ارسال انبوه به تلگرام

ارسال پیام به کاربران تلگرام به دلیل گستردگی استفاده ایرانیان از این پیامرسان مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است. سازین سرویس ویژه ای را برای استفاده ارسال پیام انبوه به تلگرام راه اندازی کرده تا براحتی بتوانید پیام انبوه خود را برای کاربران تلگرامی در سریعترین و با کمترین قیمت ممکن ارسال نمایید.

روش ارسال پیام انبوه به تلگرام :

یکی از پکیج های زیر را انتخاب و پس از ثبت سفارش و پرداخت , محتوای تبلیغاتی  خود را برای سازین از طریق آدرس ایمیل info@sazinco.ir یا ارسال تیکت ویا براحتی از طریق  پیامرسان موبایلی ارسال میکنید و ارسال شما در اولین فرصت آغاز میشود.

 موبایل جهت ارتباط از طریق تلگرام  : 09355325040  میباشد , در صورتیکه امکان ارسال پیام به آی دی سازین را نداشتید کافیست بعد از ذخیره نمودن این شماره در موبایل تان  از طریق ارسال یک پیامک به همین شماره اطلاع دهید تا با ذخیره سازی دو طرفه این مشکل برطرف شود.

گزارش کلی ارسال 15هرماه بروز میشود

تعداد کل پیام های ارسالی به تلگرام در ماه جاری
تعداد پیام های دیده شده توسط دریافت کنندگان در ماه جاری
تعداد کلیک های روی لینک تبلیغ در ماه جاری

سفارش ارسال پیام انبوه به تلگرام

با سفارش هر کدام از پکیج های ارسال تلگرام میتوانید در حین سفارش موضوع یا محدوده جغرافیایی ارسال را تعیین کنید .

ارسال 10000 پیام به تلگرام

90,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 9 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 20000 پیام به تلگرام

180,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 9 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 30000 پیام به تلگرام

240,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 8 تومان

اامکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 40000 پیام به تلگرام

240,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 8 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 50000 پیام به تلگرام

350,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 7.5 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 100000 پیام به تلگرام

600,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 6 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 200000 پیام به تلگرام

1200,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 6 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 300000 پیام به تلگرام

1,800,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 6 تومان

اامکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 500000 پیام به تلگرام

2,750,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 5.5 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال 1میلیون پیام به تلگرام

5,500,000 تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : 5.5 تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

پرسش و پاسخ در رابطه با خدمات ارسال ایمیل گروهی سازین

کلیه سوالات خود را طی۲۴ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط ۲۴ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از ۱۲ظهر تا ۲۱شب میباشد.

شیوه ارسال تبلیغات انبوه به کاربران تلگرام  :

 • ثبت سفارش ارسال تبلیغ به تلگرام :

  ابتدا تعداد مخاطبانی که قرار است در تلگرام پیام شما را دریافت کنند را مشخص کنید و مطابق آن یکی از پکیج های سازین را انتخاب نمایید. سفارش تعداد پیام و پرداخت آن ارتباطی با محتوای شما ندارد و محتوا بعدا از شما دریافت خواهد شد. اگر سفارش آنلاین برایتان سخت بود میتوانید تعداد ارسال , موضوع , شهر و محله و محتوای تبلیغ را برای آی دی تلگرام سازین http://T.ME/SAZINCO_IR ارسال کنید و بصورت سنتی سفارش دهید.

 • انتخاب موضوع یا منطقه جغرافیایی حین سفارش

  حین سفارش میتوانید موضوع یا منطقه جغرافیایی که میخواهید پیام های شما به آن ارسال شود را مشخص کنید. موضوعات مطابق علاقه مندی که به مرور کاربران اپلیکیشن های غیررسمی تلگرام در اختیارمان قرار داده طبقه بندی شده و مناطق جغرافیایی نیز با توجه به از روی بانک اطلاعاتی با توجه به پیش شماره موبایل مخاطبان تعیین شده است. در نهایت با پرداخت صورتحساب از طریق شماره 09355325040  با آی دی T.ME/SAZINCO_IR محتوای تبلیغ که میتواند یک بنر استاندارد تلگرامی کوتاه یا یک متن بلند و تصویر باشد از شما دریافت خواهد شد.

 • شروع ارسال پیام به کاربران مشخص در تلگرام

  بلافاصله پس از پرداخت و دریافت محتوا ارسال شما آغاز میشود . ارسال پیام انبوه به تلگرام در هر تعدادی حداکثر 12ساعت پس از سفارش و از ساعت 9صبح الی 12شب انجام میشود .

   

 • گزارش ارسال پیامک های ارسالی به تلگرام

  در پایان کاربران از طریق مراجعه به ” دفترکارمجازی ” و بخش مشاهده فاکتورها یا مشاهده درخواست ها ( تیکت ها ) میتوانند گزارش کامل ارسال پیام انبوه خود را مشاهده نمایند.

یکی از دلایل بازده بالای ارسال پیام انبوه به تفکیک موضوع و محدوده جغرافیایی توسط سازین ارسال آن به آی دی های فعال تلگرامی است. تنها پیامی که میتوان بصورت انبوه به شماره موبایل فرستاد از لحاظ فنی پیامک sms است و سایر ارسال های انبوه به ID و کاربران اپلیکیشن ها یا پیامرسان ها انجام میشود.

ارسال پیام به شماره موبایل های کاربران انجام نمیشود بلکه به آی دی کاربران تلگرامی انجام میشود

تنها سیستم ارسال واقعی پیام انبوه به کاربران تلگرام که دارای گزارش ارسال بهمراه جزئیاتی مانند تعداد مشاهدات و کلیک ها است , همین سرویس ارسال انبوه تلگرامی سازین است که تنها توسط چند شرکت رسمی IT انجام میشود .

سایر روشها دلیل ها بارها و بارها توسط بسیاری از خریداران از سرویس دهندگان متفرقه خریداری شده و متاسفانه هر بار یا ارسال انجام نشده و یا سفارش تکمیل نشده و دلیل آن هم روشن است.

تنها روش استاندارد موجود برای ارسال پیام به کاربران پیامرسان تلگرام سرویس ویژه ای است که به شما در همین صفحه معرفی کرده ایم.

گزارش ارسال تلگرام پس از انجام کامل سفارش در بخش ” تیکتینگ ” در دفترکارمجازی در پورتال کاربران برای مشترک ارسال میشود.

گزارش ارسال تلگرام شامل موارد زیر است :

تعداد کل پیام های ارسال شده به کاربران تلگرام , تعداد پیام های مشاهده شده و تعداد کلیک های انجام شده روی لینک موجود در تبلیغات میباشد.

بعد انجام سفارش ارسال پیام به تلگرام , درصدی از پیام ها برگشت میخورند که با ارسال مجدد به همان موضوع یا منطقه یا دسته به تعداد پیام های برگشتی عملا در مدت زمان کوتاهی 100درصد پیام های سفارش داده شده مطابق تعداد توافق شده ارسال میشود .

ارسال پیام گروهی در تلگرام دقیقا مشابه ارسال پیام عادی دو مخاطب به یکدیگر است . در واقع دریافت کننده پیام در بخش پیام های دریافتی که اصطلاحا با عنوان PV آنرا میشناسید پیام تبلیغاتی شما را دریافت و نسبت به آن واکنش نشان میدهند.