسال کنید , روشی مناسب موضوع کانال شما پیشنهاد خواهد شد.

افزایش عضو اجباری تلگرام :
کاربران فعال ایرانی که عضو پیامرسان تلگرام هستند بدون اینکه تبلیغی را مشاهده کرده باشند یا روی لینکی زده باشند توسط سازین به کانال شما افزوده میشوند.

افزایش عضو تلگرام با روش نوتیفیکیشن :
در این شیوه پیامی توسط سازین به کاربران اپلیکیشن های موبایل ارسال میشود و آنها پس از مشاهده این پیام و لمس لینک عضویت کانال شما , عضو کانال میشوند. پروسه ارسال پیام تا زمانی که تعداد عضو خریداری شده توسط شما تکمیل شود ادامه می یابد.

افزایش عضو ترکیبی تلگرام :
همانطور که از نامش پیداست روشی است ترکیبی شامل 50درصد عضوگیری به روش اد اجباری و 50% عضوگیری به روش نوتیفیکیشن

بله , کلیه ممبرهای تلگرام و فالوورهای اینستاگرام یا توییتر یا سایر شبکه های اجتماعی همانطور که نوشته شده , ایرانی هستند.

پشت پرده افزایش ممبرهای تلگرام و فالوور های سایر شبکه های اجتماعی سرورها , اپلیکیشن های فارسی و نرم افزارهای قدرتمندی است که جذب عضو آنها نیز از محدوده جغرافیایی ایران صورت گرفته و سازین همین مخاطبان میلیونی هدف را به رسانه های اجتماعی اضافه یا برایشان تبلیغات انبوه ارسال میکند.

افزایش دنبال کننده صفحه اینستاگرام با تلگرام تفاوت های عمده ای دارد. پس از آنکه سفارش خود را از بصورت آنلاین ثبت و پرداخت کردید بسته به تعداد سفارش داده شده ممکن است از 1 الی 3 روز کاری افزایش فالوورها بطول بی انجامد.
منظور از فالوورهای ایرانی در دو کیفیت خوب , عالی و ترکیب این دقت در موقعیت جغرافیایی فالوور هاست. در واقع سرویس فالوور ایرانی با کیفیت عالی با دقت بیشتری دنبال کنندگان ایرانی را به صفحه اینستاگرامی شما اضافه میکند.

ربات اینستاگرام را پیشنهاد میکنید؟

ربات های اینستاگرام برای جذب عضو تضمینی نیست و صرفا برای ارسال تبلیغات است. تنظیم اینگونه ربات ها بسیار مهم است چراکه اینگونه ربات ها به دلیل استفاده از فالو بک , لایک و کامنت و دایرکت گذاری خودکار بسرعت توسط اینستاگرام چک میشوند و بسیاری از صفحاتی که از اینگونه ربات ها با تنظیمات اشتباه استفاده کرده اند مسدود شده اند. لذا برای استفاده از اینگونه ربات ها بهتر است از بخش تبلیغات موبایلی سایت سازین سرویس تنظیمات ربات را مطابق نیاز و تعداد فالوور های فعلی و موضوع صفحه خود سفارش دهید تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.

هدفتان را مشخص کنید!

افزایش فالوور حتی واقعی ارتباطی به تبلیغات ندارد و این فالوورها تنها با هدف مشاهده محتوای رسانه شما به شکل عمومی اضافه میشوند و طبق آمار در بهترین حالت ممکن ( یعنی محتوای رسانه شما ایده آل و منحصربفرد باشد و موضوعی غیر تخصصی داشته باشد ) کاربران فعال ایرانی محتوای رسانه شما را خواهند دید و برخی نیز به مرور زمان آنرا مشاهده میکنند ولی بطور کلی شما اولین گام دیجیتال مارکتینگ را برداشته اید و برای مرحله بعد باید تبلیغات هدفمند خود را آغاز کنید.

تبلیغات هدفمند ارتباطی به جذب عضو ندارد و انتشار گسترده تبلیغات شما با هدفمندی مکان , زمان و موضوع انجام شده و عملا شما پولی که پرداخت میکنید بابت تعداد کلیک ها روی لینک یا تعداد بازدیدهای بنر تبلیغاتی یا ویدئو تان خواهد بود.

اگر هدفتان افزایش فروش و مطرح شدن در فضای مجازی است گام اصلی استفاده از سرویس تبلیغات موبایلی و تبلیغات هدفمند است. اینگونه از تبلیغات بصورت کمپینی است , یعنی شما عضو سایت میشوید و بودجه تبلیغاتی تان را پرداخت کرده و سپس به مشاور تبلیغاتی سازین اطلاع میدهید تا بهترین روش تبلیغاتی مطابق بودجه شما را برایتان انجام دهد

اولین توضیه ما به شما خرید ممبر یا فالوور فقط از سایت ها و شرکت هایی است که مشخصا راجبشان تحقیق و میدانید شرکتی فعال با پشتیبانی , آدرس و تلفن تماس و تعداد مشتری بیشتری هستند.

افزایش فالوور توییتر با سه کیفیت فالوور بین الملل , فالوور های ایرانی توییتر و فالوورهای ترکیبی بصورت کیفیت خوب , عالی و متوسط ارائه میشود .

سفارش فالوور برای توییتر از 1000فالوور تا 100هزار عضو وجود دارد. میتوانید در سایت سازین ثبت نام و سپس با شماره 09355325040 تماس بگیرید تا برای تعداد فالوورهای دلخواهتان برایتان صورتحساب صادر شود.

خدمات افزایش فالوور در شبکه اجتماعی لینکداین , پینترست , فیسبوک , گوگل پلاس محدودیتی ندارد و از 1000 فالوور تا 100 هزار فالوور را میتوانید به واحد فروش سفارش دهید.

سرویس های اختصاصی شبکه های اجتماعی مانند افزایش لایک , افزایش بازدید ویدئو , افزایش ریتوییت و … غیره نیز ارائه میشود و میتوانید براحتی پس از  ثبت نام و سپس با شماره 09355325040 تماس بگیرید تا برای تعداد فالوورهای یا سرویس های مورد نیاز دیگر مانند لایک , ریتوییت , بازدید , کانکشن و .. برایتان صورتحساب صادر شود.