افزایش فالوور ایرانی فعال

روشهای افزایش فالوور ایرانی چیست ؟

اهمیت بالای نقش شبکه های اجتماعی در ایران بر کسب و کارهای فعال و پویا پوشیده نیست , از این رو سازین برای افزایش دنبال کننده واقعی از تکنیک ها و ابزاری استفاده میکند تا بیشترین بازده تبلیغاتی برای رسانه اجتماعی اتفاق بی افتد.

افزایش ممبر تلگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور لینکداین و هر کدام از شبکه های اجتماعی و پیامرسان های موبایلی که به نوعی فالوور نقش تعیین کننده ای در اعتبارسنجی آن برای مخاطبان دارد هر کدام روش ها و ابزاری جداگانه دارد که در همین بخش میتوانید با انتخاب تعداد و درج لینک آنرا سفارش دهید.
پرسش و پاسخ های پایین صفحه را بخوانید و اگر پاسخ به سوالتان را نیافتید طی ۲۴ساعت شبانه روز پیام خود را بهمراه لینک رسانه اجتماعی تان برای شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ از طریق تلگرام ارسال کنید . ( ساعات ارتباط تلفنی از ۱۲ ظهر الی ۲۱ شب )

۱ +

تعداد رسانه های اجتماعی عضو سازین

تعرفه افزایش عضو ( دنبال کننده ) واقعی شبکه های اجتماعی

تعرفه افزایش عضو تلگرام

هر ۱K عضو اجباری:
۴۵,۰۰۰تومان
هر ۱K عضو نوتیفیکیشن:
۹۰,۰۰۰تومان
هر ۱K عضو ترکیبی:
۵۵,۰۰۰تومان
پایینترین نرخ افزایش عضو:
هر ۱۰۰۰عضو ۲۲هزارتومان

تعرفه افزایش فالوور اینستاگرام

هر ۱K فالوور ایرانی:
۳۰,۰۰۰تومان
هر۱K فالوور کیفیت عالی:
۵۰,۰۰۰تومان
هر ۱K فالوور ترکیبی:
۴۰,۰۰۰ تومان
پایینترین نرخ افزایش عضو:
هر ۱۰۰۰عضو ۱۲هزارتومان

افزایش فالوور ایرانی توییتر

هر ۱K فالوور ایرانی:
۳۰,۰۰۰تومان
هر۱K فالوور کیفیت عالی:
۵۰,۰۰۰تومان
هر ۱K فالوور ترکیبی:
۴۰,۰۰۰ تومان
پایینترین نرخ افزایش عضو:
هر ۱۰۰۰عضو ۱۵هزارتومان

افزایش فالوور لینکداین

هر یک فالوور واقعی :
۱۵۰تومان
هر واحد کانکشن connection:
700تومان
هر یک لایک پست:
۲۲۰ تومان
تولید یا استانداردسازی هرمقاله:
از ۵۰,۰۰۰تومان

افزایش دنبال کننده سایر شبکه های اجتماعی

فالوور پینترست
فالوور گوگل پلاس
فالوور فیس بوک
افزایش لایک پست ها
افزایش بازدید ویدئو
افزایش ریتوییت
افزایش پخش موزیک
افزایش نصب اپلیکیشن

تنها روشهای استاندارد افزایش ممبر تلگرام یا فالوور های سایر شبکه های اجتماعی استفاده از روشهای ارسال تبلیغات گسترده یا اضافه کردن عضو فعال ایرانی در کانال های تلگرام است. تمام اپلیکیشن ها و برنامه ها , ربات ها و آی دی هاییکه به شکل واسطه فروشنده عضو هستند یا عضو فیک ( مجازی) اضافه میکنند یا اعضای بی ارزش ( سکه ای و امتیازی ) اضافه میکنند که هیچ ارزشی به عنوان مخاطب کانال برای شما نخواهد داشت و عملا مثل دور ریختن وقت , انرژی و پول شماست.

تفاوت در زمان :
عضوگیری اجباری در هر تعدادی که باشد از سفارش ۵کا تا ۳۰۰ کا حدودا ۱ تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد و عملا سریعترین روش افزایش عضو کانال های تلگرامی است. عضوگیری نوتیفیکیشن برای سفارشات کمتر از ۳۰هزار عضو حدودا همین زمان را نیاز دارد ولی هر چقدر تعداد سفارش افزایش یابد به دلیل ارتباط سفارش با زمان مشاهده و واکنش کاربران موجب میشود تا زمان انجام سفارش نیز طولانی تر شود .حداکثر زمان شروع سفارش در کلیه سرویس ها ۲۴ساعت پس از پرداخت صورتحساب است.

تفاوت در قیمت:
افزایش ممبر تلگرام با شیوه اجباری به عنوان ارزانترین شیوه عضوگیری تلگرام شناخته میشود, حتی در برخی از پلان ها که تعداد سفارش داده شده افزایش میابد قیمت این شیوه از عضوگیری به طرز باورنکردنی کاهش می یابد و پس از شیوه افزایش عضو اجباری , عضوگیری ترکیبی و عضوگیری نوتیفیکیشن بترتیب تعرفه هایشان بالاتر است.

تفاوت در کیفیت :
به هیچ عنوان نمیتوان گفت کدام شیوه نسبت به کدام برتری کیفی دارد, موضوع کانال , تعداد ممبر فعلی , تصمیم شما به تکرار سفارشات منظم همگی در بازده استفاده از هر روش تاثیرگذار است.

به طور مثال اگر قصدتان خرید کمتر از ۱۰هزار عضو و فقط یکبار است بهترین شیوه برای شما نوتیفیکیشن میباشد و اگر تصمیم تان افزایش عضو به شکل منظم و هفتگی یا روزانه است , بهترین شیوه پیشنهادی ما روش اجباری خواهد بود. اگر قبل سفارش لینک کانال خود و تصمیم تان از تعداد و تکرار سفارش را برای مشاورین ما ارسال کنید , روشی مناسب موضوع کانال شما پیشنهاد خواهد شد.

افزایش عضو اجباری تلگرام :
کاربران فعال ایرانی که عضو پیامرسان تلگرام هستند بدون اینکه تبلیغی را مشاهده کرده باشند یا روی لینکی زده باشند توسط سازین به کانال شما افزوده میشوند.

افزایش عضو تلگرام با روش نوتیفیکیشن :
در این شیوه پیامی توسط سازین به کاربران اپلیکیشن های موبایل ارسال میشود و آنها پس از مشاهده این پیام و لمس لینک عضویت کانال شما , عضو کانال میشوند. پروسه ارسال پیام تا زمانی که تعداد عضو خریداری شده توسط شما تکمیل شود ادامه می یابد.

افزایش عضو ترکیبی تلگرام :
همانطور که از نامش پیداست روشی است ترکیبی شامل ۵۰درصد عضوگیری به روش اد اجباری و ۵۰% عضوگیری به روش نوتیفیکیشن

بله , کلیه ممبرهای تلگرام و فالوورهای اینستاگرام یا توییتر یا سایر شبکه های اجتماعی همانطور که نوشته شده , ایرانی هستند.

پشت پرده افزایش ممبرهای تلگرام و فالوور های سایر شبکه های اجتماعی سرورها , اپلیکیشن های فارسی و نرم افزارهای قدرتمندی است که جذب عضو آنها نیز از محدوده جغرافیایی ایران صورت گرفته و سازین همین مخاطبان میلیونی هدف را به رسانه های اجتماعی اضافه یا برایشان تبلیغات انبوه ارسال میکند.

افزایش دنبال کننده صفحه اینستاگرام با تلگرام تفاوت های عمده ای دارد. پس از آنکه سفارش خود را از بصورت آنلاین ثبت و پرداخت کردید بسته به تعداد سفارش داده شده ممکن است از ۱ الی ۳ روز کاری افزایش فالوورها بطول بی انجامد.
منظور از فالوورهای ایرانی در دو کیفیت خوب , عالی و ترکیب این دقت در موقعیت جغرافیایی فالوور هاست. در واقع سرویس فالوور ایرانی با کیفیت عالی با دقت بیشتری دنبال کنندگان ایرانی را به صفحه اینستاگرامی شما اضافه میکند.

ربات اینستاگرام را پیشنهاد میکنید؟

ربات های اینستاگرام برای جذب عضو تضمینی نیست و صرفا برای ارسال تبلیغات است. تنظیم اینگونه ربات ها بسیار مهم است چراکه اینگونه ربات ها به دلیل استفاده از فالو بک , لایک و کامنت و دایرکت گذاری خودکار بسرعت توسط اینستاگرام چک میشوند و بسیاری از صفحاتی که از اینگونه ربات ها با تنظیمات اشتباه استفاده کرده اند مسدود شده اند. لذا برای استفاده از اینگونه ربات ها بهتر است از بخش تبلیغات موبایلی سایت سازین سرویس تنظیمات ربات را مطابق نیاز و تعداد فالوور های فعلی و موضوع صفحه خود سفارش دهید تا دچار چنین مشکلاتی نشوید.

هدفتان را مشخص کنید!

افزایش فالوور حتی واقعی ارتباطی به تبلیغات ندارد و این فالوورها تنها با هدف مشاهده محتوای رسانه شما به شکل عمومی اضافه میشوند و طبق آمار در بهترین حالت ممکن ( یعنی محتوای رسانه شما ایده آل و منحصربفرد باشد و موضوعی غیر تخصصی داشته باشد ) کاربران فعال ایرانی محتوای رسانه شما را خواهند دید و برخی نیز به مرور زمان آنرا مشاهده میکنند ولی بطور کلی شما اولین گام دیجیتال مارکتینگ را برداشته اید و برای مرحله بعد باید تبلیغات هدفمند خود را آغاز کنید.

تبلیغات هدفمند ارتباطی به جذب عضو ندارد و انتشار گسترده تبلیغات شما با هدفمندی مکان , زمان و موضوع انجام شده و عملا شما پولی که پرداخت میکنید بابت تعداد کلیک ها روی لینک یا تعداد بازدیدهای بنر تبلیغاتی یا ویدئو تان خواهد بود.

اگر هدفتان افزایش فروش و مطرح شدن در فضای مجازی است گام اصلی استفاده از سرویس تبلیغات موبایلی و تبلیغات هدفمند است. اینگونه از تبلیغات بصورت کمپینی است , یعنی شما عضو سایت میشوید و بودجه تبلیغاتی تان را پرداخت کرده و سپس به مشاور تبلیغاتی سازین اطلاع میدهید تا بهترین روش تبلیغاتی مطابق بودجه شما را برایتان انجام دهد

اولین توضیه ما به شما خرید ممبر یا فالوور فقط از سایت ها و شرکت هایی است که مشخصا راجبشان تحقیق و میدانید شرکتی فعال با پشتیبانی , آدرس و تلفن تماس و تعداد مشتری بیشتری هستند.

 

تبلیغات گسترده با هدف برندسازی و جذب عضو واقعی برای رسانه اجتماعی

یکی از مهمترین نیازهای هر رسانه اجتماعی مانند کانالهای تلگرام , صفحات اینستاگرام , وب سایت ها و …غیره برندسازی و در نهایت استفاده از رسانه اجتماعی برای رسیدن به هدف نهایی است که ممکن است این هدف فروش محصول یا خدمت و یا کسب شهرت به همراه افزایش فالوور برای جذب آگهی تبلیغاتی باشد .

تنها راه حل استفاده از کمپین های تبلیغاتی هدفمند است. ارسال نوتیفیکیشن انبوه با تکنیک های ( پاپ آپ , دیالوگی , صوتی , بنری ) و یا سفارش تبلیغات گسترده بازدیدی و یا کلیکی در تلگرام , اینستاگرام و …. از موثرترین روشهاست . ما متناسب با بوجه شما این خدمات را ارائه میدهیم.

 

ارسال تبلیغات در اینستاگرام

ارسال تبلیغ به تکنیک هایی در اینستاگرام به تفکیک موضوع , منطقه جغرافیایی , سن و جنسیت انجام میشود. این خدمات ماهانه وهدفمند انجام میشود

ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل تبلیغاتی شیوه ای موثر در جذب بازدیدکنندگان واقعی برای صفحات فرود وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی است.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از شیوه های سریع اطلاع رسانی موبایلی است. ارسال پیامک از دکل , ارسال پیامک به مشاغل , ارسال پیامک به محله ....

ارسال پوش نوتیفیکیشن انبوه

تبلیغات نوتیفیکیشن شامل عکس , عنوان , توضیحات و لینک دلخواه شما میباشد و برای کاربران اپلیکیشن های موبایل بصورت هدفمند و گسترده ارسال میشود

تبلیغات گسترده در تلفن همراه

تبلیغات گسترده در تلگرام یا اپلیکیشن های موبایل با مفهوم پرداخت اعتبار و کسر از اعتبار باتوجه به کلیک یا بازدید در رسانه های موضوعی دلخواه خواهد بود