ارسال انبوه به تلگرام

ارسال پیام به کاربران تلگرام به دلیل گستردگی استفاده ایرانیان از این پیامرسان مورد توجه بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است. سازین سرویس ویژه ای را برای استفاده ارسال پیام انبوه به تلگرام راه اندازی کرده تا براحتی بتوانید پیام انبوه خود را برای کاربران تلگرامی در سریعترین و با کمترین قیمت ممکن ارسال نمایید.

روش ارسال پیام انبوه به تلگرام :

یکی از پکیج های زیر را انتخاب و پس از ثبت سفارش و پرداخت , محتوای تبلیغاتی  خود را برای سازین از طریق آدرس ایمیل info@sazinco.ir یا ارسال تیکت ویا براحتی از طریق  پیامرسان موبایلی ارسال میکنید و ارسال شما در اولین فرصت آغاز میشود.

 موبایل جهت ارتباط از طریق تلگرام  : ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰  میباشد , در صورتیکه امکان ارسال پیام به آی دی سازین را نداشتید کافیست بعد از ذخیره نمودن این شماره در موبایل تان  از طریق ارسال یک پیامک به همین شماره اطلاع دهید تا با ذخیره سازی دو طرفه این مشکل برطرف شود.

گزارش کلی ارسال ۱۵هرماه بروز میشود

تعداد کل پیام های ارسالی به تلگرام در ماه جاری
تعداد پیام های دیده شده توسط دریافت کنندگان در ماه جاری
تعداد کلیک های روی لینک تبلیغ در ماه جاری

سفارش ارسال پیام انبوه به تلگرام

با سفارش هر کدام از پکیج های ارسال تلگرام میتوانید در حین سفارش موضوع یا محدوده جغرافیایی ارسال را تعیین کنید .

ارسال ۱۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۹۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۹ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۲۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۱۸۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۹ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۳۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۲۴۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۸ تومان

اامکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۴۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۲۴۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۸ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۵۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۳۵۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۷٫۵ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۱۰۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۶۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۶ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۲۰۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۱۲۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۶ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۳۰۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۶ تومان

اامکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۵۰۰۰۰۰ پیام به تلگرام

۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۵٫۵ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

ارسال ۱میلیون پیام به تلگرام

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه ارسال هر ایمیل : ۵٫۵ تومان

امکان ارسال به:
مکان یا موضوع دلخواه

پرسش و پاسخ در رابطه با خدمات ارسال ایمیل گروهی سازین

کلیه سوالات خود را طی۲۴ساعت شبانه روز از آی دی تلگرام@sazinco_ir بپرسید و اگر ریپورت هستید کافیه شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰ را ذخیره کرده و با یک پیامک به ما اطلاع دهید تا امکان ارتباط ۲۴ساعته شما با سازین فراهم شود. پاسخگویی تلفنی از طریق همین شماره یا شماره های اعلام شده در تماس با ما از ۱۲ظهر تا ۲۱شب میباشد.

شیوه ارسال تبلیغات انبوه به کاربران تلگرام  :

 • ثبت سفارش ارسال تبلیغ به تلگرام :

  ابتدا تعداد مخاطبانی که قرار است در تلگرام پیام شما را دریافت کنند را مشخص کنید و مطابق آن یکی از پکیج های سازین را انتخاب نمایید. سفارش تعداد پیام و پرداخت آن ارتباطی با محتوای شما ندارد و محتوا بعدا از شما دریافت خواهد شد. اگر سفارش آنلاین برایتان سخت بود میتوانید تعداد ارسال , موضوع , شهر و محله و محتوای تبلیغ را برای آی دی تلگرام سازین http://T.ME/SAZINCO_IR ارسال کنید و بصورت سنتی سفارش دهید.

 • انتخاب موضوع یا منطقه جغرافیایی حین سفارش

  حین سفارش میتوانید موضوع یا منطقه جغرافیایی که میخواهید پیام های شما به آن ارسال شود را مشخص کنید. موضوعات مطابق علاقه مندی که به مرور کاربران اپلیکیشن های غیررسمی تلگرام در اختیارمان قرار داده طبقه بندی شده و مناطق جغرافیایی نیز با توجه به از روی بانک اطلاعاتی با توجه به پیش شماره موبایل مخاطبان تعیین شده است. در نهایت با پرداخت صورتحساب از طریق شماره ۰۹۳۵۵۳۲۵۰۴۰  با آی دی T.ME/SAZINCO_IR محتوای تبلیغ که میتواند یک بنر استاندارد تلگرامی کوتاه یا یک متن بلند و تصویر باشد از شما دریافت خواهد شد.

 • شروع ارسال پیام به کاربران مشخص در تلگرام

  بلافاصله پس از پرداخت و دریافت محتوا ارسال شما آغاز میشود . ارسال پیام انبوه به تلگرام در هر تعدادی حداکثر ۱۲ساعت پس از سفارش و از ساعت ۹صبح الی ۱۲شب انجام میشود .

   

 • گزارش ارسال پیامک های ارسالی به تلگرام

  در پایان کاربران از طریق مراجعه به ” دفترکارمجازی ” و بخش مشاهده فاکتورها یا مشاهده درخواست ها ( تیکت ها ) میتوانند گزارش کامل ارسال پیام انبوه خود را مشاهده نمایند.

یکی از دلایل بازده بالای ارسال پیام انبوه به تفکیک موضوع و محدوده جغرافیایی توسط سازین ارسال آن به آی دی های فعال تلگرامی است. تنها پیامی که میتوان بصورت انبوه به شماره موبایل فرستاد از لحاظ فنی پیامک sms است و سایر ارسال های انبوه به ID و کاربران اپلیکیشن ها یا پیامرسان ها انجام میشود.

ارسال پیام به شماره موبایل های کاربران انجام نمیشود بلکه به آی دی کاربران تلگرامی انجام میشود

تنها سیستم ارسال واقعی پیام انبوه به کاربران تلگرام که دارای گزارش ارسال بهمراه جزئیاتی مانند تعداد مشاهدات و کلیک ها است , همین سرویس ارسال انبوه تلگرامی سازین است که تنها توسط چند شرکت رسمی IT انجام میشود .

سایر روشها دلیل ها بارها و بارها توسط بسیاری از خریداران از سرویس دهندگان متفرقه خریداری شده و متاسفانه هر بار یا ارسال انجام نشده و یا سفارش تکمیل نشده و دلیل آن هم روشن است.

تنها روش استاندارد موجود برای ارسال پیام به کاربران پیامرسان تلگرام سرویس ویژه ای است که به شما در همین صفحه معرفی کرده ایم.

گزارش ارسال تلگرام پس از انجام کامل سفارش در بخش ” تیکتینگ ” در دفترکارمجازی در پورتال کاربران برای مشترک ارسال میشود.

گزارش ارسال تلگرام شامل موارد زیر است :

تعداد کل پیام های ارسال شده به کاربران تلگرام , تعداد پیام های مشاهده شده و تعداد کلیک های انجام شده روی لینک موجود در تبلیغات میباشد.

بعد انجام سفارش ارسال پیام به تلگرام , درصدی از پیام ها برگشت میخورند که با ارسال مجدد به همان موضوع یا منطقه یا دسته به تعداد پیام های برگشتی عملا در مدت زمان کوتاهی ۱۰۰درصد پیام های سفارش داده شده مطابق تعداد توافق شده ارسال میشود .

ارسال پیام گروهی در تلگرام دقیقا مشابه ارسال پیام عادی دو مخاطب به یکدیگر است . در واقع دریافت کننده پیام در بخش پیام های دریافتی که اصطلاحا با عنوان PV آنرا میشناسید پیام تبلیغاتی شما را دریافت و نسبت به آن واکنش نشان میدهند.