افزایش رتبه سایت

افزایش رتبه سایت , ( افزایش رنک سایت )

پلان های هوشمند و پرطرفدار افزایش رتبه سایت موجب میشود تا جستجوگر ها و وب سایت های رتبه بندی به وب سایت شما رتبه بالاتری دهند و مسلما رنک بالای وب سایت شما موجب جذب مخاطب و در نهایت تبدیل بازدیدکنندگان به پتانسیل کسب درآمد آنلاین شما خواهد شد. این سرویس هم اکنون توسط بسیاری از برترین سایت های ایران در حال استفاده است .

توجه ! شیوه افزایش رتبه سایت شما در گوگل و یا افزایش رتبه سایت در الکسا یا رنک در هر جستجوگر یا دایرکتوری به تداوم استفاده از پلان انتخابی شما از ۹۰ الی ۱۲۰ روز نیاز دارد ولی به جهت رفاه حال مشترکین سرویس های تبلیغات اینترنتی سازین , این امکان فراهم شده تا مشترکین بصورت ماهانه سرویس ها را خریداری و حداقل ۲۴ساعت قبل از پایان سرویس نسبت به تمدید آن اقدام کنند.

رضایت مشترکین خدمات افزایش رتبه سایت سازین تا این لحظه ۸۸%
رضایت مشترکین خدمات ثبت سایت سازین تا این لحظه ۹۲%
افزایش رتبه سایت | Ranking-website
۱ +
تعداد مشترکین این سرویس

پکیج برنزی

۲۰ هزار بازدید واقعی (بدون محدودیت زمانی)
۲۰۰۰۰ تومان
بدون محدودیت زمانی
امکان تنظیم سرعت بازدید
بازدید کننده ایرانی
IP منحصربفرد
تاثیرگذاری در رتبه الکسا
افزایش رتبه صفحات هدف
گزارش کامل از بازدیدها
امکان ارتقاء سرویس
تمدید و پرداخت آنلاین

پکیج نقره ای

۱۶۰ هزار بازدید واقعی (بدون محدودیت زمانی)
۱۵۵۰۰۰ تومان
بدون محدودیت زمانی
امکان تنظیم سرعت بازدید
بازدید کننده ایرانی
IP منحصربفرد
تاثیرگذاری در رتبه الکسا
افزایش رتبه صفحات هدف
گزارش کامل از بازدیدها
امکان ارتقاء سرویس
تمدید و پرداخت آنلاین

پکیج طلایی

۳۰۰ هزار بازدید واقعی (بدون محدودیت زمانی)
۲۵۰۰۰۰ تومان
بدون محدودیت زمانی
امکان تنظیم سرعت بازدید
بازدید کننده ایرانی
IP منحصربفرد
تاثیرگذاری در رتبه الکسا
افزایش رتبه صفحات هدف
گزارش کامل از بازدیدها
امکان ارتقاء سرویس
تمدید و پرداخت آنلاین
پکیج پلاتینیوم
۱میلیون بازدید واقعی (بدون محدودیت زمانی)
۸۵۰۰۰۰ تومان
بدون محدودیت زمانی
امکان تنظیم سرعت بازدید
بازدید کننده ایرانی
IP منحصربفرد
تاثیرگذاری در رتبه الکسا
افزایش رتبه صفحات هدف
گزارش کامل از بازدیدها
امکان ارتقاء سرویس
تمدید و پرداخت آنلاین

●اعتبار پرداختی محدودیت زمانی ندارد
● سرعت بازدید از لینک توسط خریدار تنظیم میشود
●بازدیدکنندگان هدفمند و با مشاهده تبلیغات به صفحات مراجعه میکنند

●درصورتیکه بهینه سازی سایت انجام شده باشد بالا ماندن رتبه سایت مداوم است
●اطلاع رسانی آنلاین و ۲۴ساعته از طریق تیکتینگ و نرم افزارهای پیامرسان موبایلی
●گزارش ماهانه و آنالیز وب سایت به جهت افزایش رتبه سریع وب سایت (برخی پلان ها)
●استفاده از ابزار هوشمند تبلیغات انبوه در تلگرام بصورت تبلیغ در کانال تلگرام و ارسال انبوه
●استفاده از نرم افزار ارسال ایمیل انبوه اختصاصی سازین با ایمیل های هدفمند و طبقه بندی شده
●ارسال انبوه نوتیفیکیشن بصورت اختصاصی به بهترین اپلیکیشن های ایرانی با مخاطب بالا
●تجربه راه اندازی سایت , فروشگاه آنلاین و آشنایی با کلیه نرم افزارهای طراحی وب سایت

میخواهید تمام پلان ها و قیمت ها برای افزایش رنک سایت خود را ببینید؟ کافیست روی ” تعرفه افزایش رتبه سایت ” کلیک کنید

روش افزایش رتبه سایت اصولی دارد که در مقاله آموزش بازاریابی آنلاین بطور مفصل به آن پرداخته ایم. اما در یک نگاه اگر وب سایت پویایی با اطلاعات استاندارد و جذاب و البته مرتبط با موضوع سایت راه اندازی کرده اید و میخواهید به سرعت رتبه سایت خود را در سایت های رنکینگ افزایش دهید لازم است نکات زیر را رعایت کنید

۱- ثبت سایت در الکسا و تایید سایت در الکسا

وارد سایت الکسا یا هر سایت معتبر دیگری که مربوط به رتبه بندی سایت ها میباشد شده و پس از ثبت نام و ثبت سایت تان در الکسا مراحل تایید دو طرفه با وب سایت تان را انجام دهید. گوگل یا الکسا و سایت های دیگر بطور معمول به شما کدی میدهند تا آنرا در صفحه نخست سایت قرار داده و ارتباط شان با سایت شما برای گزارشگیری لحظه به لحظه انجام شود.

۲- بهینه سازی سایت قبل از شروع تبلیغات و بازاریابی اینترنتی

بهینه سازی سایت , اصولی دارد, مطابق استانداردهای روز اقدام به بهینه سازی کلیه صفحات , عکس ها , فیلم ها و لینک های وب سایت نموده و در یک کلام سعی کنید تمام صفحاتی که در وب سایت شما قرار دارد مطابق استانداردهای سئو ساخته شده باشد. ( دقت کنید بهینه سازی سایت و استانداردسازی صفحات ارتباطی به افزایش رتبه سایت شما در گوگل ندارد , درست است که مهم است ولی برای افزایش رتبه یک سایت روی کلمات و واژه های خاص شیوه های تخصصی وجود دارد که معمولا اینکار را شرکت های تبلیغات آنلاین و سئو انجام میدهند.

۳- از سرویس های افزایش بازدید واقعی برای سرعت بخشیدن به افزایش رتبه سایت استفاده کنید

اگر بخواهید بطور معمولی در رتبه سایت تان را در میان سایت های ایران و یا سایت های جهان افزایش دهید با پروسه بسیار زمان بری روبرو هستید. چراکه تعداد سایت هاییکه برایشان این رتبه بندی مهم است بسیار زیاد و تمام سایت های موفق برای حفظ و افزایش رتبه سایت شان از سرویس های جانبی تبلیغات اینترنتی ( تبلیغات کلیکی , تبلیغات بازدیدی , تبلیغات در شبکه های اجتماعی , تبلیغات موبایلی و .. ) به شکل باورنکردنی و میلیونی استفاده میکنند. با این حال نگران نباشید… راه حل هایی برای رسیدن سایت شما به رتبه شگفت انگیز در الکسا وجود دارد .
اگر میخواهید از سرویس های ” تبلیغات آنلاین ” و ” بازاریابی آنلاین ” سازین سر در بیاورید کافیست روی همین دو واژه کلیک کنید.

اگر از سرویس افزایش رتبه برای سایت خود استفاده میکنید بهتر است بدانید این تنها شیوه برای رسیدن به موفقیت برای سایت تان نیست. روشهای دیگری نیز در افزایش رتبه سایت و یا رتبه صفحات فرود اهمیت دارد که رقبا در حال استفاده همزمان از آن هستند ؛

تبلیغات گوگل

تبلیغ سایت در صفحات نخست گوگل یکی از روشهایی است که بازدید واقعی و هدفمند برای سایت تولید میکند . در این نوع از تبلیغات شما بودجه ای برای تبلیغات در نظر گرفته و به ازای هزینه کلیک هاییکه توسط کاربران انجام میشود هزینه پرداخت میکنید. شاید به نظر ساده بیاید ولی سفارش تبلیغات در گوگل نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد چراکه برای هر واژه ای که میخواهید بعد جستجو تبلیغات شما را نشان دهد باید قیمت گذاری صحیحی انجام شده و در مجموع کمپین تبلیغاتی که طراحی میشود در بازده این نوع از تبلیغات بسیار مهم است.

تبلیغات کلیکی , تبلیغات بازدیدی

افزایش رتبه سایت در سایت های معتبر رتبه بندی در اعتباربخشیدن به سایت اهمیت بالایی دارد , ولی برای هدفمندساختن همزمان با آن تبلیغات موثر دیگری نیز به سایت ها و دارندگان کسب و کار آنلاین پیشنهاد میشود که تبلیغ در سایت های پربازدید است.
تبلیغاتی در سایت ها به چندین روش انجام میشود که محبوبترین آنها در را میتوان تبلیغات کلیکی , یعنی پرداخت مبلغ به ازای هر کلیک روی بنر تبلیغاتی و یا تبلیغات بازدیدی یعنی پرداخت پول به ازای بازدیدی که از بنر شما میشود میتوان نام برد. البته شیوه های دیگری مثل تبلیغات رپورتاژ آگهی یا تبلیغات زمانی نیز در برخی از سایت ها استفاده میشود که توصیه میکنیم قبل استفاده از این نوع تبلیغات حتما با مشاور تبلیغات آنلاین خود نسبت به اعتبار و ارزش اینگونه سایت ها مشورت کنید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

استفاده از ظرفیت تبلیغات در شبکه های اجتماعی و پیامرسان های موبایلی از راه حل های دیگر افزایش رنک سایت شماست. در کمپین های تبلیغاتی روشهایی دیده میشود که بنر تبلیغاتی شما با لینک یک صفحه فرود جذاب و مرتبط داخل کانالهای تلگرام پرمخاطب یا صفحات معتبر در شبکه های اجتماعی تبلیغ میشود . این روش از تبلیغات نیز مطابق بودجه تبلیغاتی شما تعریف میشود.

بطور مثال شما در پیامرسان تلگرام یا حتی اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی میتوانید بصورت کلیکی یا بازدیدی یا تایمی تبلیغ خود را نمایش دهید . البته برخی از شبکه های اجتماعی هستند که بازده تبلیغاتی خوبی دارند ولی امکان محاسبه تبلیغات کلیکی ندارند از اینرو در این شبکه های اجتماعی از روش تبلیغات بازدیدی و زمانی استفاده میشود.
اطلاعات بیشتری در مورد روشهای تبلیغات کلیکی و بازدیدی میخواهید؟

روی ” تبلیغات شبکه اجتماعی ” و یا روی ” مدیریت شبکه اجتماعی ” و یا ” تبلیغات آنلاین ” کلیک کنید.