استارت آپ های جدید

معرفی استارت آپ های ایران و جهان

لیست استارت آپ های ایرانی جدید به همراه معرفی کامل هر استارت آپ و انتشار نظرات مشتریان استارت آپ های جدید ایرانی در این بخش انجام میشود . آشنایی با ایده های جدید استارت آپ ها , مشاهده جدیدترین استارت آپ های راه اندازی شده در جهان و فهرستی از بهترین استارت آپ های ایرانی را در این بخش مشاهده خواهید کرد.

معرفی استارت آپ های ایرانی , صاحبان استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا میتوانند در سایت استارت آپ به شکل دائمی معرفی شوند

روش معرفی استارت آپ های ایرانی در سایت استارت آپ :
تنها ظرف چند ثانیه با انتخاب پلان و محتوای اختصاصی استارت آپ میتوانید در فهرست بهترین استارت آپ های ایرانی قرار گرفته و خود را در معرض دید هزاران کاربر و کارشناس کسب و کار در سایت استارت آپ و شبکه های اجتماعی محبوب در ایران قرار دهید.

ایده های استارت آپ جدید را ببینید , مقایسه کنید و برای خودتان ایده جدید بسازید !

لیست استارت آپ های جدید

از میان جدیدترین استارت آپ ها از ماه 4 استارت آپ در سطر اول سایت معرفی استارت آپ قرار میگیرند و به مدت 30 روز در این بخش نمایش داده خواهند شد . همین الان ثبت استارت آپ خودتو انجام بده

بهترین استارت آپ ها چطور شناسایی میشوند؟

کسب و کارهای نوپا در فهرست زیر معرفی میشوند و از هر ماه هر استارت آپی که بیشتری نظر مثبت یا منفی را درباره استارت آپ خود از کاربران دریافت کرده باشد به سطرهای اول لیست استارت آپ های ایرانی انتقال خواهد یافت.

محتوای صفحه معرفی استارت آپ ها به درخواست صاحبان استارتاپ ها و باتوجه به بروزرسانی که روی سایت یا صفحات اجتماعی شان انجام میدهد اتفاق می افتد.بررسی و آگاهی و مقایسه استارت آپ ها و ایده های جدید راه اندازی کسب و کارها مهمترین هدف راه اندازی فهرست بهترین استارت آپ های ایران است.

+

استارت آپ های ثبت شده

ثبت آنلاین استارت آپ
صفحه استارت آپ شما به شکل دائم روی سایت سازین

لیست جدیدترین استارت آپ های راه اندازی شده

فهرست زیر شامل جدیدترین استارت آپ های ایرانی , استارت آپ های جهان است . شما هم اگر استارت آپی دارید میتوانید در سایت استارت آپ آنرا ثبت کنید

پرسش و پاسخ درباره ثبت و معرفی استارت آپ ایرانی

کلیه سوالات خود را طی24ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره 09355325040 را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط 24ساعته شما با سازین فراهم شود.  پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از 12ظهر تا 21شب میباشد.